Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool wint voor het eerst onder Klopp het Community Shield

Liverpool wint voor het eerst onder Klopp het Community Shield

LEICESTER (ANP) - Liverpool heeft voor het eerst onder trainer Jürgen Klopp het Community Shield gewonnen. De winnaar van de FA Cup en League Cup van afgelopen seizoen versloeg landskampioen Manchester City met 3-1. Mohamed Salah (strafschop) en invaller Darwin Núñez beslisten in de slotfase het duel in het stadion van Leicester City.

Bij Liverpool speelde Virgil van Dijk de hele wedstrijd centraal achterin, Nathan Aké deed dat bij Manchester City. Liverpool eindigde afgelopen seizoen in de Premier League als tweede, op 1 punt van de ploeg van trainer Pep Guardiola.

Onder leiding van de in 2015 aangestelde Klopp wonnen de 'Reds' de afgelopen jaren onder meer de landstitel, de Champions League en het WK voor clubs, maar nog nooit het Community Shield. In 2019 en 2020 verloor Liverpool de wedstrijd om de supercup via strafschoppen van respectievelijk City en Arsenal.

Meer uit Voetbal

Liverpool vreest voor beenbreuk bij miljoenenaankoop Isak

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool vreest dat Alexander Isak in de gewonnen uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur (1-2) afgelopen zaterdag een beenbreuk heeft opgelopen. Dat melden The Athletic en Sky Sports. De Engelse club is nog in afwachting van de resultaten van een scan.

25 minuten geleden
Van de Sanden van het Mexicaanse Toluca transfervrij naar PSV

EINDHOVEN (ANP) - Shanice van de Sanden (33) gaat bij PSV voetballen. De aanvalster komt transfervrij over van het Mexicaanse Toluca en tekent een contract tot medio 2027. Van de Sanden sluit tijdens de voorbereiding op de tweede helft van het seizoen aan bij het elftal van Roeland ten Berge.

2 uur geleden
Depay haalt uit naar 'leugenachtig bestuur' Corinthians

RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft na de bekerwinst in Brazilië met Corinthians hard uitgehaald naar het bestuur van de club. "Er zijn bestuursleden die onzin uitkramen in de media. Ze liegen ook over mij en over mijn salaris. Ze willen dat de supporters mij gaan haten, zodat ik vertrek", zei de topscorer van het Nederlands elftal na de zege op Vasco da Gama tegen Braziliaanse journalisten van O Globo.

2 uur geleden
Coach Guardiola: te zware spelers na kerstdiner doen niet mee

MANCHESTER (ANP) - Coach Pep Guardiola heeft zijn spelers gewaarschuwd de komende kerstdagen niet te zwaar te tafelen. Iedereen die bij terugkeer op de training te veel is aangekomen, speelt zaterdag niet tegen Nottingham Forest. "Ze mogen eten, maar ik wil ze in de gaten houden. Ik heb een fitte selectie nodig", zei de Spaanse trainer tegen Britse media.

3 uur geleden
Depay helpt Corinthians met treffer aan winst Braziliaanse beker

RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.

11 uur geleden
Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

17 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

17 uur geleden