Liverpool wint dankzij kopballen Van Dijk
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de koppositie in de Premier League verstevigd, vooral dankzij Virgil van Dijk. De aanvoerder van het Nederlands elftal maakte op Anfield beide doelpunten in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion: 2-1. Liverpool vergrootte de voorsprong op titelverdediger Manchester City, dat eerder op zaterdag niet verder kwam dan 2-2 tegen Newcastle United, tot elf punten.
Van Dijk kopte in de 18e minuut een vrije trap van Trent Alexander-Arnold binnen. Enkele minuten later heerste de verdediger weer in de lucht bij een hoekschop van diezelfde Alexander-Arnold. Van Dijk torende boven Lewis Dunk uit en kopte de bal hard over de kansloze keeper Mathew Ryan. De 28-jarige Brabander scoorde begin dit jaar tegen Watford ook al twee keer.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo huurt spits Lequincio Zeefuik voor de rest van dit seizoen van AZ. Ook heeft de nummer 17 van de Eredivisie een optie tot koop bedongen. Eerder verruilde aanvaller Jizz Hornkamp Heracles juist voor de club uit Alkmaar.
1 uur geledenPARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.
14 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabiƫ veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.
14 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
18 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
18 uur geleden