Liverpool zakt weg na nederlaag bij Leicester City
LEICESTER (ANP) - Liverpool heeft voor de derde keer op rij een wedstrijd in de Premier League verloren. Deze keer was Leicester City te sterk voor de titelverdediger. Drie tegentreffers tussen de 78e en 85e minuut werden de formatie van coach Jürgen Klopp fataal, 3-1. Vooralsnog ziet het er naar uit dat een positie bij de top vier lastig gaat worden voor Liverpool.
Pas in de 67e minuut wist Liverpool een groot overwicht in een doelpunt om te zetten. Mohamed Salah schoot beheerst raak, nadat Roberto Firmino de bal had teruggelegd. De Egyptenaar had daarvoor al een drietal mogelijkheden laten liggen.
Daarna ging het mis voor 'the Reds'. Ruim 10 minuten voor tijd kwam de thuisclub op 1-1. James Maddison schoot de bal uit een vrije trap achter doelman Alisson. Even later zette Jamie Vardy Leicester op voorsprong, na een forse mistrap van Alisson. De Braziliaanse keeper was vorige week bij de nederlaag tegen Manchester City (1-4) ook al enige malen in de fout gegaan. Harvey Barnes schoot vervolgens de 3-1 binnen.
Ozan Kabak debuteerde als basisspeler bij Liverpool. De net van Schalke overgenomen Turkse verdediger werd daarmee al de zevende speler die Klopp dit seizoen in de Premier League centraal achterin opstelt. Georginio Wijnaldum werd enkele minuten voor tijd vervangen bij Liverpool.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
7 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
11 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden