Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool schakelt Arsenal uit in FA Cup

Liverpool schakelt Arsenal uit in FA Cup

LONDEN (ANP) - Liverpool staat in de vierde ronde van de FA Cup. De ploeg van trainer Jürgen Klopp won zonder aanvoerder Virgil van Dijk en topscorer Mohamed Salah van Arsenal (0-2) in het Emirates Stadium in Londen.

Van Dijk is ziek en Salah wil Egypte de komende maand aan de winst van de Afrika Cup helpen. Arsenal overrompelde Liverpool in de openingsfase van de wedstrijd. Maar Martin Ødegaard raakte de lat en Reiss Nelson en Kai Havertz misten in kansrijke positie. Vlak voor rust was Liverpool dicht bij de openingstreffer. Maar ook aanvoerder Trent Alexander-Arnold schoot op de lat.

Cody Gakpo had een basisplaats bij Liverpool. Zijn ploeggenoot Ryan Gravenberch mocht na een uur invallen. Liverpool werd in de tweede helft steeds gevaarlijker. Doelman Aaron Ramsdale van Arsenal redde spectaculair op een inzet van Luis Díaz en hij ontsnapte toen Diogo Jota de lat raakte. Even later was hij kansloos toen zijn ploeggenoot Jakub Kiwior in eigen doel trof. Luis Díaz bepaalde in blessuretijd de eindstand.

Meer uit Voetbal

PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

4 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

5 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

6 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

9 uur geleden
Barcelona speelt CL-duel met Eintracht Frankfurt in Camp Nou

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona speelt de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Eintracht Frankfurt op 9 december in stadion Camp Nou. De club van onder anderen Frenkie de Jong heeft bevestigd dat de UEFA toestemming heeft gegeven om de wedstrijd in de zesde speelronde van de Champions League te organiseren in het verbouwde stadion.

11 uur geleden
Bondscoach Menzo richt zich na teleurstelling op play-offs

GUATEMALA-STAD (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo van het Surinaamse elftal richt zich na de teleurstelling van het missen van directe WK-kwalificatie op de intercontinentale play-offs. "We hebben gelukkig nog een vluchtroute, die moeten we dan maar gebruiken", zei de coach op de persconferentie over de kans die Suriname nog heeft om via de play-offs het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada te bereiken.

12 uur geleden