Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool wint dankzij Mané thuis van subtopper West Ham United

Liverpool wint dankzij Mané thuis van subtopper West Ham United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de thuiswedstrijd in de Premier League tegen West Ham United gewonnen. Een doelpunt van Sadio Mané na een half uur spelen, op het randje van buitenspel, was genoeg voor de overwinning op de nummer 5 van Engeland: 1-0. Zo houdt de ploeg van trainer Jürgen Klopp, die tweede staat, 3 punten achterstand op koploper Manchester City.

Mané kon van dichtbij intikken uit een lage voorzet van verdediger Trent Alexander-Arnold. Het doelpunt werd nog wel bekeken door de videoscheidsrechter, maar die constateerde dat de Senegalese aanvaller net genoeg achter de West Ham-verdediger was gebleven. Zo gaf Alexander-Arnold zijn elfde assist in de Premier League van dit seizoen, meer dan elke andere speler in de competitie. Virgil van Dijk speelde bij Liverpool de hele wedstrijd.

West Ham moest het doen zonder de Oekraïner Andri Jarmolenko. De aanvaller kreeg langer vrijaf zodat hij zich, vanwege de oorlog in zijn land, kan focussen op zijn familie. Oekraïne werd voor het duel gesteund met een minuut applaus.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

5 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

5 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

6 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

6 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

7 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

8 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

10 uur geleden