Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool trekt Colombiaanse aanvaller Luis Díaz aan

Liverpool trekt Colombiaanse aanvaller Luis Díaz aan

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Colombiaanse vleugelspits Luis Díaz aangetrokken. De 25-jarige international komt voor naar verluidt 40 miljoen euro over van FC Porto. Volgens Engelse media kan dat bedrag via bonussen oplopen tot 60 miljoen.

Liverpool liet Díaz medisch keuren in Zuid-Amerika. De 31-voudig international is met het Colombiaanse elftal op pad in de WK-kwalificatie. Na het duel van dinsdag met Argentinië meldt Díaz zich in Engeland bij manager Jürgen Klopp. Tottenham Hotspur had ook belangstelling in de Colombiaan, maar hij gaf zelf de voorkeur aan Liverpool.

In de afgelopen 2,5 jaar maakte de Colombiaan 41 doelpunten voor FC Porto, waarmee hij in 2020 kampioen van Portugal werd. Díaz gaat bij Liverpool, de club van Oranje-aanvoerder Virgil van Dijk, spelen met rugnummer 23.

Díaz werd vorig jaar met Colombia derde op de Copa América. De vleugelspits maakte op dat toernooi vier doelpunten, waarmee hij samen met Lionel Messi topscorer werd.

Meer uit Voetbal

Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

20 minuten geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

43 minuten geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

44 minuten geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

1 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

9 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

1 dag geleden