Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool speelt Atalanta helemaal zoek

Liverpool speelt Atalanta helemaal zoek

ATALANTA (ANP) - Liverpool is al vrijwel zeker van de volgende fase van de Champions League. De winnaar van het toernooi in 2019 versloeg in de groepsfase ook Atalanta Bergamo, dat in eigen stadion geen schijn van kans had (0-5). Liverpool won eerder van Ajax en Midtjylland.

Diogo Jota opende de score voor Liverpool. De Portugese man in vorm, in de spits in plaats van Roberto Firmino, deed dat na voorbereidend werk van Trent Alexander-Arnold. Even later maakte hij ook nummer twee. Nu kwam de pass van Joe Gomez.

Meteen na de hervatting liep de met Georginio Wijnaldum spelende Engelse kampioen verder uit. Mohamed Salah werd door Curtis Jones de diepte in gestuurd, passeerde Hans Hateboer en liet doelman Marco Sportiello kansloos. Vervolgens was het Sadio Mané die de Italiaanse keeper kansloos liet met een fraaie boogbal, na een pass Salah.

Daarna was het weer de beurt aan Jota, die vorig seizoen nog bij Wolverhampton speelde. Hij voltooide zijn hattrick na een pass van Mané. Het was zijn vierde treffer alweer in de Champions League voor zijn nieuwe club. In de slotfase verving trainer Jürgen Klopp hem voor Firmino.

Marten de Roon ontbrak bij Atalanta wegens een blessure, Hans Hateboer speelde wel. Sam Lammers viel 10 minuten voor tijd in. Virgil van Dijk, onlangs geopereerd, was bij de tegenstander niet van de partij.

Meer uit Voetbal

Engelse bondscoach roept ouders op: laat kinderen WK kijken

ATLANTA (ANP/RTR) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel heeft na het gewonnen duel met de Democratische Republiek Congo (2-1) op het WK voetbal een oproep gedaan aan alle Engelse ouders. "Laat je kinderen voetbal kijken", richtte de 52-jarige Duitser zich tot ouders die wellicht moeite hebben om hun kinderen op tijd in bed te krijgen.

1 uur geleden
Gueye stopt bij Senegal zolang technische staf aanblijft

SEATTLE (ANP) - De Senegalese voetballer Pape Gueye heeft na het verlies tegen België (3-2) in de zestiende finales van het WK voetbal aangekondigd een pauze te nemen van de nationale ploeg "zolang deze technische staf aanblijft". Dat schrijft de 27-jarige middenvelder van het Spaanse Villarreal op Instagram.

2 uur geleden
België begint in WK-duel met Senegal met het vertrouwde elftal

SEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.

14 uur geleden
Kane beleeft zijn 'heldenmoment' voor Engeland tegen Congo op WK

ATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.

14 uur geleden
Kane schiet Engeland met twee late doelpunten langs Congo op WK

ATLANTA (ANP) - Engeland heeft zich met veel moeite geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won met 2-1 van de Democratische Republiek Congo, dankzij twee late doelpunten van Harry Kane.

14 uur geleden
Deschamps vestigt record: bondscoach met meeste zeges op WK

EAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.

1 dag geleden
Marokkaanse international Salah-Eddine weg bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.

1 dag geleden