Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool speelt Atalanta helemaal zoek

Liverpool speelt Atalanta helemaal zoek

ATALANTA (ANP) - Liverpool is al vrijwel zeker van de volgende fase van de Champions League. De winnaar van het toernooi in 2019 versloeg in de groepsfase ook Atalanta Bergamo, dat in eigen stadion geen schijn van kans had (0-5). Liverpool won eerder van Ajax en Midtjylland.

Diogo Jota opende de score voor Liverpool. De Portugese man in vorm, in de spits in plaats van Roberto Firmino, deed dat na voorbereidend werk van Trent Alexander-Arnold. Even later maakte hij ook nummer twee. Nu kwam de pass van Joe Gomez.

Meteen na de hervatting liep de met Georginio Wijnaldum spelende Engelse kampioen verder uit. Mohamed Salah werd door Curtis Jones de diepte in gestuurd, passeerde Hans Hateboer en liet doelman Marco Sportiello kansloos. Vervolgens was het Sadio Mané die de Italiaanse keeper kansloos liet met een fraaie boogbal, na een pass Salah.

Daarna was het weer de beurt aan Jota, die vorig seizoen nog bij Wolverhampton speelde. Hij voltooide zijn hattrick na een pass van Mané. Het was zijn vierde treffer alweer in de Champions League voor zijn nieuwe club. In de slotfase verving trainer Jürgen Klopp hem voor Firmino.

Marten de Roon ontbrak bij Atalanta wegens een blessure, Hans Hateboer speelde wel. Sam Lammers viel 10 minuten voor tijd in. Virgil van Dijk, onlangs geopereerd, was bij de tegenstander niet van de partij.

Meer uit Voetbal

Deense bond zet zich in voor tegenkandidaat bij FIFA-verkiezing

KOPENHAGEN (ANP/RTR) - De Deense voetbalbond (DBU) heeft zich in navolging van andere landen uitgesproken tegen FIFA-voorzitter Gianni Infantino na zijn mislukte poging om aandelen in het WK te verkopen. De DBU wil een tegenkandidaat helpen vinden voor de voorzittersverkiezing van volgend jaar.

53 minuten geleden
Trainer Van Bronckhorst wenst Geertruida alle succes bij PSV

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst wenst Lutsharel Geertruida alle succes bij PSV. "Ik heb hem bij Feyenoord laten debuteren en later stappen zien zetten in zijn carrière", zei hij op een persconferentie voor de uitwedstrijd van zondag tegen SC Cambuur. "Hij is een echte Feyenoorder. We zijn achterin voorzien, maar hebben wel contact met Lutsharel gehad. Maar hij is financieel onhaalbaar voor ons."

1 uur geleden
Trainer Bosz: Geertruida brengt kwaliteit bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz is blij met de komst van Lutsharel Geertruida. "Hij is een goede speler en brengt ons kwaliteit", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Groningen.

1 uur geleden
Musiala na onwelwordingen niet in actie voor Bayern in Super Cup

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala komt zaterdag niet in actie namens Bayern München in de Duitse Super Cup tegen Borussia Dortmund. Dat gaf trainer Vincent Kompany een dag voor het duel aan. De 23-jarige middenvelder raakte dinsdag voor de tweede keer in vier dagen onwel tijdens een oefenduel.

4 uur geleden
Ajax verhuurt aanvaller Konadu aan Lommel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft aanvaller Don-Angelo Konadu verhuurd aan het Belgische Lommel. De huurperiode loopt tot de zomer van 2027. In de overeenkomst van de 20-jarige Nederlander is een optie tot koop opgenomen. Hij heeft nog een contract in Amsterdam tot medio 2028.

4 uur geleden
PSV huurt verdediger Geertruida van RB Leipzig

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de overgang van verdediger Lutsharel Geertruida afgerond. De landskampioen bereikte overeenstemming met RB Leipzig over een huurperiode van één seizoen. In de overeenkomst is een optie tot koop opgenomen.

5 uur geleden
ManUnited-coach Carrick positief over voortgang De Ligt

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick van Manchester United is positief gestemd over de voortgang van Matthijs de Ligt na zijn rugblessure. De Oranje-international is nog niet klaar voor de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Hull City op zaterdag, maar is wel weer aangesloten bij de training.

5 uur geleden