Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool verspeelt punten bij Brighton

Liverpool verspeelt punten bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft door een late treffer uit een strafschop van Pascal Gross twee punten laten liggen bij Brighton & Hove Albion. De door blessures geplaagde ploeg van trainer Jürgen Klopp zag twee treffers door ingrijpen van de VAR afgekeurd worden en kreeg twee strafschoppen tegen. De eerste werd gemist. Met de tweede maakte Gross een eerder opgelopen achterstand goed: 1-1.

Ondanks het puntenverlies neemt Liverpool in ieder geval voor even de koppositie over van Tottenham Hotspur, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Chelsea. Liverpool was na een uur op voorsprong gekomen door een doelpunt van de Portugees Diogo Jota.

In de 20e minuut had de thuisploeg de kans om op voorsprong te komen laten liggen nadat een overtreding van Neco Williams op Aaron Connolly was bestraft met een strafschop. De Fransman Neal Maupay schoot naast. Een doelpunt van Mohamed Salah voor rust werd afgekeurd wegens buitenspel.

Uitvallen

Na de treffer van Jota dacht invaller Sadio Mané het duel te beslissen. Maar ook zijn doelpunt werd na ingrijpen van de VAR afgekeurd wegens buitenspel. Klopp had ondertussen, drie dagen voordat zijn ploeg Ajax ontvangt in de Champions League, opnieuw een speler geblesseerd zien uitvallen. James Milner sluit zich aan bij een rijtje met onder anderen Virgil van Dijk en Trent Alexander-Arnold.

De strafschop in blessuretijd werd gegeven nadat arbiter Stuart Attwell op aanraden van de VAR de beelden was gaan bekijken. Daarop was te zien hoe Andy Robertson Danny Welbeck ongelukkig raakte. Dankzij Gross hield Brighton, met Joël Veltman in de basis, zo toch een punt over aan het bezoek van de kampioen.

Meer uit Voetbal

Barcelona wint thuis van Levante en gaat weer aan kop van La Liga

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.

23 minuten geleden
Beukema scoort maar verliest met Napoli van Atalanta

BERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.

1 uur geleden
Mac Allister bezorgt Liverpool met late treffer overwinning

NOTTINGHAM (ANP) - Alexis Mac Allister heeft Liverpool aan een zwaarbevochten uitzege op Nottingham Forest geholpen. De Argentijn maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (0-1).

1 uur geleden
FC Utrecht speelt in De Galgenwaard gelijk tegen PEC Zwolle

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles wint tegen Heracles eerste competitieduel in 2026

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst in 2026 een competitiewedstrijd gewonnen. De club uit Deventer won in De Adelaarshorst met 4-0 van Heracles Almelo. De Eagles stegen naar de twaalfde plaats. Heracles blijft laatste in de Eredivisie.

1 uur geleden
FC Groningen verliest tegen Twente vijfde competitieduel op rij

ENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.

4 uur geleden
Bayern München-verdediger Davies loopt spierblessure op

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.

9 uur geleden