Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool wint zonder te overtuigen nipt bij Burnley

Liverpool wint zonder te overtuigen nipt bij Burnley

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de uitwedstrijd tegen Burnley zonder te overtuigen een nipte zege geboekt. Dankzij een doelpunt vlak voor rust van Fabinho won de nummer 2 van de Premier League met 1-0 op Turf Moor.

In de 40e minuut schoot de Braziliaan van dichtbij raak na een hoekschop, nadat zijn eerste inzet nog was gekeerd door Burnley-keeper Nick Pope.

Bij Liverpool stonden Sadio Mané en Mohamed Salah aan de aftrap. De twee aanvallers speelden precies een week geleden met respectievelijk Senegal en Egypte tegen elkaar in de finale van de Afrika Cup. Mané schoot de beslissende strafschop binnen en bezorgde Senegal zo de eindzege. Hij werd tegen Burnley halverwege de tweede helft gewisseld. Namens de bezoekers speelde Virgil van Dijk de hele wedstrijd en bij Burnley ging Wout Weghorst een kwartier voor tijd geblesseerd naar de kant. Erik Pieters deed bij Burnley wel de hele wedstrijd mee.

Koploper

Liverpool verkleinde het gat met koploper Manchester City weer tot 9 punten. City was zaterdag met ruime cijfers te sterk voor Norwich City (0-4). Liverpool heeft een wedstrijd minder gespeeld.

Tottenham Hotspur, dat op een teleurstellende achtste plek staat, liet zich thuis met 2-0 verrassen door Wolverhampton Wanderers. De eindstand was al na 18 minuten bereikt. Raúl Jiménez en Leander Dendoncker waren trefzeker voor de Wolves. Bij de Spurs mocht Steven Bergwijn in de 71e minuut invallen voor Lucas Moura.

Het tegen degradatie vechtende Newcastle United was op eigen veld met 1-0 te sterk voor Aston Villa. Captain Kieran Trippier maakte na ruim een half uur het winnende doelpunt. Voor Newcastle betekende het de derde opeenvolgende zege in de Premier League. Dat was sinds november 2018 niet meer gebeurd.

Meer uit Voetbal

Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

27 minuten geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

13 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

17 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

17 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

19 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

21 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

22 uur geleden