Liverpool tot na de feestdagen zonder Fabinho
LIVERPOOL (ANP) - De Braziliaanse middenvelder Fabinho komt dit kalenderjaar niet meer in actie voor Liverpool. Fabinho heeft woensdag zijn enkelbanden beschadigd tijdens het duel met Napoli in de Champions League (1-1). De Braziliaan moest zich al binnen 20 minuten laten vervangen op Anfield.
Onderzoek bracht schade aan de enkelbanden aan het licht. Volgens de medische staf van Liverpool kan Fabinho pas na de jaarwisseling weer voetballen. De 26-jarige Braziliaan is een vaste waarde in het elftal van manager Jürgen Klopp. Hij begon dit seizoen in de Champions League in alle groepswedstrijden in de basis en in de Engelse competitie deed hij twaalf van de dertien wedstrijden mee.
Liverpool heeft een drukke periode voor de boeg, met de ontknoping van de Champions League, deelname aan het WK voor clubs in Qatar en veel wedstrijden rond de feestdagen.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
9 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
1 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.
1 uur geleden