Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool voert met nipte zege in Newcastle druk op City weer op

Liverpool voert met nipte zege in Newcastle druk op City weer op

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool heeft in de Engelse titelstrijd de druk weer opgevoerd op Manchester City. 'The Reds' wonnen de uitwedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 en hebben nu 2 punten meer dan City, dat om 18.30 uur aantreedt tegen Leeds United.

Naby Keïta uit Guinee maakte na 19 minuten het doelpunt voor Liverpool. De middenvelder kapte de keeper uit en schoot raak, tussen twee middenvelders van Newcastle die op de lijn stonden door. Het was voor Keita zijn derde doelpunt van het seizoen in de Premier League en zijn eerste sinds oktober van vorig jaar. Newcastle claimde nog dat er kort voor de goal een overtreding was gemaakt, maar daar wilde de scheidsrechter niks van weten.

In de tweede helft kregen meerdere Liverpool-spelers, onder wie Sadio Mané en Diogo Jota, de kans het duel te beslissen, maar het bleef tot de laatste minuut spannend op St. James' Park. Mohamed Salah viel in de 69e minuut in bij de ploeg van Virgil van Dijk, die de hele wedstrijd speelde. Ook Thiago, de laatste weken de uitblinker, viel pas in de slotfase in.

Newcastle United had vier keer op rij gewonnen en is opgeklommen naar de negende plek in de Premier League.

Over drie dagen komt Liverpool alweer in actie in de halve finales van de Champions League. In Spanje is dan Villarreal de tegenstander. Eerder deze week werd de eerste wedstrijd met 2-0 gewonnen door de ploeg van trainer Jürgen Klopp.

Meer uit Voetbal

Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

49 minuten geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

51 minuten geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

1 uur geleden
Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

3 uur geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

6 uur geleden
Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

14 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

16 uur geleden