Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool verspeelt koppositie door gelijkspel bij ManUnited

Liverpool verspeelt koppositie door gelijkspel bij ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Liverpool heeft verzuimd de koppositie in de Premier League weer over te nemen van Arsenal. De ploeg van trainer Jürgen Klopp bleef bij het Manchester United van coach Erik ten Hag steken op 2-2.

Liverpool blijft staat op 71 punten. Dat zijn er evenveel als Arsenal, dat zaterdag met 3-0 won bij Brighton & Hove Albion en een beter doelsaldo heeft. Manchester City, dat zaterdag met 4-2 won van Crystal Palace, staat derde met 70 punten. ManUnited blijft zesde met 49 punten.

Op Old Trafford was Liverpool met Virgil van Dijk in de basis verreweg de sterkste ploeg in de eerste helft. De bezoekers kwamen op voorsprong door Luis Díaz, die een door Darwin Núñez doorgekopte corner al vallend binnenschoot. Het was vooral aan United-doelman André Onana en aan de slordigheid bij Liverpool te danken dat de voorsprong niet groter was.

Slordig

Ook in de tweede helft had Liverpool het initiatief, totdat Jarell Quansah de bal slordig breed legde, waardoor Bruno Fernandes vanuit de middencirkel doelman Caoimhin Kelleher verschalkte. Liverpool probeerde de fout recht te zetten, maar zag de thuisploeg ook nog eens op 2-1 komen, doordat Kobbie Mainoo de bal fraai rechts in het doel krulde.

Liverpool kwam terug tot 2-2 dankzij Mohamed Salah, die een strafschop benutte. Die kreeg de ploeg na een overtreding van Aaron Wan-Bissaka. Het slotoffensief van Liverpool, waar ook Cody Gakpo was ingevallen, leidde niet meer tot een derde treffer. Invaller Antony kreeg in de extra tijd nog een kans aan de andere kant, maar doelman Kelleher stopte het schot.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

4 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

5 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

6 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

7 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

8 uur geleden