Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool verspeelt punten bij Brighton

Liverpool verspeelt punten bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft door een late treffer uit een strafschop van Pascal Gross twee punten laten liggen bij Brighton & Hove Albion. De door blessures geplaagde ploeg van trainer Jürgen Klopp zag twee treffers door ingrijpen van de VAR afgekeurd worden en kreeg twee strafschoppen tegen. De eerste werd gemist. Met de tweede maakte Gross een eerder opgelopen achterstand goed: 1-1.

Ondanks het puntenverlies neemt Liverpool in ieder geval voor even de koppositie over van Tottenham Hotspur, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Chelsea. Liverpool was na een uur op voorsprong gekomen door een doelpunt van de Portugees Diogo Jota.

In de 20e minuut had de thuisploeg de kans om op voorsprong te komen laten liggen nadat een overtreding van Neco Williams op Aaron Connolly was bestraft met een strafschop. De Fransman Neal Maupay schoot naast. Een doelpunt van Mohamed Salah voor rust werd afgekeurd wegens buitenspel.

Uitvallen

Na de treffer van Jota dacht invaller Sadio Mané het duel te beslissen. Maar ook zijn doelpunt werd na ingrijpen van de VAR afgekeurd wegens buitenspel. Klopp had ondertussen, drie dagen voordat zijn ploeg Ajax ontvangt in de Champions League, opnieuw een speler geblesseerd zien uitvallen. James Milner sluit zich aan bij een rijtje met onder anderen Virgil van Dijk en Trent Alexander-Arnold.

De strafschop in blessuretijd werd gegeven nadat arbiter Stuart Attwell op aanraden van de VAR de beelden was gaan bekijken. Daarop was te zien hoe Andy Robertson Danny Welbeck ongelukkig raakte. Dankzij Gross hield Brighton, met Joël Veltman in de basis, zo toch een punt over aan het bezoek van de kampioen.

Meer uit Voetbal

Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

5 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

7 uur geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

7 uur geleden
Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

9 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

10 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

10 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

12 uur geleden