Liverpool wijst recordbod van Al-Ittihad voor Salah af
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool laat Mohamed Salah voorlopig niet gaan. De Engelse topclub heeft volgens de BBC een recordbedrag van 150 miljoen pond inclusief bonussen (omgerekend zo'n 175 miljoen euro) van de Saudische club Al-Ittihad geweigerd.
De Engelse club blijft erbij dat Salah niet te koop is en dat is wat hen betreft definitief. Salah, die in 2017 van het Italiaanse AS Roma naar Liverpool kwam, verlengde vorig jaar zijn contract bij The Reds tot medio 2025.
Begin deze maand liet zijn makelaar Ramy Abbas Issa via X, het voormalige Twitter, al doorschemeren dat van een zomers vertrek geen sprake zou zijn. "Als we hadden overwogen om Liverpool dit jaar te verlaten, dan hadden we zijn contract vorige zomer niet verlengd. Mohamed blijft speler van Liverpool", schreef hij toen.
Al-Ittihad deed eerder ook al zaken met The Reds, door het binnenhalen van Fabinho. Voor de Braziliaans international betaalde de club uit havenstad Jeddah naar verluidt ruim 46 miljoen euro.
Meer uit Voetbal
PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
1 uur geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
1 uur geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
2 uur geledenMIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
3 uur geledenYAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.
4 uur geleden