Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool toont veerkracht bij Crystal Palace

Liverpool toont veerkracht bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Koploper Liverpool heeft in de Premier League het tweede puntenverlies van dit seizoen ternauwernood kunnen afwenden. De uitwedstrijd bij Crystal Palace leverde een 2-1-overwinning op. Daarmee voert Liverpool de druk op op achtervolger Manchester City, dat later op zaterdag tegen Chelsea aantreedt.

Alle doelpunten vielen in de tweede helft. Sadio Mané bezorgde Liverpool vlak na rust met het nodige fortuin een voorsprong. Zijn schot ging via beide palen over de doellijn en een poging van Patrick van Aanholt om de bal nog weg te werken mislukte.

Wilfried Zaha leek Liverpool met een doelpunt in de 82e minuut puntenverlies te bezorgen, maar de veerkrachtige ploeg van Jürgen Klopp herstelde zich knap. Een paar minuten later maakte Roberto Firmino er 1-2 van, al had hij daarbij wel de nodige hulp van de defensie van Palace.

Liverpool heeft dit seizoen alleen niet weten te winnen bij Manchester United (1-1).

Arsenal

Het worstelende Arsenal voorkwam diep in blessuretijd de eerste nederlaag in eigen huis. Alexandre Lacazette maakte in de 96e minuut de 2-2 tegen Southampton. Lacazette had na ruim een kwartier ook al een achterstand ongedaan gemaakt.

Voor Arsenal was het al de zesde wedstrijd op een rij die geen zege opleverde. In de Premier League wacht Arsenal al sinds 6 oktober op een overwinning. Southampton heeft sinds half september niet meer gewonnen.

Leicester City breidde de zegereeks in de competitie uit tot vijf duels. De kampioen van 2015-2016 won voor de derde keer op rij met 2-0, ditmaal bij Brighton & Hove Albion. Ayoze Pérez en Jamie Vardy (penalty) scoorden. Davy Pröpper deed de hele wedstrijd mee bij de thuisploeg.

Meer uit Voetbal

Depay met Corinthians naar Braziliaanse bekerfinale

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).

1 uur geleden
Real Madrid en Alonso boeken belangrijke zege bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.

11 uur geleden
Bayern München verspeelt in Bundesliga punten tegen FSV Mainz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.

15 uur geleden
Van Persie: ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."

17 uur geleden
Manchester City trekt goede lijn door en wint bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).

17 uur geleden
Klaassen geniet van strijdlust Ajax in duel met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."

17 uur geleden
Ajax brengt Feyenoord met counterspel dieper in de problemen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).

17 uur geleden