Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool speelt Atalanta helemaal zoek

Liverpool speelt Atalanta helemaal zoek

ATALANTA (ANP) - Liverpool is al vrijwel zeker van de volgende fase van de Champions League. De winnaar van het toernooi in 2019 versloeg in de groepsfase ook Atalanta Bergamo, dat in eigen stadion geen schijn van kans had (0-5). Liverpool won eerder van Ajax en Midtjylland.

Diogo Jota opende de score voor Liverpool. De Portugese man in vorm, in de spits in plaats van Roberto Firmino, deed dat na voorbereidend werk van Trent Alexander-Arnold. Even later maakte hij ook nummer twee. Nu kwam de pass van Joe Gomez.

Meteen na de hervatting liep de met Georginio Wijnaldum spelende Engelse kampioen verder uit. Mohamed Salah werd door Curtis Jones de diepte in gestuurd, passeerde Hans Hateboer en liet doelman Marco Sportiello kansloos. Vervolgens was het Sadio Mané die de Italiaanse keeper kansloos liet met een fraaie boogbal, na een pass Salah.

Daarna was het weer de beurt aan Jota, die vorig seizoen nog bij Wolverhampton speelde. Hij voltooide zijn hattrick na een pass van Mané. Het was zijn vierde treffer alweer in de Champions League voor zijn nieuwe club. In de slotfase verving trainer Jürgen Klopp hem voor Firmino.

Marten de Roon ontbrak bij Atalanta wegens een blessure, Hans Hateboer speelde wel. Sam Lammers viel 10 minuten voor tijd in. Virgil van Dijk, onlangs geopereerd, was bij de tegenstander niet van de partij.

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

10 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

11 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

11 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

12 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

12 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

13 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

13 uur geleden