Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool zakt weg na nederlaag bij Leicester City

Liverpool zakt weg na nederlaag bij Leicester City

LEICESTER (ANP) - Liverpool heeft voor de derde keer op rij een wedstrijd in de Premier League verloren. Deze keer was Leicester City te sterk voor de titelverdediger. Drie tegentreffers tussen de 78e en 85e minuut werden de formatie van coach Jürgen Klopp fataal, 3-1. Vooralsnog ziet het er naar uit dat een positie bij de top vier lastig gaat worden voor Liverpool.

Pas in de 67e minuut wist Liverpool een groot overwicht in een doelpunt om te zetten. Mohamed Salah schoot beheerst raak, nadat Roberto Firmino de bal had teruggelegd. De Egyptenaar had daarvoor al een drietal mogelijkheden laten liggen.

Daarna ging het mis voor 'the Reds'. Ruim 10 minuten voor tijd kwam de thuisclub op 1-1. James Maddison schoot de bal uit een vrije trap achter doelman Alisson. Even later zette Jamie Vardy Leicester op voorsprong, na een forse mistrap van Alisson. De Braziliaanse keeper was vorige week bij de nederlaag tegen Manchester City (1-4) ook al enige malen in de fout gegaan. Harvey Barnes schoot vervolgens de 3-1 binnen.

Ozan Kabak debuteerde als basisspeler bij Liverpool. De net van Schalke overgenomen Turkse verdediger werd daarmee al de zevende speler die Klopp dit seizoen in de Premier League centraal achterin opstelt. Georginio Wijnaldum werd enkele minuten voor tijd vervangen bij Liverpool.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers verslaan Ghana dankzij doelpunt in slotfase

STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.

1 uur geleden
Polen wil na 96 jaar weer eens winnen in Zweden en zo WK bereiken

SOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.

3 uur geleden
Deense bondscoach spreekt van 'belangrijkste duel uit carrière'

PRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.

3 uur geleden
Standbeeld voor ADO-icoon Lex Schoenmaker in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".

6 uur geleden
Spelers zelf verantwoordelijk na aannemen andere nationaliteit

DEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.

6 uur geleden
Dumfries aanvoerder Oranje als Van Dijk ontbreekt tegen Ecuador

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.

6 uur geleden
Nagelsmann wil meer openheid over homoseksualiteit in voetbal

STUTTGART (ANP/DPA) - Na de coming-out van jeugdtrainer Christian Dobrick van FC St. Pauli heeft de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann zich sterk gemaakt voor een open benadering van homoseksualiteit in het voetbal. "Ik vind het heel jammer dat we dit nog steeds moeten bespreken. Het is schandalig dat je me deze vraag moet stellen", zei Nagelsmann in een interview met RTL/ntv.

8 uur geleden