Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool wint eerste bekerduel met Fulham na treffer Gakpo

Liverpool wint eerste bekerduel met Fulham na treffer Gakpo

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de League tegen Fulham met 2-1 gewonnen. De koploper van Engeland draaide halverwege de tweede helft een achterstand om. Invaller Cody Gakpo tekende voor de winnende treffer.

Willian opende na 20 minuten de score namens Fulham. De Braziliaan profiteerde van matig ingrijpen van Virgil van Dijk en rondde koelbloedig af. Curtis Jones maakte in de 68e minuut de gelijkmaker met een van richting veranderd schot, waarna Gakpo even later de 2-1 binnenschoot.

Naast Van Dijk en Gakpo kwam ook Ryan Gravenberch in actie voor Liverpool. De middenvelder werd in de 56e minuut gewisseld. Fulham-verdediger Kenny Tete bleef op de bank.

De terugwedstrijd tussen Fulham en Liverpool staat over twee weken in Londen op het programma. In de andere halve finale won Middlesbrough dinsdag het eerste duel met 1-0 van Chelsea.

Meer uit Voetbal

Spits Højlund blijft na huurperiode definitief bij Napoli

NAPELS (ANP) - Rasmus Højlund vervolgt zijn carrière bij Napoli. De 23-jarige aanvaller kwam het afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor de club uit Napels, die de Deen nu definitief overneemt van Manchester United.

2 uur geleden
FC Groningen neemt Hernes definitief over van Newcastle United

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de Noor Travis Hernes definitief vastgelegd. De 20-jarige middenvelder werd het afgelopen seizoen al gehuurd van Newcastle United en kwam bij Groningen tot elf optredens, waarvan drie als basisspeler. Groningen heeft de koopoptie in het huurcontract gelicht en de voetballer voor vier jaar vastgelegd.

3 uur geleden
Nederlandse clubs leveren meer WK-deelnemers dan ooit

DEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.

4 uur geleden
PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

18 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

18 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

20 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

20 uur geleden