Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool wint van Bournemouth, Leicester onderuit bij Everton

Liverpool wint van Bournemouth, Leicester onderuit bij Everton

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League ook de uitwedstrijd bij Bournemouth gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot zegevierde dankzij twee treffers van Mohamed Salah.

Liverpool blijft koploper in de Engelse competitie met 56 punten. Dat zijn er 9 meer dan Arsenal en Nottingham Forest. Arsenal ontvangt zondag titelverdediger Manchester City. Nottingham won eerder zaterdag met 7-0 van Brighton & Hove Albion.

De lijstaanvoerder kwam bij Bournemouth, waar Justin Kluivert en Dean Huijsen in de basis stonden, op 1-0 door een benutte strafschop van Salah. De scheidsrechter had na assistentie van de VAR naar de stip gewezen na een overtreding van Lewis Cook op Cody Gakpo. Liverpool, dat ook met Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch was begonnen, kwam in de tweede helft op 2-0. Salah rondde een aanval af met een schot met links in de verre hoek.

Trainer Ruud van Nistelrooij ging met Leicester City hard onderuit bij Everton: 4-0. Abdoulaye Doucouré schoot de thuisploeg al na tien seconden op 1-0. Het was het snelste doelpunt ooit voor Everton en de op drie na snelste treffer in de Premier League. Beto scoorde nog voor de rust twee keer voor Everton. Iliman Ndiaye maakte er in de slotminuut 4-0 van. Leicester blijft zeventiende in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

3 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

4 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

5 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

6 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

11 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

1 dag geleden