Liverpool wijst recordbod van Al-Ittihad voor Salah af
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool laat Mohamed Salah voorlopig niet gaan. De Engelse topclub heeft volgens de BBC een recordbedrag van 150 miljoen pond inclusief bonussen (omgerekend zo'n 175 miljoen euro) van de Saudische club Al-Ittihad geweigerd.
De Engelse club blijft erbij dat Salah niet te koop is en dat is wat hen betreft definitief. Salah, die in 2017 van het Italiaanse AS Roma naar Liverpool kwam, verlengde vorig jaar zijn contract bij The Reds tot medio 2025.
Begin deze maand liet zijn makelaar Ramy Abbas Issa via X, het voormalige Twitter, al doorschemeren dat van een zomers vertrek geen sprake zou zijn. "Als we hadden overwogen om Liverpool dit jaar te verlaten, dan hadden we zijn contract vorige zomer niet verlengd. Mohamed blijft speler van Liverpool", schreef hij toen.
Al-Ittihad deed eerder ook al zaken met The Reds, door het binnenhalen van Fabinho. Voor de Braziliaans international betaalde de club uit havenstad Jeddah naar verluidt ruim 46 miljoen euro.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
12 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
5 uur geleden