Liverpool zakt weg na nederlaag bij Leicester City
LEICESTER (ANP) - Liverpool heeft voor de derde keer op rij een wedstrijd in de Premier League verloren. Deze keer was Leicester City te sterk voor de titelverdediger. Drie tegentreffers tussen de 78e en 85e minuut werden de formatie van coach Jürgen Klopp fataal, 3-1. Vooralsnog ziet het er naar uit dat een positie bij de top vier lastig gaat worden voor Liverpool.
Pas in de 67e minuut wist Liverpool een groot overwicht in een doelpunt om te zetten. Mohamed Salah schoot beheerst raak, nadat Roberto Firmino de bal had teruggelegd. De Egyptenaar had daarvoor al een drietal mogelijkheden laten liggen.
Daarna ging het mis voor 'the Reds'. Ruim 10 minuten voor tijd kwam de thuisclub op 1-1. James Maddison schoot de bal uit een vrije trap achter doelman Alisson. Even later zette Jamie Vardy Leicester op voorsprong, na een forse mistrap van Alisson. De Braziliaanse keeper was vorige week bij de nederlaag tegen Manchester City (1-4) ook al enige malen in de fout gegaan. Harvey Barnes schoot vervolgens de 3-1 binnen.
Ozan Kabak debuteerde als basisspeler bij Liverpool. De net van Schalke overgenomen Turkse verdediger werd daarmee al de zevende speler die Klopp dit seizoen in de Premier League centraal achterin opstelt. Georginio Wijnaldum werd enkele minuten voor tijd vervangen bij Liverpool.
Meer uit Voetbal
OSLO (ANP) - Oranje-international Esmee Brugts heeft voor de tweede keer de Champions League gewonnen met de voetbalsters van FC Barcelona. De Catalaanse grootmacht was in de finale in Oslo met 4-0 te sterk voor de Franse topclub OL Lyonnes, waar Damaris Egurrola op de bank bleef. De Poolse Ewa Pajor, topscorer van het toernooi, maakte de eerste twee treffers. Salma Paralluelo scoorde in de slotfase nog twee keer.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Hull City heeft op Wembley de finale van de play-offs om promotie naar de Premier League gewonnen van Middlesbrough: 1-0. Dat levert de nummer 6 van de Championship enkele honderden miljoenen euro's op aan televisiegelden en andere commerciële inkomsten die horen bij het uitkomen op het hoogste Engelse niveau.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Willem II is na een jaar terug in de Eredivisie. De ploeg van trainer John Stegeman won de finale van de play-offs om promotie/degradatie na strafschoppen van FC Volendam. De stand na verlenging was 2-1 voor de Tilburgers. FC Volendam, dat woensdag het eerste duel in Tilburg met 2-1 had gewonnen, degradeert daardoor na een jaar weer van het hoogste niveau.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong mag toch meedoen aan het hoofdtoernooi van Roland Garros. De 25-jarige Nederlander verloor eerder deze week in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi, maar profiteert van de afmelding van Arthur Fils. De Jong treft in de eerste ronde de 41-jarige Zwitser Stan Wawrinka, die het toernooi in 2015 won.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.
10 uur geleden