Liverpool-trainer Klopp noemt revalidatie Van Dijk 'veelbelovend'
LIVERPOOL (ANP) - De revalidatie van Virgil van Dijk verloopt vooralsnog goed. Trainer Jürgen Klopp van Liverpool noemt het zelfs "heel, heel veelbelovend". De verdediger van Liverpool en Oranje werkt momenteel in Dubai aan het herstel van een zware knieblessure, in oktober opgelopen tijdens de Merseyside-derby tegen stadgenoot Everton.
"Ik heb Virgil telefonisch gesproken, hij klonk heel opgewekt. Het ziet er allemaal veelbelovend uit", aldus Klopp, die geen antwoord heeft op de vraag of Van Dijk dit seizoen nog in actie kan komen. "Ik weet niet wat er wel en niet mogelijk is, ik ben niet de juiste persoon om dat te beoordelen. Hij moet nog veel stappen zetten, dat is duidelijk. Ik heb zelf zo'n blessure gehad en weet dus wat het is. Maar als je ziet waar hij nu staat en hoe ver hij zit in het revalidatieproces, dan is dat veelbelovend."
Bondscoach Frank de Boer houdt het herstel van zijn aanvoerder ook scherp in de gaten. De Boer hoopt dat Van Dijk komende zomer inzetbaar is op het EK.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Het Surinaamse voetbalelftal heeft in de nacht van maandag op dinsdag ook zijn tweede groepsduel in de Noord- en Midden-Amerikaanse Nations League gewonnen. In het Franklin Essed Stadion in Paramaribo werd Martinique met 2-1 verslagen. Na twee speelrondes gaat Suriname met 6 punten aan de leiding in groep B.
31 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-middenvelder Paul Wanner heeft een voetblessure opgelopen. Dat gebeurde zondag in de interland van Oostenrijk tegen Kosovo, meldt de Eindhovense voetbalclub.
47 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft in zijn tweede interland als bondscoach van België op maandagavond met 1-0 verloren van Frankrijk. De Rode Duivels moesten voor eigen publiek in het uitverkochte Koning Boudewijnstadion in Brussel in de 88e minuut een doelpunt incasseren van invaller Michael Olise.
10 uur geledenBURSA (ANP) - Het Italiaanse voetbalelftal heeft zijn eerste zege geboekt in de groepsfase van de Nations League. De ploeg die het WK van afgelopen zomer misliep won maandagavond in en tegen Turkije met 4-1. Na de 2-0-thuisnederlaag tegen België van vrijdag heeft Italië nu 3 punten. Turkije verloor vrijdag van Frankrijk en heeft nog geen punten.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Zakaria Boufangacha is per 15 december de nieuwe directeur-bestuurder amateurvoetbal bij de KNVB. De 44-jarige Boufangacha is door de raad van commissarissen (rvc) van de voetbalbond benoemd. Hij volgt Jan Dirk van der Zee op, wiens maximale zittingsperiode van twaalf jaar eind dit jaar afloopt.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool gaat de blessure die vleugelaanvaller Cody Gakpo zondag opliep in de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Servië in de Nations League verder onderzoeken. Het gaat om een enkelblessure, meldt de huidige nummer 6 uit de Premier League op de clubwebsite.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong keert op maandag 5 oktober terug op het trainingsveld van FC Barcelona. Dat meldt de Spaanse sportkrant AS. De Oranje-international en Barcelona-middenvelder raakte in juni tijdens het WK voetbal geblesseerd aan zijn knie na een botsing met Quinten Timber op de training.
16 uur geleden