Liverpool wint van Bournemouth, Leicester onderuit bij Everton
BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League ook de uitwedstrijd bij Bournemouth gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot zegevierde dankzij twee treffers van Mohamed Salah.
Liverpool blijft koploper in de Engelse competitie met 56 punten. Dat zijn er 9 meer dan Arsenal en Nottingham Forest. Arsenal ontvangt zondag titelverdediger Manchester City. Nottingham won eerder zaterdag met 7-0 van Brighton & Hove Albion.
De lijstaanvoerder kwam bij Bournemouth, waar Justin Kluivert en Dean Huijsen in de basis stonden, op 1-0 door een benutte strafschop van Salah. De scheidsrechter had na assistentie van de VAR naar de stip gewezen na een overtreding van Lewis Cook op Cody Gakpo. Liverpool, dat ook met Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch was begonnen, kwam in de tweede helft op 2-0. Salah rondde een aanval af met een schot met links in de verre hoek.
Trainer Ruud van Nistelrooij ging met Leicester City hard onderuit bij Everton: 4-0. Abdoulaye Doucouré schoot de thuisploeg al na tien seconden op 1-0. Het was het snelste doelpunt ooit voor Everton en de op drie na snelste treffer in de Premier League. Beto scoorde nog voor de rust twee keer voor Everton. Iliman Ndiaye maakte er in de slotminuut 4-0 van. Leicester blijft zeventiende in de Premier League.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
5 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
7 uur geleden