Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool tot na de feestdagen zonder Fabinho

Liverpool tot na de feestdagen zonder Fabinho

LIVERPOOL (ANP) - De Braziliaanse middenvelder Fabinho komt dit kalenderjaar niet meer in actie voor Liverpool. Fabinho heeft woensdag zijn enkelbanden beschadigd tijdens het duel met Napoli in de Champions League (1-1). De Braziliaan moest zich al binnen 20 minuten laten vervangen op Anfield.

Onderzoek bracht schade aan de enkelbanden aan het licht. Volgens de medische staf van Liverpool kan Fabinho pas na de jaarwisseling weer voetballen. De 26-jarige Braziliaan is een vaste waarde in het elftal van manager Jürgen Klopp. Hij begon dit seizoen in de Champions League in alle groepswedstrijden in de basis en in de Engelse competitie deed hij twaalf van de dertien wedstrijden mee.

Liverpool heeft een drukke periode voor de boeg, met de ontknoping van de Champions League, deelname aan het WK voor clubs in Qatar en veel wedstrijden rond de feestdagen.

Meer uit Voetbal

PSV behaalt bij sc Heerenveen negende Eredivisiezege op rij

HEERENVEEN (ANP) - PSV blijft maar winnen in de Eredivisie. Het elftal van Peter Bosz won zaterdag in het Abe Lenstra Stadion met 2-0 van sc Heerenveen. Dat betekende de negende overwinning van PSV in de Eredivisie. De koploper uit Eindhoven staat na vijftien wedstrijden op 40 punten. Sc Heerenveen is twaalfde met 17 punten.

8 minuten geleden
FIFA opent show met WK-stadions en aanvangstijden voor Oranje

WASHINGTON (ANP) - Gianni Infantino heeft een show geopend waarin alle deelnemers aan het WK van komende zomer informatie krijgen over de speelsteden en aanvangstijden van de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ronaldo Nazário, Francesco Totti, Hristo Stoichkov en Alexi Lalas assisteren de voorzitter van de wereldvoetbalbond en geven commentaar op het bijgewerkte speelschema.

9 minuten geleden
Simons leidt Spurs met assist en eerste treffer naar overwinning

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft Tottenham Hotspur aan een thuiszege op Brentford geholpen (2-0). De Oranje-international kreeg na een kleine maand weer een basisplaats van trainer Thomas Frank en beloonde het vertrouwen met zijn eerste Premier League-doelpunt. Ook was hij de aangever bij de openingstreffer van Richarlison.

10 minuten geleden
Ajax mist Taylor tegen Fortuna, Bounida keert terug in basis

SITTARD (ANP) - Ajax kan vanaf 18.45 uur in het competitieduel bij Fortuna Sittard geen beroep doen op Kenneth Taylor. De middenvelder is niet fit, melden de Amsterdammers. Rayane Bounida is wel weer hersteld na ziekte en keert terug in de basisopstelling van trainer Fred Grim.

11 minuten geleden
Invaller Kane helpt Bayern met hattrick aan 5-0-zege op Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Invaller Harry Kane heeft koploper Bayern München aan een ruime zege bij subtopper VfB Stuttgart geholpen: 0-5. De Engelse topschutter kwam na een uur binnen de lijnen bij een 1-0-voorsprong en maakte nog een hattrick.

12 minuten geleden
Laat doelpunt Aston Villa bezorgt Arsenal tweede nederlaag

BIRMINGHAM (ANP) - Een treffer van Emiliano Buendía heeft Aston Villa de overwinning bezorgd op Arsenal: 2-1. Het was pas de tweede competitienederlaag van het seizoen voor de koploper in de Premier League.

3 uur geleden
PSV mist Mauro Júnior in uitwedstrijd tegen sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - PSV mist zaterdag Mauro Júnior in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. De Braziliaan zou ziek in Eindhoven zijn achtergebleven. Dennis Man is terug in het basiselftal. Coach Peter Bosz gaf de Roemeense aanvaller vorige week rust bij de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Esmir Bajraktarevic, die Man verving, zit in Friesland weer op de bank.

3 uur geleden