Liverpool trekt Colombiaanse aanvaller Luis Díaz aan
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Colombiaanse vleugelspits Luis Díaz aangetrokken. De 25-jarige international komt voor naar verluidt 40 miljoen euro over van FC Porto. Volgens Engelse media kan dat bedrag via bonussen oplopen tot 60 miljoen.
Liverpool liet Díaz medisch keuren in Zuid-Amerika. De 31-voudig international is met het Colombiaanse elftal op pad in de WK-kwalificatie. Na het duel van dinsdag met Argentinië meldt Díaz zich in Engeland bij manager Jürgen Klopp. Tottenham Hotspur had ook belangstelling in de Colombiaan, maar hij gaf zelf de voorkeur aan Liverpool.
In de afgelopen 2,5 jaar maakte de Colombiaan 41 doelpunten voor FC Porto, waarmee hij in 2020 kampioen van Portugal werd. Díaz gaat bij Liverpool, de club van Oranje-aanvoerder Virgil van Dijk, spelen met rugnummer 23.
Díaz werd vorig jaar met Colombia derde op de Copa América. De vleugelspits maakte op dat toernooi vier doelpunten, waarmee hij samen met Lionel Messi topscorer werd.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
39 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.
9 uur geleden