Liverpool wint dankzij Mané thuis van subtopper West Ham United
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de thuiswedstrijd in de Premier League tegen West Ham United gewonnen. Een doelpunt van Sadio Mané na een half uur spelen, op het randje van buitenspel, was genoeg voor de overwinning op de nummer 5 van Engeland: 1-0. Zo houdt de ploeg van trainer Jürgen Klopp, die tweede staat, 3 punten achterstand op koploper Manchester City.
Mané kon van dichtbij intikken uit een lage voorzet van verdediger Trent Alexander-Arnold. Het doelpunt werd nog wel bekeken door de videoscheidsrechter, maar die constateerde dat de Senegalese aanvaller net genoeg achter de West Ham-verdediger was gebleven. Zo gaf Alexander-Arnold zijn elfde assist in de Premier League van dit seizoen, meer dan elke andere speler in de competitie. Virgil van Dijk speelde bij Liverpool de hele wedstrijd.
West Ham moest het doen zonder de Oekraïner Andri Jarmolenko. De aanvaller kreeg langer vrijaf zodat hij zich, vanwege de oorlog in zijn land, kan focussen op zijn familie. Oekraïne werd voor het duel gesteund met een minuut applaus.
Meer uit Voetbal
SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
40 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
2 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
18 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geleden