Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool wint met jubileumtreffer van Salah bij Brighton

Liverpool wint met jubileumtreffer van Salah bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League de achterstand op koploper Manchester City teruggebracht tot 3 punten. De ploeg van trainer Jürgen Klopp won met 2-0 bij Brighton & Hove Albion, mede dankzij een doelpunt van Mohamed Salah. De Egyptische topscorer tekende uit een strafschop voor de tweeduizendste treffer van Liverpool in de Premier League. Alleen Manchester United maakte meer doelpunten in de Engelse topcompetitie (2173).

Brighton, met Joël Veltman in de basis, had de beste kansen in de openingsfase. Het was echter Liverpool dat in de 19e minuut de leiding nam via Luis Díaz. Na een lange bal van Joel Matip kopte de Colombiaan de bal langs keeper Robert Sánchez, die ver uit zijn doel was gekomen.

Na een uur spelen kreeg Liverpool, met Virgil van Dijk de hele wedstrijd in de ploeg, een strafschop. Salah maakte vanaf 11 meter zijn twintigste doelpunt van het seizoen. Het is al de vierde keer dat de Egyptenaar minimaal twintig doelpunten in een seizoen maakt. Ruud van Nistelrooij lukte dat ook vier keer. Alleen Alan Shearer (zeven keer), Sergio Agüero (zes), Thierry Henry en Harry Kane (beiden vijf keer) deden dat vaker.

Meer uit Voetbal

Vitesse-supporters vragen KNVB om duidelijkheid over licentie

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept de KNVB op om duidelijkheid te geven in de langlopende zaak over de proflicentie van de club uit Arnhem. De vereniging kondigt voor de komende tijd "publieksvriendelijke acties" aan om de KNVB daartoe te bewegen, staat in een verklaring op de website. Wat die acties inhouden, is onduidelijk.

8 minuten geleden
Aanvaller Linssen verlengt aflopend contract bij NEC tot 2028

NIJMEGEN (ANP) - Bryan Linssen (35) heeft zijn aflopende contract bij NEC met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Linssen kwam in januari 2025 over naar Nijmegen vanuit Japan. In ruim een jaar tijd speelde hij 45 wedstrijden en maakte hij veertien doelpunten. Hij is inmiddels uitgegroeid tot de vaste spits van NEC, dat met de derde plaats in de Eredivisie en het behalen van de bekerfinale een zeer succesvol seizoen beleeft.

20 uur geleden
Bondscoach Lucescu weg bij Roemenië na mislopen WK voetbal

BOEKAREST (ANP/AFP) - Mircea Lucescu is niet langer bondscoach van het Roemeense voetbalelftal. De 80-jarige coach heeft zijn functie neergelegd nadat hij er met zijn ploeg niet in was geslaagd om kwalificatie voor het WK voetbal van komende zomer af te dwingen, meldt de Roemeense voetbalbond.

20 uur geleden
Italiaanse bondsvoorzitter treedt alsnog af na WK-debacle Italië

ROME (ANP/RTR) - Voorzitter Gabriele Gravina van de Italiaanse voetbalbond heeft alsnog zijn functie neergelegd. Zijn positie stond onder grote druk nadat Italië dinsdagavond in de play-offs voor het WK voetbal werd uitgeschakeld door Bosnië en Herzegovina. Italië mist zo zijn derde mondiale eindronde op rij.

21 uur geleden
KNVB en grote steden werken aan meer ruimte voor amateurvoetbal

ZEIST (ANP) - De KNVB wil samen met de zes grootste Nederlandse gemeenten zorgen dat velden voor amateurvoetbal beter worden benut. Door de groei van steden is de beschikbare ruimte beperkt en staat deze onder druk, ziet de voetbalbond. Met 'Elk veld telt - Samen voor voetbal' wil de bond samen met Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Eindhoven en Groningen onder meer de capaciteit vergroten.

22 uur geleden
Voetballer Chery per direct weer speelgerechtigd voor NEC

NIJMEGEN (ANP) - NEC meldt dat aanvoerder Tjaronn Chery per direct weer inzetbaar is voor de club. De aanvaller van de Nijmeegse club heeft toestemming gekregen nadat er een oplossing is gevonden in de zogenoemde paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. Het gaat hierbij om Surinaamse of Indonesische voetballers die een partner of kinderen met een Nederlandse nationaliteit hebben.

22 uur geleden
Internationals met Nederlandse kinderen snel weer in actie

DEN HAAG (ANP) - Voor een aantal Surinaamse of Indonesische internationals is er zo'n snelle oplossing in de zogenoemde paspoortkwestie mogelijk dat ze dit weekend gewoon in actie kunnen komen. Dat heeft een woordvoerder van de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) aan het ANP laten weten. Het gaat daarbij om Surinaamse of Indonesische voetballers die kinderen met Nederlandse nationaliteit hebben.

23 uur geleden