Liverpool wint voor het eerst onder Klopp het Community Shield
LEICESTER (ANP) - Liverpool heeft voor het eerst onder trainer Jürgen Klopp het Community Shield gewonnen. De winnaar van de FA Cup en League Cup van afgelopen seizoen versloeg landskampioen Manchester City met 3-1. Mohamed Salah (strafschop) en invaller Darwin Núñez beslisten in de slotfase het duel in het stadion van Leicester City.
Bij Liverpool speelde Virgil van Dijk de hele wedstrijd centraal achterin, Nathan Aké deed dat bij Manchester City. Liverpool eindigde afgelopen seizoen in de Premier League als tweede, op 1 punt van de ploeg van trainer Pep Guardiola.
Onder leiding van de in 2015 aangestelde Klopp wonnen de 'Reds' de afgelopen jaren onder meer de landstitel, de Champions League en het WK voor clubs, maar nog nooit het Community Shield. In 2019 en 2020 verloor Liverpool de wedstrijd om de supercup via strafschoppen van respectievelijk City en Arsenal.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
12 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden