
Liverpool wint bij Arsenal en nadert Manchester City tot op punt
LONDEN (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League de topper bij Arsenal gewonnen. In Londen won de formatie van trainer Jürgen Klopp met 2-0. Liverpool naderde koploper Manchester City daardoor tot op een punt.
De beslissing viel na de hervatting. Diogo Jota opende de score, de ingevallen Roberto Firmino vergrootte de voorsprong.
Virgil van Dijk speelde mee bij Liverpool en was in de openingsfase met een kopbal dicht bij een doelpunt.
Tottenham Hotspur won bij Brighton & Hove Albion, 0-2. Cristian Romero zette de Spurs na ruim een half uur op voorsprong. Na ongeveer een uur maakte Harry Kane het tweede doelpunt voor de club uit Londen.
Steven Bergwijn mocht in blessuretijd nog even invallen bij de Spurs.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP/DPA) - Het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland heeft na de groepsfase al een bezoekersrecord gevestigd. De Europese voetbalbond UEFA telde meer dan 460.000 toeschouwers in de 24 gespeelde wedstrijden en zoveel waren er niet eerder op een EK.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met Roony Bardghji. De 19-jarige Zweedse jeugdinternational komt over van de Deense landskampioen FC Kopenhagen.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV vertrekt maandag zonder aanvallers Johan Bakayoko en Luuk de Jong naar Marienfeld in Duitsland, voor een zesdaags trainingskamp. Dat laat een woordvoerder van de club desgevraagd weten.
13 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het winnen van het WK voor clubteams betekent voor Enzo Maresca net zoveel als het winnen van de Champions League. Dat zei de Italiaanse trainer van Chelsea na de zege van 3-0 op Paris Saint-Germain in de finale in East Rutherford.
16 uur geledenBASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker houdt vooral een vervelend gevoel over aan de eerdere 4-0-nederlaag tegen Engeland op het EK. Daardoor was een plek in de kwartfinales al voor het laatste groepsduel met Frankrijk heel lastig geworden. Zijn ploeg verloor die laatste wedstrijd onder zijn leiding opnieuw met ruime cijfers (2-5).
20 uur geledenBASEL (ANP) - Daniëlle van de Donk houdt een dubbel gevoel over aan haar laatste wedstrijd met Oranje op een eindtoernooi. Ze is "supertrots" op de eerste helft van het laatste groepsduel met Frankrijk, maar baalt van het verval na rust en de uiteindelijke 5-2-nederlaag. "We hadden met de fitheid van de eerste helft door moeten gaan, maar dat gebeurde helaas niet."
1 dag geledenBASEL (ANP) - Andries Jonker erkent na zijn laatste wedstrijd als bondscoach dat de voetbalsters van Oranje geen wereldtop meer zijn. "We verliezen 4-0 van Duitsland en Engeland en met 5-2 van Frankrijk. Dan horen we er niet bij. Punt", zei Jonker tijdens zijn persconferentie na de uitschakeling op het EK in Zwitserland.
1 dag geleden