Liverpool trekt Colombiaanse aanvaller Luis Díaz aan
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Colombiaanse vleugelspits Luis Díaz aangetrokken. De 25-jarige international komt voor naar verluidt 40 miljoen euro over van FC Porto. Volgens Engelse media kan dat bedrag via bonussen oplopen tot 60 miljoen.
Liverpool liet Díaz medisch keuren in Zuid-Amerika. De 31-voudig international is met het Colombiaanse elftal op pad in de WK-kwalificatie. Na het duel van dinsdag met Argentinië meldt Díaz zich in Engeland bij manager Jürgen Klopp. Tottenham Hotspur had ook belangstelling in de Colombiaan, maar hij gaf zelf de voorkeur aan Liverpool.
In de afgelopen 2,5 jaar maakte de Colombiaan 41 doelpunten voor FC Porto, waarmee hij in 2020 kampioen van Portugal werd. Díaz gaat bij Liverpool, de club van Oranje-aanvoerder Virgil van Dijk, spelen met rugnummer 23.
Díaz werd vorig jaar met Colombia derde op de Copa América. De vleugelspits maakte op dat toernooi vier doelpunten, waarmee hij samen met Lionel Messi topscorer werd.
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
8 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
8 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
10 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.
10 uur geleden