Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool wint zonder te overtuigen nipt bij Burnley

Liverpool wint zonder te overtuigen nipt bij Burnley

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de uitwedstrijd tegen Burnley zonder te overtuigen een nipte zege geboekt. Dankzij een doelpunt vlak voor rust van Fabinho won de nummer 2 van de Premier League met 1-0 op Turf Moor.

In de 40e minuut schoot de Braziliaan van dichtbij raak na een hoekschop, nadat zijn eerste inzet nog was gekeerd door Burnley-keeper Nick Pope.

Bij Liverpool stonden Sadio Mané en Mohamed Salah aan de aftrap. De twee aanvallers speelden precies een week geleden met respectievelijk Senegal en Egypte tegen elkaar in de finale van de Afrika Cup. Mané schoot de beslissende strafschop binnen en bezorgde Senegal zo de eindzege. Hij werd tegen Burnley halverwege de tweede helft gewisseld. Namens de bezoekers speelde Virgil van Dijk de hele wedstrijd en bij Burnley ging Wout Weghorst een kwartier voor tijd geblesseerd naar de kant. Erik Pieters deed bij Burnley wel de hele wedstrijd mee.

Koploper

Liverpool verkleinde het gat met koploper Manchester City weer tot 9 punten. City was zaterdag met ruime cijfers te sterk voor Norwich City (0-4). Liverpool heeft een wedstrijd minder gespeeld.

Tottenham Hotspur, dat op een teleurstellende achtste plek staat, liet zich thuis met 2-0 verrassen door Wolverhampton Wanderers. De eindstand was al na 18 minuten bereikt. Raúl Jiménez en Leander Dendoncker waren trefzeker voor de Wolves. Bij de Spurs mocht Steven Bergwijn in de 71e minuut invallen voor Lucas Moura.

Het tegen degradatie vechtende Newcastle United was op eigen veld met 1-0 te sterk voor Aston Villa. Captain Kieran Trippier maakte na ruim een half uur het winnende doelpunt. Voor Newcastle betekende het de derde opeenvolgende zege in de Premier League. Dat was sinds november 2018 niet meer gebeurd.

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

16 minuten geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

7 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

9 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

10 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

11 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

12 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

14 uur geleden