Liverpool wint eerste bekerduel met Fulham na treffer Gakpo
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de League tegen Fulham met 2-1 gewonnen. De koploper van Engeland draaide halverwege de tweede helft een achterstand om. Invaller Cody Gakpo tekende voor de winnende treffer.
Willian opende na 20 minuten de score namens Fulham. De Braziliaan profiteerde van matig ingrijpen van Virgil van Dijk en rondde koelbloedig af. Curtis Jones maakte in de 68e minuut de gelijkmaker met een van richting veranderd schot, waarna Gakpo even later de 2-1 binnenschoot.
Naast Van Dijk en Gakpo kwam ook Ryan Gravenberch in actie voor Liverpool. De middenvelder werd in de 56e minuut gewisseld. Fulham-verdediger Kenny Tete bleef op de bank.
De terugwedstrijd tussen Fulham en Liverpool staat over twee weken in Londen op het programma. In de andere halve finale won Middlesbrough dinsdag het eerste duel met 1-0 van Chelsea.
Meer uit Voetbal
VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
53 minuten geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
16 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
16 uur geleden