Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool-trainer Klopp lovend over Gakpo na mindere periode

Liverpool-trainer Klopp lovend over Gakpo na mindere periode

LIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo speelt dit seizoen bij FC Liverpool af en toe op het middenveld. Het is niet de favoriete positie van de ex-PSV'er, die bezig is aan een wisselvallig seizoen. Trainer Jürgen Klopp nam het een dag voor de competitiewedstrijd tegen Luton Town op voor Gakpo. "Dat Cody het soms moeilijk heeft gehad is meer mijn schuld", zei de Duitser schuldbewust.

Klopp ging, zo valt te lezen op de website van de Engelse club, in op de prestaties van de Oranje-international die zaterdag als invaller met een doelpunt en een assist bijdroeg aan de 4-1-zege bij Brentford. "Kan Cody voor ons op het middenveld spelen? Ja, dat kan hij. Is het nu zijn positie? Ik zou zeggen van niet. Aanvallend kan hij die rol zeker aan, maar verdedigend moet hij dingen doen die hij niet gewend was. Dat kostte hem een beetje vertrouwen."

De Duitse coach, die aan het einde van het seizoen afscheid neemt van Liverpool, moest door blessures geplaagd Gakpo in zijn ongewone rol laten voetballen. "Als het niet nodig is, zullen we hem niet op het middenveld gebruiken. We weten allemaal hoe goed hij is. Van Cody gaat altijd dreiging uit: in de lucht en over de grond. Hij heeft een goede dribbel, kan een bal vasthouden en heeft een neusje voor de juiste plaats. Het zijn kwaliteiten die we goed kunnen gebruiken."

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

40 minuten geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

1 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

1 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

1 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

2 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

3 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

3 uur geleden