Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool-trainer Klopp lovend over Gakpo na mindere periode

Liverpool-trainer Klopp lovend over Gakpo na mindere periode

LIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo speelt dit seizoen bij FC Liverpool af en toe op het middenveld. Het is niet de favoriete positie van de ex-PSV'er, die bezig is aan een wisselvallig seizoen. Trainer Jürgen Klopp nam het een dag voor de competitiewedstrijd tegen Luton Town op voor Gakpo. "Dat Cody het soms moeilijk heeft gehad is meer mijn schuld", zei de Duitser schuldbewust.

Klopp ging, zo valt te lezen op de website van de Engelse club, in op de prestaties van de Oranje-international die zaterdag als invaller met een doelpunt en een assist bijdroeg aan de 4-1-zege bij Brentford. "Kan Cody voor ons op het middenveld spelen? Ja, dat kan hij. Is het nu zijn positie? Ik zou zeggen van niet. Aanvallend kan hij die rol zeker aan, maar verdedigend moet hij dingen doen die hij niet gewend was. Dat kostte hem een beetje vertrouwen."

De Duitse coach, die aan het einde van het seizoen afscheid neemt van Liverpool, moest door blessures geplaagd Gakpo in zijn ongewone rol laten voetballen. "Als het niet nodig is, zullen we hem niet op het middenveld gebruiken. We weten allemaal hoe goed hij is. Van Cody gaat altijd dreiging uit: in de lucht en over de grond. Hij heeft een goede dribbel, kan een bal vasthouden en heeft een neusje voor de juiste plaats. Het zijn kwaliteiten die we goed kunnen gebruiken."

Meer uit Voetbal

Goedkoopste ticket voor WK-finale kost 8400 euro

NEW YORK (ANP/RTR) - De ticketprijzen voor de WK-finale van zondag tussen titelverdediger Argentinië en Spanje blijven maar stijgen. De goedkoopste kaartjes kostten zaterdagmiddag 8400 euro, zo blijkt uit gegevens van TicketData.com. Afgelopen maandag werden er nog tickets voor ruim 5700 euro verkocht.

48 minuten geleden
FIFA analyseert drinkpauzes na WK

NEW YORK (ANP) - Arsène Wenger weet nog niet of de wedstrijden op het volgende WK halverwege beide helften een drinkpauze krijgen. "We moeten na dit WK analyseren wat de impact van deze beslissing was", zei het hoofd voetbalontwikkeling bij de FIFA tijdens een persconferentie.

53 minuten geleden
Laatste training Spanje voor WK-finale afgelast vanwege onweer

EAST HANOVER (ANP/RTR) - De laatste training van Spanje voorafgaand aan de finale van het WK tegen Argentinië is afgelast. Het onweerde zo heftig dat de spelers van de Europees kampioen niet op het veld van het Melanie Lane-trainingscomplex in New Jersey verschenen.

4 uur geleden
Spits Weghorst scoort bij officieus debuut voor FC Twente

DELDEN (ANP) - Oranje-international Wout Weghorst heeft gescoord bij zijn officieuze debuut voor FC Twente. De van Ajax overgekomen spits schoot tegen Gent op aangeven van Ruud Nijstad na een kleine tien minuten de 1-1 binnen. Het duel in Delden eindigde in 2-2.

7 uur geleden
FIFA ziet op WK flinke toename in schadelijke onlineberichten

NEW YORK (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal op 11 juni meer dan 7 miljoen potentieel schadelijke onlineberichten en reacties verwijderd. Dat is een ruime veertienvoudiging vergeleken met het vorige WK in 2022 in Qatar, toen 470.000 van dergelijke berichten en reacties werden weggehaald. Het WK duurde toen een kleine maand en nu vijf weken.

7 uur geleden
Tuchel staat nog steeds achter verdedigende wissels Engeland

MIAMI (ANP/DPA) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel heeft ook enkele dagen na de verloren halve finale op het WK tegen Argentinië (1-2) geen spijt van zijn verdedigende wissels. "Ik heb nergens spijt van, want ik vond ons te passief en ik wilde het team helpen. Ik heb verschillende beslissingen genomen op basis van intuïtie en ervaring. Ik zou spijt hebben gehad als ik dat niet zou hebben gedaan", zei Tuchel in aanloop naar de troostfinale tegen Frankrijk in Miami.

12 uur geleden
Messi vindt foto met Lamine Yamal als baby 'bizar'

NEW YORK (ANP/DPA) - Ook Lionel Messi zelf vindt de foto van hem met Lamine Yamal als baby "bizar". Negentien jaar later treffen de Argentijnse oud-speler van FC Barcelona en de huidige Spaanse aanvaller van de Catalanen elkaar in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. "Destijds is er een foto van ons gemaakt toen hij nog een baby was, en nu staan we tegenover elkaar in een WK-finale", zei de 39-jarige vedette tijdens een persconferentie in New York.

13 uur geleden