Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool zakt weg na nederlaag bij Leicester City

Liverpool zakt weg na nederlaag bij Leicester City

LEICESTER (ANP) - Liverpool heeft voor de derde keer op rij een wedstrijd in de Premier League verloren. Deze keer was Leicester City te sterk voor de titelverdediger. Drie tegentreffers tussen de 78e en 85e minuut werden de formatie van coach Jürgen Klopp fataal, 3-1. Vooralsnog ziet het er naar uit dat een positie bij de top vier lastig gaat worden voor Liverpool.

Pas in de 67e minuut wist Liverpool een groot overwicht in een doelpunt om te zetten. Mohamed Salah schoot beheerst raak, nadat Roberto Firmino de bal had teruggelegd. De Egyptenaar had daarvoor al een drietal mogelijkheden laten liggen.

Daarna ging het mis voor 'the Reds'. Ruim 10 minuten voor tijd kwam de thuisclub op 1-1. James Maddison schoot de bal uit een vrije trap achter doelman Alisson. Even later zette Jamie Vardy Leicester op voorsprong, na een forse mistrap van Alisson. De Braziliaanse keeper was vorige week bij de nederlaag tegen Manchester City (1-4) ook al enige malen in de fout gegaan. Harvey Barnes schoot vervolgens de 3-1 binnen.

Ozan Kabak debuteerde als basisspeler bij Liverpool. De net van Schalke overgenomen Turkse verdediger werd daarmee al de zevende speler die Klopp dit seizoen in de Premier League centraal achterin opstelt. Georginio Wijnaldum werd enkele minuten voor tijd vervangen bij Liverpool.

Meer uit Voetbal

Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

3 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

6 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

8 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

9 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

9 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

9 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

11 uur geleden