Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool wint van Bournemouth, Leicester onderuit bij Everton

Liverpool wint van Bournemouth, Leicester onderuit bij Everton

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League ook de uitwedstrijd bij Bournemouth gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot zegevierde dankzij twee treffers van Mohamed Salah.

Liverpool blijft koploper in de Engelse competitie met 56 punten. Dat zijn er 9 meer dan Arsenal en Nottingham Forest. Arsenal ontvangt zondag titelverdediger Manchester City. Nottingham won eerder zaterdag met 7-0 van Brighton & Hove Albion.

De lijstaanvoerder kwam bij Bournemouth, waar Justin Kluivert en Dean Huijsen in de basis stonden, op 1-0 door een benutte strafschop van Salah. De scheidsrechter had na assistentie van de VAR naar de stip gewezen na een overtreding van Lewis Cook op Cody Gakpo. Liverpool, dat ook met Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch was begonnen, kwam in de tweede helft op 2-0. Salah rondde een aanval af met een schot met links in de verre hoek.

Trainer Ruud van Nistelrooij ging met Leicester City hard onderuit bij Everton: 4-0. Abdoulaye Doucouré schoot de thuisploeg al na tien seconden op 1-0. Het was het snelste doelpunt ooit voor Everton en de op drie na snelste treffer in de Premier League. Beto scoorde nog voor de rust twee keer voor Everton. Iliman Ndiaye maakte er in de slotminuut 4-0 van. Leicester blijft zeventiende in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

22 minuten geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

1 uur geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

1 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

2 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

17 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

17 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden