Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool wint op vol Anfield ook eerste thuisduel dit seizoen

Liverpool wint op vol Anfield ook eerste thuisduel dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook de tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. Na Norwich City (0-3) rekende het elftal van trainer Jürgen Klopp op eigen veld af met Burnley: 2-0. Het was voor het eerst sinds het begin van het coronavirus dat stadion Anfield met een kleine 53.000 toeschouwers weer helemaal vol zat.

Diogo Jota kopte Liverpool in de 18e minuut, op aangeven van Konstantinos Tsimikas, op voorsprong. Mohamed Salah dacht nog voor rust de 2-0 te maken, maar zijn doelpunt werd afgekeurd.

Halverwege de tweede helft liep Liverpool alsnog verder weg. Virgil van Dijk stond met een crosspass aan de basis van de aanval die leidde tot de treffer van Sadio Mané. Van Dijk, hersteld van een zware kruisbandblessure, speelde net als vorige week tegen Norwich City de hele wedstrijd mee. Middenvelder James Milner ontbrak wegens een blessure. Aanvoerder Jordan Henderson keerde juist terug in het elftal.

Bij het nog puntloze Burnley viel oud-PSV'er Erik Pieters in de 79e minuut in.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

11 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

11 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

14 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

14 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

15 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

15 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

15 uur geleden