Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool slachtoffer van overvol programma

Liverpool slachtoffer van overvol programma

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is slachtoffer geworden van het overvolle programma van de club. De koploper van de Premier League werd met de jongste basisformatie uit de clubgeschiedenis uitgeschakeld door Aston Villa in de vijfde ronde van de League Cup: 5-0.

Jonathan Kodjia scoorde tweemaal voor eigen publiek in Birmingham. Conor Hourihane opende de score, Morgan Boyes trof in eigen doel en Wesley Moraes bepaalde in blessuretijd de eindstand. Aston Villa leidde bij rust al met 4-0.

Liverpool speelde met een jeugdploeg omdat trainer Jürgen Klopp zijn beste spelers heeft meegenomen naar Doha, waar woensdag een halve finale tegen het Mexicaanse Monterrey van het WK voor clubs op het programma staat. Liverpool startte met een elftal met een gemiddelde leeftijd van 19 jaar en 182 dagen jong. De Nederlandse tieners Ki-Jana Hoever en Sepp van den Berg verschenen ook aan de aftrap voor Liverpool. Van den Berg speelde de hele wedstrijd. Hoever werd in de slotfase gewisseld.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

3 minuten geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

1 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

3 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

5 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

5 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

5 uur geleden