Liverpool-verdediger Van Dijk naar specialist voor onderzoek
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-verdediger Virgil van Dijk gaat naar een medisch specialist om zijn blessure aan een been nader te laten onderzoeken. De meldt de BBC. De aanvoerder van het Nederlands elftal kreeg maandag in het duel met Brentford last van de hamstrings. Volgens andere Engelse media is hij zeker enkele weken uit de roulatie.
Of de blessure ernstiger is dan verwacht is nog niet definitief bevestigd. Liverpool zelf wacht de onderzoeken vooralsnog af. Van Dijk werd in de rust van het verloren duel met Brentford gewisseld, een zeldzaamheid bij de club uit de Premier League. Trainer Jürgen Klopp gaf toen aan uit voorzorg te hebben gehandeld. "Hij had verder kunnen spelen, maar ik wilde geen risico lopen."
Van Dijk was tot nu toe alle wedstrijden van Liverpool dit seizoen in de Premier League basisspeler. De club is vooralsnog bezig aan een tegenvallend seizoen, mede als gevolg van vele blessures.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
6 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
12 minuten geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
6 uur geleden