Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool verliest op Anfield ook van Chelsea

Liverpool verliest op Anfield ook van Chelsea

LIVERPOOL (ANP) - Titelhouder Liverpool is op Anfield helemaal van slag. De zwalkende ploeg van de Duitse trainer Jürgen Klopp ging ook in de thuiswedstrijd tegen concurrent Chelsea onderuit: 0-1. Voor de 'Reds' was het de vijfde opeenvolgende nederlaag in de Premier League in eigen huis. Nooit eerder in de hoogste klasse van het Engelse voetbal zette een regerende kampioen zo'n zwakke reeks neer.

Chelsea, dat in Thomas Tuchel eveneens een Duitse coach heeft, was in de eerste helft de gevaarlijkste ploeg. Vooral van Timo Werner ging veel dreiging uit. De Duitse spits was echter onfortuinlijk in de afronding. Hij kwam nog wel tot scoren, maar zijn treffer werd door toedoen van de VAR afgekeurd wegens buitenspel. Dankzij Mason Mount ging de thuisclub toch met een voorsprong de rust in (0-1).

Ook na de rust bleef Chelsea domineren. Onder anderen Hakim Ziyech was dicht bij 0-2. De oud-Ajacied ging in de 66e minuut naar de kant. Bij Liverpool, nog altijd danig verzwakt door een reeks van blessures, speelde Georginio Wijnaldum als aanvoerder de gehele wedstrijd.

Op de ranglijst staat Chelsea op de vierde plek, die ook nog recht geeft op deelname aan de groepsfase van de Champions League. Liverpool bezet de zevende plaats, op 4 punten van Chelsea. De ploeg van Klopp moet inmiddels serieus rekening gaan houden met het mislopen van kwalificatie voor de Europese koningsklasse.

Meer uit Voetbal

Moment van stilte voor overleden De Miguel in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.

14 minuten geleden
Feyenoord begint met Kraaijeveld aan thuisduel met Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.

1 uur geleden
Kuijt: resultaat voor Fenerbahçe nu belangrijker dan sentiment

ISTANBUL (ANP/AFP) - Dirk Kuijt kijkt ernaar uit om het als trainer van Fenerbahçe woensdag in de Champions League op te nemen tegen Liverpool. Een goed resultaat is in de huidige tijden van crisis bij de Turkse topclub echter belangrijker dan het persoonlijke sentiment rond de wedstrijd, zei de oud-international van Oranje dinsdag.

1 uur geleden
Geblesseerde Gravenberch mist duel van Liverpool met Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.

2 uur geleden
Spaanse voetbalbond schort bekerduels op na dood De Miguel

MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond RFEF heeft alle bekerduels van de komende drie dagen opgeschort. Aanleiding is de dood van aanvaller Jesús de Miguel van CD Tenerife. Het betreft de bekerwedstrijden in de Copa del Rey (mannen) en Copa de la Reina (vrouwen) op dinsdag, woensdag en donderdag.

3 uur geleden
Go Ahead identificeert afstekers vuurwerk tegen Cambuur

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.

4 uur geleden
Infantino is 'zeer bedroefd' om dood van voetballer De Miguel

ZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.

4 uur geleden