Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool toont veerkracht bij Crystal Palace

Liverpool toont veerkracht bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Koploper Liverpool heeft in de Premier League het tweede puntenverlies van dit seizoen ternauwernood kunnen afwenden. De uitwedstrijd bij Crystal Palace leverde een 2-1-overwinning op. Daarmee voert Liverpool de druk op op achtervolger Manchester City, dat later op zaterdag tegen Chelsea aantreedt.

Alle doelpunten vielen in de tweede helft. Sadio Mané bezorgde Liverpool vlak na rust met het nodige fortuin een voorsprong. Zijn schot ging via beide palen over de doellijn en een poging van Patrick van Aanholt om de bal nog weg te werken mislukte.

Wilfried Zaha leek Liverpool met een doelpunt in de 82e minuut puntenverlies te bezorgen, maar de veerkrachtige ploeg van Jürgen Klopp herstelde zich knap. Een paar minuten later maakte Roberto Firmino er 1-2 van, al had hij daarbij wel de nodige hulp van de defensie van Palace.

Liverpool heeft dit seizoen alleen niet weten te winnen bij Manchester United (1-1).

Arsenal

Het worstelende Arsenal voorkwam diep in blessuretijd de eerste nederlaag in eigen huis. Alexandre Lacazette maakte in de 96e minuut de 2-2 tegen Southampton. Lacazette had na ruim een kwartier ook al een achterstand ongedaan gemaakt.

Voor Arsenal was het al de zesde wedstrijd op een rij die geen zege opleverde. In de Premier League wacht Arsenal al sinds 6 oktober op een overwinning. Southampton heeft sinds half september niet meer gewonnen.

Leicester City breidde de zegereeks in de competitie uit tot vijf duels. De kampioen van 2015-2016 won voor de derde keer op rij met 2-0, ditmaal bij Brighton & Hove Albion. Ayoze Pérez en Jamie Vardy (penalty) scoorden. Davy Pröpper deed de hele wedstrijd mee bij de thuisploeg.

Meer uit Voetbal

Regragui vlak voor WK voetbal weg als bondscoach van Marokko

RABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.

6 uur geleden
Rode kaart Van de Ven leidt nederlaag Tottenham in

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.

6 uur geleden
Afrika Cup voor voetbalsters vier maanden uitgesteld

GIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.

11 uur geleden
Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

1 dag geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

1 dag geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

1 dag geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

1 dag geleden