Liverpool verwacht trainer Klopp terug voor duel in FA Cup
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool verwacht trainer Jürgen Klopp terug op de bank voor de wedstrijd van zondag tegen Shrewsbury Town in de FA Cup. De Duitser miste het vorige duel wegens een besmetting met het coronavirus.
"Het ziet ernaar uit dat hij er weer bij kan zijn. Hij voelt zich goed", zo liet assistent Peter Krawietz in aanloop naar de ontmoeting weten. De trainer zou nog wel een test moeten ondergaan om definitief aan te tonen dat hij voldoende hersteld is. "We houden ons uiteraard aan alle voorschriften", zei Krawietz.
Liverpool sloot deze week het trainingscomplex enkele dagen vanwege een uitbraak van het virus. Krawietz sprak van een "bizarre situatie". Hoeveel spelers er nog ontbreken, kon hij niet precies aangeven. "Dat neemt niet weg dat we voldoende goede voetballers over hebben om zondag te winnen."
Joël Matip heeft de training wel weer hervat na een besmetting. Of de centrale verdediger meteen al wordt ingezet, is nog niet zeker.
Meer uit Voetbal
UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
12 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
14 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.
19 uur geleden