Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool wint zonder te overtuigen nipt bij Burnley

Liverpool wint zonder te overtuigen nipt bij Burnley

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de uitwedstrijd tegen Burnley zonder te overtuigen een nipte zege geboekt. Dankzij een doelpunt vlak voor rust van Fabinho won de nummer 2 van de Premier League met 1-0 op Turf Moor.

In de 40e minuut schoot de Braziliaan van dichtbij raak na een hoekschop, nadat zijn eerste inzet nog was gekeerd door Burnley-keeper Nick Pope.

Bij Liverpool stonden Sadio Mané en Mohamed Salah aan de aftrap. De twee aanvallers speelden precies een week geleden met respectievelijk Senegal en Egypte tegen elkaar in de finale van de Afrika Cup. Mané schoot de beslissende strafschop binnen en bezorgde Senegal zo de eindzege. Hij werd tegen Burnley halverwege de tweede helft gewisseld. Namens de bezoekers speelde Virgil van Dijk de hele wedstrijd en bij Burnley ging Wout Weghorst een kwartier voor tijd geblesseerd naar de kant. Erik Pieters deed bij Burnley wel de hele wedstrijd mee.

Koploper

Liverpool verkleinde het gat met koploper Manchester City weer tot 9 punten. City was zaterdag met ruime cijfers te sterk voor Norwich City (0-4). Liverpool heeft een wedstrijd minder gespeeld.

Tottenham Hotspur, dat op een teleurstellende achtste plek staat, liet zich thuis met 2-0 verrassen door Wolverhampton Wanderers. De eindstand was al na 18 minuten bereikt. Raúl Jiménez en Leander Dendoncker waren trefzeker voor de Wolves. Bij de Spurs mocht Steven Bergwijn in de 71e minuut invallen voor Lucas Moura.

Het tegen degradatie vechtende Newcastle United was op eigen veld met 1-0 te sterk voor Aston Villa. Captain Kieran Trippier maakte na ruim een half uur het winnende doelpunt. Voor Newcastle betekende het de derde opeenvolgende zege in de Premier League. Dat was sinds november 2018 niet meer gebeurd.

Meer uit Voetbal

Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

2 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

17 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

18 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

19 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

19 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

20 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

21 uur geleden