Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool tot na de feestdagen zonder Fabinho

Liverpool tot na de feestdagen zonder Fabinho

LIVERPOOL (ANP) - De Braziliaanse middenvelder Fabinho komt dit kalenderjaar niet meer in actie voor Liverpool. Fabinho heeft woensdag zijn enkelbanden beschadigd tijdens het duel met Napoli in de Champions League (1-1). De Braziliaan moest zich al binnen 20 minuten laten vervangen op Anfield.

Onderzoek bracht schade aan de enkelbanden aan het licht. Volgens de medische staf van Liverpool kan Fabinho pas na de jaarwisseling weer voetballen. De 26-jarige Braziliaan is een vaste waarde in het elftal van manager Jürgen Klopp. Hij begon dit seizoen in de Champions League in alle groepswedstrijden in de basis en in de Engelse competitie deed hij twaalf van de dertien wedstrijden mee.

Liverpool heeft een drukke periode voor de boeg, met de ontknoping van de Champions League, deelname aan het WK voor clubs in Qatar en veel wedstrijden rond de feestdagen.

Meer uit Voetbal

De Jong verovert met FC Barcelona 28e Spaanse titel

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft met een zege van 2-0 op stadgenoot Espanyol de 28e landstitel veroverd. Frenkie de Jong speelde de kampioenswedstrijd volledig mee en was het grootste deel van de tweede helft aanvoerder. Hij werd al eens eerder kampioen met Barcelona. Dat was in 2023. Ook toen veroverde de ploeg de titel in een uitwedstrijd bij Espanyol.

1 uur geleden
Ronaldo voor derde jaar op rij bestbetaalde sporter

JERSEY CITY (ANP) - Cristiano Ronaldo is voor het derde jaar op rij de bestbetaalde sporter. De 40-jarige Portugese voetballer verdiende volgens zakenblad Forbes naar schatting 275 miljoen dollar (omgerekend 246 miljoen euro), bestaande uit zijn salaris bij zijn Saudische club Al-Nassr en sponsorinkomsten.

2 uur geleden
De Jong in basis FC Barcelona in mogelijke kampioenswedstrijd

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong begint in de basis bij FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd. Als de ploeg de uitwedstrijd bij stadgenoot Espanyol wint, is de 28e Spaanse titel een feit.

4 uur geleden
Mexicaanse linksback Chávez tekent voor vijf jaar bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Mateo Chávez speelt vanaf volgend seizoen voor AZ. De linksback uit Mexico komt over van Club Deportivo Guadalajara en heeft een vijfjarig contract ondertekend in Alkmaar.

4 uur geleden
Messi keert na spierblessure terug bij Argentijnse ploeg

BUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi keert terug in de nationale voetbalploeg van Argentinië. De 37-jarige vedette miste de laatste interlands met Brazilië en Uruguay door een spierblessure.

5 uur geleden
Verdediger Huijsen staat voor toptransfer naar Real Madrid

BOURNEMOUTH (ANP) - Dean Huijsen is dicht bij een transfer naar Real Madrid. De Spaanse topclub is bereid bijna 60 miljoen euro voor de verdediger te betalen. Dat is volgens de BBC de afkoopsom die de in Amsterdam geboren international van Spanje in zijn contract bij Bournemouth heeft laten opnemen.

10 uur geleden
FC Groningen niet akkoord met twee duels schorsing voor Valente

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van twee wedstrijden schorsing (plus één voorwaardelijk) voor Luciano Valente. De middenvelder kreeg in de slotfase van het thuisduel met Ajax (2-2) een rode kaart na een sliding met twee benen op Jordan Henderson.

11 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!