Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool schakelt Arsenal uit in FA Cup

Liverpool schakelt Arsenal uit in FA Cup

LONDEN (ANP) - Liverpool staat in de vierde ronde van de FA Cup. De ploeg van trainer Jürgen Klopp won zonder aanvoerder Virgil van Dijk en topscorer Mohamed Salah van Arsenal (0-2) in het Emirates Stadium in Londen.

Van Dijk is ziek en Salah wil Egypte de komende maand aan de winst van de Afrika Cup helpen. Arsenal overrompelde Liverpool in de openingsfase van de wedstrijd. Maar Martin Ødegaard raakte de lat en Reiss Nelson en Kai Havertz misten in kansrijke positie. Vlak voor rust was Liverpool dicht bij de openingstreffer. Maar ook aanvoerder Trent Alexander-Arnold schoot op de lat.

Cody Gakpo had een basisplaats bij Liverpool. Zijn ploeggenoot Ryan Gravenberch mocht na een uur invallen. Liverpool werd in de tweede helft steeds gevaarlijker. Doelman Aaron Ramsdale van Arsenal redde spectaculair op een inzet van Luis Díaz en hij ontsnapte toen Diogo Jota de lat raakte. Even later was hij kansloos toen zijn ploeggenoot Jakub Kiwior in eigen doel trof. Luis Díaz bepaalde in blessuretijd de eindstand.

Meer uit Voetbal

Trainer Farioli haalt verdediger Silva naar FC Porto

PORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.

1 uur geleden
Afrikaanse voetbalbond: Afrika Cup in de toekomst elke vier jaar

RABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.

3 uur geleden
FC Twente-trainer Van den Brom 'met vertrouwen' naar De Kuip

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente ziet de uitwedstrijd van zondag tegen Feyenoord met vertrouwen tegemoet. "We hebben de afgelopen wedstrijden steeds meer een FC Twente gezien dat speelt zoals we willen spelen. Dat willen we zondag bevestigen. Ons spel kan in bepaalde fases beter, maar de laatste duels geven ons vertrouwen. Feyenoord - FC Twente is een wedstrijd om naar uit te kijken", zegt hij op de website van FC Twente.

3 uur geleden
Barcelona-spits Lewandowski keert terug van hamstringblessure

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona-spits Robert Lewandowski is hersteld van zijn hamstringblessure en keert terug in de selectie van de Spaanse kampioen. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick op een persconferentie, een dag voor de ontmoeting met Villarreal in de Spaanse competitie. Lewandowski (37) miste de laatste twee wedstrijden vanwege hamstringklachten.

4 uur geleden
Marokko-aanvoerder Hakimi op tijd hersteld voor Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - Achraf Hakimi is op tijd hersteld van zijn enkelblessure om te spelen in de Afrika Cup. Dat zei de 27-jarige verdediger op een persconferentie voorafgaand aan het toernooi.

4 uur geleden
Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

20 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

20 uur geleden