Liverpool verspeelt koppositie door gelijkspel bij ManUnited
MANCHESTER (ANP) - Liverpool heeft verzuimd de koppositie in de Premier League weer over te nemen van Arsenal. De ploeg van trainer Jürgen Klopp bleef bij het Manchester United van coach Erik ten Hag steken op 2-2.
Liverpool blijft staat op 71 punten. Dat zijn er evenveel als Arsenal, dat zaterdag met 3-0 won bij Brighton & Hove Albion en een beter doelsaldo heeft. Manchester City, dat zaterdag met 4-2 won van Crystal Palace, staat derde met 70 punten. ManUnited blijft zesde met 49 punten.
Op Old Trafford was Liverpool met Virgil van Dijk in de basis verreweg de sterkste ploeg in de eerste helft. De bezoekers kwamen op voorsprong door Luis Díaz, die een door Darwin Núñez doorgekopte corner al vallend binnenschoot. Het was vooral aan United-doelman André Onana en aan de slordigheid bij Liverpool te danken dat de voorsprong niet groter was.
Slordig
Ook in de tweede helft had Liverpool het initiatief, totdat Jarell Quansah de bal slordig breed legde, waardoor Bruno Fernandes vanuit de middencirkel doelman Caoimhin Kelleher verschalkte. Liverpool probeerde de fout recht te zetten, maar zag de thuisploeg ook nog eens op 2-1 komen, doordat Kobbie Mainoo de bal fraai rechts in het doel krulde.
Liverpool kwam terug tot 2-2 dankzij Mohamed Salah, die een strafschop benutte. Die kreeg de ploeg na een overtreding van Aaron Wan-Bissaka. Het slotoffensief van Liverpool, waar ook Cody Gakpo was ingevallen, leidde niet meer tot een derde treffer. Invaller Antony kreeg in de extra tijd nog een kans aan de andere kant, maar doelman Kelleher stopte het schot.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - PSV blijft maar winnen in de Eredivisie. Het elftal van Peter Bosz won zaterdag in het Abe Lenstra Stadion met 2-0 van sc Heerenveen. Dat betekende de negende overwinning van PSV in de Eredivisie. De koploper uit Eindhoven staat na vijftien wedstrijden op 40 punten. Sc Heerenveen is twaalfde met 17 punten.
22 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Gianni Infantino heeft een show geopend waarin alle deelnemers aan het WK van komende zomer informatie krijgen over de speelsteden en aanvangstijden van de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ronaldo Nazário, Francesco Totti, Hristo Stoichkov en Alexi Lalas assisteren de voorzitter van de wereldvoetbalbond en geven commentaar op het bijgewerkte speelschema.
23 minuten geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft Tottenham Hotspur aan een thuiszege op Brentford geholpen (2-0). De Oranje-international kreeg na een kleine maand weer een basisplaats van trainer Thomas Frank en beloonde het vertrouwen met zijn eerste Premier League-doelpunt. Ook was hij de aangever bij de openingstreffer van Richarlison.
24 minuten geledenSITTARD (ANP) - Ajax kan vanaf 18.45 uur in het competitieduel bij Fortuna Sittard geen beroep doen op Kenneth Taylor. De middenvelder is niet fit, melden de Amsterdammers. Rayane Bounida is wel weer hersteld na ziekte en keert terug in de basisopstelling van trainer Fred Grim.
26 minuten geledenSTUTTGART (ANP) - Invaller Harry Kane heeft koploper Bayern München aan een ruime zege bij subtopper VfB Stuttgart geholpen: 0-5. De Engelse topschutter kwam na een uur binnen de lijnen bij een 1-0-voorsprong en maakte nog een hattrick.
27 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Een treffer van Emiliano Buendía heeft Aston Villa de overwinning bezorgd op Arsenal: 2-1. Het was pas de tweede competitienederlaag van het seizoen voor de koploper in de Premier League.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - PSV mist zaterdag Mauro Júnior in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. De Braziliaan zou ziek in Eindhoven zijn achtergebleven. Dennis Man is terug in het basiselftal. Coach Peter Bosz gaf de Roemeense aanvaller vorige week rust bij de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Esmir Bajraktarevic, die Man verving, zit in Friesland weer op de bank.
3 uur geleden