Liverpool wint dankzij Mané thuis van subtopper West Ham United
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de thuiswedstrijd in de Premier League tegen West Ham United gewonnen. Een doelpunt van Sadio Mané na een half uur spelen, op het randje van buitenspel, was genoeg voor de overwinning op de nummer 5 van Engeland: 1-0. Zo houdt de ploeg van trainer Jürgen Klopp, die tweede staat, 3 punten achterstand op koploper Manchester City.
Mané kon van dichtbij intikken uit een lage voorzet van verdediger Trent Alexander-Arnold. Het doelpunt werd nog wel bekeken door de videoscheidsrechter, maar die constateerde dat de Senegalese aanvaller net genoeg achter de West Ham-verdediger was gebleven. Zo gaf Alexander-Arnold zijn elfde assist in de Premier League van dit seizoen, meer dan elke andere speler in de competitie. Virgil van Dijk speelde bij Liverpool de hele wedstrijd.
West Ham moest het doen zonder de Oekraïner Andri Jarmolenko. De aanvaller kreeg langer vrijaf zodat hij zich, vanwege de oorlog in zijn land, kan focussen op zijn familie. Oekraïne werd voor het duel gesteund met een minuut applaus.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
3 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
17 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
18 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
1 dag geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geleden