Liverpool schuttert tegen Arsenal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de thuiswedstrijd tegen Liverpool geprofiteerd van een mindere avond bij de landskampioen. De subtopper in de Premier League zegevierde met 2-1 en doet daardoor nog mee om Europees voetbal. Voor Liverpool, met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum in het basisteam, was het de derde nederlaag in deze competitie.
Uit een ragfijne aanval opende Sadio Mané de score voor Liverpool in de twintigste minuut. Na ruim een half uur kwam Arsenal op gelijke hoogte door een treffer van Alexandre Lacazette, die een zeldzaam foutje bij Van Dijk afstrafte. Daarna schutterde doelman Alisson Becker eveneens, waardoor Reiss Nelson de thuisclub vlak voor de rust op voorsprong kon brengen.
Liverpool kon in de tweede helft de schade niet meer repareren. Mo Salah en Mané lieten grote kansen liggen op de gelijkmaker. Wijnaldum ging in de 83e minuut naar de kant.
Arsenal is als nummer 9 nog niet uitgeschakeld in de strijd om een Europees ticket. De 'Gunners' kunnen ook via de FA Cup nog deelname afdwingen aan de Europa League. In de halve finales speelt Arsenal zaterdag in Londen tegen Manchester City.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan nog geen update geven over de slachtoffers van het vuurwerkincident tijdens de thuiswedstrijd tegen Feyenoord van zondag. "We richten ons momenteel op de nazorg van de slachtoffers en de opsporing van de daders", antwoordde een woordvoerder van de club op vragen van het ANP.
45 minuten geledenNYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.
5 uur geledenSANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
12 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
15 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
18 uur geleden