Liverpool-trainer Slot heeft spijt na rode kaart bij Everton
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft spijt betuigd na de rode kaart die hij woensdag kreeg na afloop van de derby bij Everton (2-2). "Mijn emoties kregen de overhand. Terugkijkend had ik het graag anders gedaan en ik hoop dat ik het de volgende keer anders aanpak", zei de coach van de Engelse koploper.
Slot wilde verder nog niet te veel zeggen over de rode kaart, die hij na het laatste fluitsignaal kreeg na opmerkingen tegen de scheidsrechter. "Er is nu een onderzoek gaande en dat moeten we respecteren, dus ik kan niet op details ingaan", vertelde de Nederlander tijdens de persconferentie in aanloop naar het competitieduel met Wolverhampton Wanderers van zondag.
"De blessuretijd van vijf minuten werd uiteindelijk acht minuten. Veel dingen gebeurden in die periode die zorgden dat ik vrij emotioneel was. Er was onder meer een check van de VAR, misschien voor een overtreding en ik dacht even aan buitenspel. Er speelden veel zaken, maar zoals ik al zei, het zou niet slim zijn om op elk incident in te gaan", aldus Slot.
Donderdag leek Slot een schorsing van twee duels te krijgen vanwege de rode kaart. Een bericht daarover op de website van de Premier League bleek echter na een uur weer verwijderd. De trainer mist wanneer de schorsing doorgaat de thuiswedstrijd van komende zondag tegen Wolverhampton en de wedstrijd bij Aston Villa op 19 februari.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
12 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
18 uur geleden