Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool verspeelt koppositie door gelijkspel bij ManUnited

Liverpool verspeelt koppositie door gelijkspel bij ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Liverpool heeft verzuimd de koppositie in de Premier League weer over te nemen van Arsenal. De ploeg van trainer Jürgen Klopp bleef bij het Manchester United van coach Erik ten Hag steken op 2-2.

Liverpool blijft staat op 71 punten. Dat zijn er evenveel als Arsenal, dat zaterdag met 3-0 won bij Brighton & Hove Albion en een beter doelsaldo heeft. Manchester City, dat zaterdag met 4-2 won van Crystal Palace, staat derde met 70 punten. ManUnited blijft zesde met 49 punten.

Op Old Trafford was Liverpool met Virgil van Dijk in de basis verreweg de sterkste ploeg in de eerste helft. De bezoekers kwamen op voorsprong door Luis Díaz, die een door Darwin Núñez doorgekopte corner al vallend binnenschoot. Het was vooral aan United-doelman André Onana en aan de slordigheid bij Liverpool te danken dat de voorsprong niet groter was.

Slordig

Ook in de tweede helft had Liverpool het initiatief, totdat Jarell Quansah de bal slordig breed legde, waardoor Bruno Fernandes vanuit de middencirkel doelman Caoimhin Kelleher verschalkte. Liverpool probeerde de fout recht te zetten, maar zag de thuisploeg ook nog eens op 2-1 komen, doordat Kobbie Mainoo de bal fraai rechts in het doel krulde.

Liverpool kwam terug tot 2-2 dankzij Mohamed Salah, die een strafschop benutte. Die kreeg de ploeg na een overtreding van Aaron Wan-Bissaka. Het slotoffensief van Liverpool, waar ook Cody Gakpo was ingevallen, leidde niet meer tot een derde treffer. Invaller Antony kreeg in de extra tijd nog een kans aan de andere kant, maar doelman Kelleher stopte het schot.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

2 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

3 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

4 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

5 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

5 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

6 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

10 uur geleden