Liverpool verwacht trainer Klopp terug voor duel in FA Cup
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool verwacht trainer Jürgen Klopp terug op de bank voor de wedstrijd van zondag tegen Shrewsbury Town in de FA Cup. De Duitser miste het vorige duel wegens een besmetting met het coronavirus.
"Het ziet ernaar uit dat hij er weer bij kan zijn. Hij voelt zich goed", zo liet assistent Peter Krawietz in aanloop naar de ontmoeting weten. De trainer zou nog wel een test moeten ondergaan om definitief aan te tonen dat hij voldoende hersteld is. "We houden ons uiteraard aan alle voorschriften", zei Krawietz.
Liverpool sloot deze week het trainingscomplex enkele dagen vanwege een uitbraak van het virus. Krawietz sprak van een "bizarre situatie". Hoeveel spelers er nog ontbreken, kon hij niet precies aangeven. "Dat neemt niet weg dat we voldoende goede voetballers over hebben om zondag te winnen."
Joël Matip heeft de training wel weer hervat na een besmetting. Of de centrale verdediger meteen al wordt ingezet, is nog niet zeker.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ernst Boekhorst blijft de komende drie jaar voorzitter van de bestuursraad van Ajax. Tijdens een algemene ledenvergadering is Boekhorst woensdagavond herbenoemd als lid van de raad, die ruim 73 procent van de aandelen van de club in handen heeft. Dat geldt ook voor René Zegerius, meldt Ajax.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran is vrijdag toch in Washington aanwezig bij de loting voor het WK voetbal. Volgens sportminister Ahmad Donjamali heeft bondscoach Amir Ghalenoei alsnog een visum gekregen en reist hij af naar de Amerikaanse hoofdstad.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft na ruim een jaar onderhandelen een akkoord bereikt met de gemeente om meer zeggenschap te krijgen over het Rat Verlegh-stadion. De nummer 17 van de Eredivisie gaat de komende veertig jaar erfpacht betalen in plaats van huur en kan zich daardoor "gedragen als eigenaar", staat in een persbericht.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot ziet dat tegenstanders met een andere instelling naar Anfield komen dan afgelopen seizoen. "Teams die nu tegen ons spelen, denken dat ze een resultaat kunnen halen. En dat is dit seizoen al regelmatig gelukt. En zelfs onze moeizame overwinningen hebben hun vertrouwen gevoed dat er iets mogelijk is", zei Slot na het zwaarbevochten 1-1-gelijkspel tegen Sunderland van woensdag op eigen veld.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
14 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
14 uur geleden