Liverpool vreest enkelblessure Fabinho
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool is bang dat hij middenvelder Fabinho lang kwijt is. De Braziliaan, dit seizoen een vaste waarde in de ploeg, viel woensdag met een enkelblessure uit in het Champions Leagueduel met Napoli.
Titelverdediger Liverpool speelde in eigen huis met 1-1 gelijk en leidt in groep E, maar is nog niet zeker van kwalificatie voor de knock-outfase. Het tegenvallende resultaat leek Klopp minder te deren dan de blessure bij Fabinho. "Zijn blessure is de grootste tegenvaller. Ik hoop echt dat het meevalt, maar hij heeft pijn en dat is geen goed teken. Hij kon niet verder in de wedstrijd. We zullen het medisch onderzoek moeten afwachten."
Liverpool wacht nog een druk programma. De ploeg speelt dit jaar nog liefst tien wedstrijden.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Stefan de Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale. De Italiaanse topclub meldt het afscheid van de 34-jarige verdediger met een uitgebreid eerbetoon op de website van de club. De Vrij won met Inter negen prijzen, waaronder drie titels in de Serie A en drie Italiaanse bekers (Coppa Italia).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met de Braziliaanse linksback Caio Henrique. Hij komt over van de Franse club AS Monaco. De Amsterdamse club meldt in een persbericht dat de 28-jarige speler een contract heeft getekend van vier jaar, tot medio 2030.
4 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt woensdag rond 09.00 uur plaatselijke tijd van Kansas City terug naar Nederland. De verwachting is dat de ploeg donderdag rond 01.30 uur op Schiphol landt.
5 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal wist in de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal opnieuw de nul niet te houden. Issa Diop maakte in de blessuretijd van de tweede helft gelijk (1-1), waarna Marokko de strafschoppen beter nam.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Bas Sibum neemt de plek over van Ibrahim Afellay als assistent-coach van trainer Peter Bosz bij PSV. Dat laat de landskampioen uit Eindhoven weten. De 43-jarige oud-prof was eerder werkzaam bij FC Emmen, Roda JC en Heracles Almelo. Vorig jaar oktober werd hij ontslagen als hoofdtrainer van Heracles Almelo. Sibum tekent een contract voor twee jaar.
5 uur geledenGUADALUPE (ANP/AFP) - Aanvoerder Achraf Hakimi roemde de mentale kracht van Marokko nadat zijn ploeg na strafschoppen het Nederlands elftal had uitgeschakeld in de zestiende finales van het WK voetbal.
6 uur geleden