Liverpool slachtoffer van overvol programma
BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is slachtoffer geworden van het overvolle programma van de club. De koploper van de Premier League werd met de jongste basisformatie uit de clubgeschiedenis uitgeschakeld door Aston Villa in de vijfde ronde van de League Cup: 5-0.
Jonathan Kodjia scoorde tweemaal voor eigen publiek in Birmingham. Conor Hourihane opende de score, Morgan Boyes trof in eigen doel en Wesley Moraes bepaalde in blessuretijd de eindstand. Aston Villa leidde bij rust al met 4-0.
Liverpool speelde met een jeugdploeg omdat trainer Jürgen Klopp zijn beste spelers heeft meegenomen naar Doha, waar woensdag een halve finale tegen het Mexicaanse Monterrey van het WK voor clubs op het programma staat. Liverpool startte met een elftal met een gemiddelde leeftijd van 19 jaar en 182 dagen jong. De Nederlandse tieners Ki-Jana Hoever en Sepp van den Berg verschenen ook aan de aftrap voor Liverpool. Van den Berg speelde de hele wedstrijd. Hoever werd in de slotfase gewisseld.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
3 uur geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
4 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
17 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
17 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
18 uur geleden