Liverpool wijst recordbod van Al-Ittihad voor Salah af
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool laat Mohamed Salah voorlopig niet gaan. De Engelse topclub heeft volgens de BBC een recordbedrag van 150 miljoen pond inclusief bonussen (omgerekend zo'n 175 miljoen euro) van de Saudische club Al-Ittihad geweigerd.
De Engelse club blijft erbij dat Salah niet te koop is en dat is wat hen betreft definitief. Salah, die in 2017 van het Italiaanse AS Roma naar Liverpool kwam, verlengde vorig jaar zijn contract bij The Reds tot medio 2025.
Begin deze maand liet zijn makelaar Ramy Abbas Issa via X, het voormalige Twitter, al doorschemeren dat van een zomers vertrek geen sprake zou zijn. "Als we hadden overwogen om Liverpool dit jaar te verlaten, dan hadden we zijn contract vorige zomer niet verlengd. Mohamed blijft speler van Liverpool", schreef hij toen.
Al-Ittihad deed eerder ook al zaken met The Reds, door het binnenhalen van Fabinho. Voor de Braziliaans international betaalde de club uit havenstad Jeddah naar verluidt ruim 46 miljoen euro.
Meer uit Voetbal
BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
27 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
19 uur geleden