Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool schakelt Arsenal uit in FA Cup

Liverpool schakelt Arsenal uit in FA Cup

LONDEN (ANP) - Liverpool staat in de vierde ronde van de FA Cup. De ploeg van trainer Jürgen Klopp won zonder aanvoerder Virgil van Dijk en topscorer Mohamed Salah van Arsenal (0-2) in het Emirates Stadium in Londen.

Van Dijk is ziek en Salah wil Egypte de komende maand aan de winst van de Afrika Cup helpen. Arsenal overrompelde Liverpool in de openingsfase van de wedstrijd. Maar Martin Ødegaard raakte de lat en Reiss Nelson en Kai Havertz misten in kansrijke positie. Vlak voor rust was Liverpool dicht bij de openingstreffer. Maar ook aanvoerder Trent Alexander-Arnold schoot op de lat.

Cody Gakpo had een basisplaats bij Liverpool. Zijn ploeggenoot Ryan Gravenberch mocht na een uur invallen. Liverpool werd in de tweede helft steeds gevaarlijker. Doelman Aaron Ramsdale van Arsenal redde spectaculair op een inzet van Luis Díaz en hij ontsnapte toen Diogo Jota de lat raakte. Even later was hij kansloos toen zijn ploeggenoot Jakub Kiwior in eigen doel trof. Luis Díaz bepaalde in blessuretijd de eindstand.

Meer uit Voetbal

Media: Bayern en PSV voor 55 miljoen euro akkoord over Saibari

EINDHOVEN/MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en PSV hebben akkoord bereikt over de transfer van middenvelder Ismael Saibari, melden diverse media in binnen- en buitenland. De kampioen van Duitsland betaalt volgens onder meer Bild, het Eindhovens Dagblad en transferexpert Fabrizio Romano 55 miljoen euro voor de Marokkaans international.

15 minuten geleden
Real Madrid neemt linksback Cucurella over van Chelsea

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Marc Cucurella overgenomen van Chelsea. De 'Koninklijke' betaalt naar verluidt minimaal 55 miljoen euro voor de 27-jarige linksback uit eigen land, die voor zes seizoenen heeft getekend.

1 uur geleden
Deel WK-landen 'diep teleurgesteld' na uitspraken UEFA-baas

WASHINGTON (ANP/DPA) - WK-deelnemers als Curaçao, Kaapverdië en Haïti hebben in een gezamenlijke verklaring hun onvrede geuit over uitspraken van voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA. De Sloveen zei dat de uitbreiding van het WK naar 48 deelnemers niet per se goed is voor het voetbal en dat deze "oninteressante wedstrijden" oplevert.

1 uur geleden
Oud-international Jerry de Jong (61), vader van Nigel, overleden

ZEIST (ANP) - Voormalig Oranje-international Jerry de Jong is op 61-jarige leeftijd overleden, meldt de KNVB. De vader van oud-middenvelder Nigel de Jong, nu directeur topvoetbal bij de voetbalbond, speelde in 1990 en 1991 in totaal drie interlands.

3 uur geleden
Doelman Verbruggen voelde zich machteloos bij Japanse doelpunten

ARLINGTON (ANP) - Bart Verbruggen hield een gefrustreerd gevoel over aan de openingswedstrijd van het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap tegen Japan. De doelman kreeg in het Dallas Stadium in Arlington weinig te doen, maar moest wel twee treffers incasseren: 2-2.

5 uur geleden
Oranje-opponent Zweden op WK met ruime cijfers langs Tunesië

MONTERREY (ANP) - Zweden begint zaterdag met een goed gevoel aan de ontmoeting met het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap voetbal. De Scandinaviërs, die zich ternauwernood voor het toernooi wisten te plaatsen, versloegen Tunesië in Monterrey met ruime cijfers: 5-1. Zweden gaat daarmee aan de leiding in groep F, voor Japan en Nederland, die eerder op zondag in het Dallas Stadium met 2-2 gelijkspeelden.

6 uur geleden
Japanse coach prijst zijn spelers na gelijkspel tegen Oranje

DALLAS (ANP) - Bondscoach Hajime Moriyasu overlaadde zijn spelers van Japan met complimenten na het gelijkspel in de eerste groepswedstrijd op het WK tegen het Nederlands elftal (2-2). "Het is jammer dat we de wedstrijd niet hebben gewonnen", zei hij op een persconferentie in het Dallas Stadium. "Maar ik denk dat dit een goed resultaat voor ons is."

6 uur geleden