Liverpool schuttert tegen Arsenal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de thuiswedstrijd tegen Liverpool geprofiteerd van een mindere avond bij de landskampioen. De subtopper in de Premier League zegevierde met 2-1 en doet daardoor nog mee om Europees voetbal. Voor Liverpool, met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum in het basisteam, was het de derde nederlaag in deze competitie.
Uit een ragfijne aanval opende Sadio Mané de score voor Liverpool in de twintigste minuut. Na ruim een half uur kwam Arsenal op gelijke hoogte door een treffer van Alexandre Lacazette, die een zeldzaam foutje bij Van Dijk afstrafte. Daarna schutterde doelman Alisson Becker eveneens, waardoor Reiss Nelson de thuisclub vlak voor de rust op voorsprong kon brengen.
Liverpool kon in de tweede helft de schade niet meer repareren. Mo Salah en Mané lieten grote kansen liggen op de gelijkmaker. Wijnaldum ging in de 83e minuut naar de kant.
Arsenal is als nummer 9 nog niet uitgeschakeld in de strijd om een Europees ticket. De 'Gunners' kunnen ook via de FA Cup nog deelname afdwingen aan de Europa League. In de halve finales speelt Arsenal zaterdag in Londen tegen Manchester City.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Donyell Malen en Justin Kluivert hebben zich bij bondscoach Xavi Hernández afgemeld voor de komende vier interlands van het Nederlands elftal. De aanvallers van AS Roma en Bournemouth zijn geblesseerd.
3 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid-trainer José Mourinho was zondag na de nederlaag tegen Atlético Madrid (2-1) boos op de arbitrage. Tijdens een persconferentie liet hij een foto zien met daarop twee overtredingen die spelers van Atlético in de eerste helft maakten en waarvoor ze niet werden bestraft.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft een derde nederlaag in de Premier League ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick speelde met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Fulham.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is er in de Eredivisie ook niet in geslaagd van Go Ahead Eagles te winnen. De nummer 3 van vorig seizoen kwam in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel: 1-1.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zondag de stadsderby tegen Real Madrid met 2-1 gewonnen. Het elftal van trainer Diego Simeone ging daardoor Real Madrid voorbij op de ranglijst. Atlético staat na zeven wedstrijden met 16 punten op de tweede plaats achter FC Barcelona. Het Real Madrid van coach José Mourinho heeft 15 punten.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Brian Brobbey meldt zich maandag met vermoedelijk veel vertrouwen bij het Nederlands elftal. De 24-jarige aanvaller van Sunderland scoorde liefst drie keer in de uitwedstrijd tegen koploper Manchester City. Genoeg voor een positief resultaat was het niet, want Manchester City maakte vijf doelpunten: 5-3.
7 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League een kleine overwinning geboekt. Het elftal van trainer Andoni Iraola was te sterk voor Bournemouth: 0-1.
7 uur geleden