Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool verspeelt koppositie door gelijkspel bij ManUnited

Liverpool verspeelt koppositie door gelijkspel bij ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Liverpool heeft verzuimd de koppositie in de Premier League weer over te nemen van Arsenal. De ploeg van trainer Jürgen Klopp bleef bij het Manchester United van coach Erik ten Hag steken op 2-2.

Liverpool blijft staat op 71 punten. Dat zijn er evenveel als Arsenal, dat zaterdag met 3-0 won bij Brighton & Hove Albion en een beter doelsaldo heeft. Manchester City, dat zaterdag met 4-2 won van Crystal Palace, staat derde met 70 punten. ManUnited blijft zesde met 49 punten.

Op Old Trafford was Liverpool met Virgil van Dijk in de basis verreweg de sterkste ploeg in de eerste helft. De bezoekers kwamen op voorsprong door Luis Díaz, die een door Darwin Núñez doorgekopte corner al vallend binnenschoot. Het was vooral aan United-doelman André Onana en aan de slordigheid bij Liverpool te danken dat de voorsprong niet groter was.

Slordig

Ook in de tweede helft had Liverpool het initiatief, totdat Jarell Quansah de bal slordig breed legde, waardoor Bruno Fernandes vanuit de middencirkel doelman Caoimhin Kelleher verschalkte. Liverpool probeerde de fout recht te zetten, maar zag de thuisploeg ook nog eens op 2-1 komen, doordat Kobbie Mainoo de bal fraai rechts in het doel krulde.

Liverpool kwam terug tot 2-2 dankzij Mohamed Salah, die een strafschop benutte. Die kreeg de ploeg na een overtreding van Aaron Wan-Bissaka. Het slotoffensief van Liverpool, waar ook Cody Gakpo was ingevallen, leidde niet meer tot een derde treffer. Invaller Antony kreeg in de extra tijd nog een kans aan de andere kant, maar doelman Kelleher stopte het schot.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

2 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

3 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

3 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

3 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

3 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

4 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

4 uur geleden