Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool toont veerkracht bij Crystal Palace

Liverpool toont veerkracht bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Koploper Liverpool heeft in de Premier League het tweede puntenverlies van dit seizoen ternauwernood kunnen afwenden. De uitwedstrijd bij Crystal Palace leverde een 2-1-overwinning op. Daarmee voert Liverpool de druk op op achtervolger Manchester City, dat later op zaterdag tegen Chelsea aantreedt.

Alle doelpunten vielen in de tweede helft. Sadio Mané bezorgde Liverpool vlak na rust met het nodige fortuin een voorsprong. Zijn schot ging via beide palen over de doellijn en een poging van Patrick van Aanholt om de bal nog weg te werken mislukte.

Wilfried Zaha leek Liverpool met een doelpunt in de 82e minuut puntenverlies te bezorgen, maar de veerkrachtige ploeg van Jürgen Klopp herstelde zich knap. Een paar minuten later maakte Roberto Firmino er 1-2 van, al had hij daarbij wel de nodige hulp van de defensie van Palace.

Liverpool heeft dit seizoen alleen niet weten te winnen bij Manchester United (1-1).

Arsenal

Het worstelende Arsenal voorkwam diep in blessuretijd de eerste nederlaag in eigen huis. Alexandre Lacazette maakte in de 96e minuut de 2-2 tegen Southampton. Lacazette had na ruim een kwartier ook al een achterstand ongedaan gemaakt.

Voor Arsenal was het al de zesde wedstrijd op een rij die geen zege opleverde. In de Premier League wacht Arsenal al sinds 6 oktober op een overwinning. Southampton heeft sinds half september niet meer gewonnen.

Leicester City breidde de zegereeks in de competitie uit tot vijf duels. De kampioen van 2015-2016 won voor de derde keer op rij met 2-0, ditmaal bij Brighton & Hove Albion. Ayoze Pérez en Jamie Vardy (penalty) scoorden. Davy Pröpper deed de hele wedstrijd mee bij de thuisploeg.

Meer uit Voetbal

Telstar accepteert schikking van 7500 euro voor afsteken vuurwerk

VELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.

1 uur geleden
Sevilla-coach Almeyda zeven duels geschorst na wangedrag

SEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.

2 uur geleden
Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

4 uur geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

17 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

17 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

18 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

19 uur geleden