Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool verspeelt koppositie door gelijkspel bij ManUnited

Liverpool verspeelt koppositie door gelijkspel bij ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Liverpool heeft verzuimd de koppositie in de Premier League weer over te nemen van Arsenal. De ploeg van trainer Jürgen Klopp bleef bij het Manchester United van coach Erik ten Hag steken op 2-2.

Liverpool blijft staat op 71 punten. Dat zijn er evenveel als Arsenal, dat zaterdag met 3-0 won bij Brighton & Hove Albion en een beter doelsaldo heeft. Manchester City, dat zaterdag met 4-2 won van Crystal Palace, staat derde met 70 punten. ManUnited blijft zesde met 49 punten.

Op Old Trafford was Liverpool met Virgil van Dijk in de basis verreweg de sterkste ploeg in de eerste helft. De bezoekers kwamen op voorsprong door Luis Díaz, die een door Darwin Núñez doorgekopte corner al vallend binnenschoot. Het was vooral aan United-doelman André Onana en aan de slordigheid bij Liverpool te danken dat de voorsprong niet groter was.

Slordig

Ook in de tweede helft had Liverpool het initiatief, totdat Jarell Quansah de bal slordig breed legde, waardoor Bruno Fernandes vanuit de middencirkel doelman Caoimhin Kelleher verschalkte. Liverpool probeerde de fout recht te zetten, maar zag de thuisploeg ook nog eens op 2-1 komen, doordat Kobbie Mainoo de bal fraai rechts in het doel krulde.

Liverpool kwam terug tot 2-2 dankzij Mohamed Salah, die een strafschop benutte. Die kreeg de ploeg na een overtreding van Aaron Wan-Bissaka. Het slotoffensief van Liverpool, waar ook Cody Gakpo was ingevallen, leidde niet meer tot een derde treffer. Invaller Antony kreeg in de extra tijd nog een kans aan de andere kant, maar doelman Kelleher stopte het schot.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

1 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

1 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

1 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

2 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

4 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

4 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

5 uur geleden