Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool voert met nipte zege in Newcastle druk op City weer op

Liverpool voert met nipte zege in Newcastle druk op City weer op

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool heeft in de Engelse titelstrijd de druk weer opgevoerd op Manchester City. 'The Reds' wonnen de uitwedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 en hebben nu 2 punten meer dan City, dat om 18.30 uur aantreedt tegen Leeds United.

Naby Keïta uit Guinee maakte na 19 minuten het doelpunt voor Liverpool. De middenvelder kapte de keeper uit en schoot raak, tussen twee middenvelders van Newcastle die op de lijn stonden door. Het was voor Keita zijn derde doelpunt van het seizoen in de Premier League en zijn eerste sinds oktober van vorig jaar. Newcastle claimde nog dat er kort voor de goal een overtreding was gemaakt, maar daar wilde de scheidsrechter niks van weten.

In de tweede helft kregen meerdere Liverpool-spelers, onder wie Sadio Mané en Diogo Jota, de kans het duel te beslissen, maar het bleef tot de laatste minuut spannend op St. James' Park. Mohamed Salah viel in de 69e minuut in bij de ploeg van Virgil van Dijk, die de hele wedstrijd speelde. Ook Thiago, de laatste weken de uitblinker, viel pas in de slotfase in.

Newcastle United had vier keer op rij gewonnen en is opgeklommen naar de negende plek in de Premier League.

Over drie dagen komt Liverpool alweer in actie in de halve finales van de Champions League. In Spanje is dan Villarreal de tegenstander. Eerder deze week werd de eerste wedstrijd met 2-0 gewonnen door de ploeg van trainer Jürgen Klopp.

Meer uit Voetbal

Topfunctionaris FIFA: WK gaat door, het is te groot

DALLAS (ANP) - Het WK voetbal zal als gepland doorgaan in 2026, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft operationeel directeur Heimo Schirgi van de FIFA gezegd. "Op een gegeven moment zullen we een oplossing vinden en zal het WK uiteraard doorgaan. Het WK is te groot. We hopen ook dat iedereen die zich heeft gekwalificeerd, kan meedoen", zei Schirgi tijdens een bijeenkomst in Dallas.

1 uur geleden
Twee voetballers levenslang geschorst in VS om gokken

WASHINGTON (ANP/DPA) - Twee voetballers zijn levenslang geschorst in de Verenigde Staten omdat ze hebben gegokt op wedstrijden in de Major League Soccer (MLS). Het zijn de Ghanees Yaw Yeboah en Derrick Jones, een Amerikaan die is geboren in Ghana. Yeboah speelde interlands voor Ghana en is oud-speler van FC Twente.

2 uur geleden
Iraanse voetbalsters krijgen asiel in Australië

CANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.

6 uur geleden
West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

12 uur geleden
Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

15 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

21 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

23 uur geleden