Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool verslaat Wolves met hoofdrol voor de VAR

Liverpool verslaat Wolves met hoofdrol voor de VAR

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook de laatste wedstrijd van dit kalenderjaar in winst omgezet, maar makkelijk ging het niet tegen Wolverhampton Wanderers. De ploeg van manager Jürgen Klopp kreeg op Anfield twee keer hulp van de VAR. Op basis van de tv-beelden werd het doelpunt van Sadio Mané goedgekeurd en de gelijkmaker van Pedro Neto juist afgekeurd (1-0).

Zo kon Virgil van Dijk in zijn honderdste wedstrijd voor Liverpool zijn 31e overwinning van dit kalenderjaar in de Premier League bijschrijven, net als ploeggenoot Andy Robertson. Het duo evenaarde het record dat Peter Schmeichel, Steve Bruce en Denis Irwin in 1993 vestigden bij Manchester United en dat in 2005 werd herhaald door John Terry en Frank Lampard van Chelsea.

Liverpool heeft aan kop van de ranglijst dertien punten voorsprong op Leicester City en ook nog een wedstrijd minder gespeeld. De ploeg van Klopp won dit seizoen achttien van de negentien competitieduels, alleen uit bij Manchester United lieten de 'Reds' punten liggen (1-1).

Henderson

Niet alleen Van Dijk vierde een jubileum. Aanvoerder Jordan Henderson speelde zijn 350e wedstrijd voor Liverpool, Mané kon nummer 150 bijschrijven. De Senegalees luisterde zijn jubileum op met de 1-0, al werd zijn doelpunt in eerste instantie afgekeurd omdat Adam Lallana hands zou hebben gemaakt. Uit de tv-beelden bleek echter dat de bal op de schouder in plaats van de arm van Lallana was gekomen. In de blessuretijd van de eerste helft schoot Neto op aangeven van Jonny Castro de gelijkmaker binnen. De VAR concludeerde na minutenlang lijntjes trekken, inzoomen op beelden en terugspoelen dat Castro net aan buitenspel had gestaan.

De Wolves, die eerder deze week al City met 3-2 versloegen, kregen na rust heel wat kansen op de 1-1. Van Dijk had het geluk dat doelman Alisson redde nadat hij zich had laten aftroeven door Diogo Jota. In de blessuretijd knalde Rúben Vinagre wild over, terwijl de ingevallen topscorer Raúl Jiménez vrij stond voor het doel.

Meer uit Voetbal

Van Bommel vindt het 'een eer' bondscoach van België te zijn

BRUSSEL (ANP) - Mark van Bommel beschouwt het als "een eer" dat hij de nieuwe bondscoach van België is. Dat heeft de oud-international van Oranje gezegd bij zijn presentatie bij de Belgische voetbalbond. "Ik ben heel erg blij dat ik hier zit. Deze uitdaging past bij mij", zei de 49-jarige Van Bommel. "Dit is een baan die iedereen wil. Ik heb er ook niet over getwijfeld."

41 minuten geleden
Argentinië en Mexico spreken steun voor FIFA-baas Infantino uit

MEXICO-STAD/BUENOS AIRES (ANP/RTR) - De voetbalbonden van Argentinië en Mexico hebben hun steun voor FIFA-baas Gianni Infantino uitgesproken. De voorzitter ligt nog altijd onder vuur ondanks het intrekken van het omstreden commercialiseringsplan en de woensdag gemaakte excuses.

3 uur geleden
Seizoenkaart Eredivisie bijna overal duurder dan vorig seizoen

DEN HAAG (ANP) - Bijna alle Eredivisieclubs hebben de prijs van hun goedkoopste seizoenkaart verhoogd. De kaart kost dit seizoen gemiddeld 266 euro, iets meer dan vorig jaar. Dat blijkt uit een analyse van het ANP op basis van een rondvraag langs alle clubs.

8 uur geleden
Míchel is alleen tevreden over eerste vijftig minuten van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez is niet tevreden over de uitslag van het eerste duel tussen Ajax en Shelbourne in de derde voorronde van de Conference League. "Het resultaat had beter gekund", zei hij na een thuiszege van 3-1. "We hebben vijftig minuten veel kansen gecreëerd. In het laatste halfuur lieten we onze tegenstander ademen in balbezit en lieten we ze nog scoren na een counter. Dat was niet goed."

10 uur geleden
Jubilerende Klaassen: eigenlijk was 3-1 niet voldoende

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen kon zijn vierhonderdste wedstrijd voor Ajax niet bekronen met een eclatante thuiszege op het zwakke Shelbourne in de derde voorronde van de Conference League. "Eigenlijk is 3-1 tegen deze tegenstander niet voldoende", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We moeten gewoon ons ding blijven doen en niet meegaan met het niveau van de tegenstander."

10 uur geleden
Afrikaanse voetbalbond blijft FIFA-voorzitter Infantino steunen

CAÏRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft donderdag zijn herhaalde steun uitgesproken voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De positie van Infantino ligt onder vuur door het, inmiddels ingetrokken, investeringsplan rond het WK voetbal.

14 uur geleden
Ajax verslaat Shelbourne, maar laat veel kansen liggen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft nagelaten om Shelbourne op grote achterstand te zetten in het thuisduel van de derde voorronde van de Conference League. De club uit Amsterdam was veel sterker dan de bezoekers uit Ierland dan de overwinning doet vermoeden (3-1).

15 uur geleden