Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool voert met nipte zege in Newcastle druk op City weer op

Liverpool voert met nipte zege in Newcastle druk op City weer op

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool heeft in de Engelse titelstrijd de druk weer opgevoerd op Manchester City. 'The Reds' wonnen de uitwedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 en hebben nu 2 punten meer dan City, dat om 18.30 uur aantreedt tegen Leeds United.

Naby Keïta uit Guinee maakte na 19 minuten het doelpunt voor Liverpool. De middenvelder kapte de keeper uit en schoot raak, tussen twee middenvelders van Newcastle die op de lijn stonden door. Het was voor Keita zijn derde doelpunt van het seizoen in de Premier League en zijn eerste sinds oktober van vorig jaar. Newcastle claimde nog dat er kort voor de goal een overtreding was gemaakt, maar daar wilde de scheidsrechter niks van weten.

In de tweede helft kregen meerdere Liverpool-spelers, onder wie Sadio Mané en Diogo Jota, de kans het duel te beslissen, maar het bleef tot de laatste minuut spannend op St. James' Park. Mohamed Salah viel in de 69e minuut in bij de ploeg van Virgil van Dijk, die de hele wedstrijd speelde. Ook Thiago, de laatste weken de uitblinker, viel pas in de slotfase in.

Newcastle United had vier keer op rij gewonnen en is opgeklommen naar de negende plek in de Premier League.

Over drie dagen komt Liverpool alweer in actie in de halve finales van de Champions League. In Spanje is dan Villarreal de tegenstander. Eerder deze week werd de eerste wedstrijd met 2-0 gewonnen door de ploeg van trainer Jürgen Klopp.

Meer uit Voetbal

Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

2 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

4 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

5 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

5 uur geleden
Oranje-opponent Tunesië met tien man hard onderuit tegen België

BRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.

10 uur geleden
FIFA staat wegwerpwaterfles wel toe in WK-stadions

ZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.

17 uur geleden
Locadia kan na rode kaart op WK met Curaçao tegen Duitsers spelen

WILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.

17 uur geleden