Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool ruim langs Wolves mede dankzij treffer Wijnaldum

Liverpool ruim langs Wolves mede dankzij treffer Wijnaldum

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich in de Premier League niet laten verrassen door middenmoter Wolverhampton Wanderers. De ploeg van coach Jürgen Klopp zegevierde in de thuiswedstrijd, voor 2000 toeschouwers, met 4-0. Namens de titelhouder brachten Mohamed Salah, Georginio Wijnaldum, Joel Matip en Nelson Semedo (eigen doel) de treffers op hun naam. Liverpool heeft nu weer evenveel punten als koploper Tottenham Hotspur, dat met 2-0 won van Arsenal.

Salah opende de score in de 24e minuut. De Egyptenaar strafte een fout bij aanvoerder Conor Coady koelbloedig af. De verdediger van Wolverhampton dacht vlak voor de rust een strafschop mee te krijgen na een charge van Sadio Mané. De arbiter besloot op advies van de VAR de beelden langs de kant nog eens te bekijken op de monitor en herriep daarna zijn beslissing. Van een overtreding op Coady bleek geen sprake.

In de 58e minuut bracht Wijnaldum de stand op 2-0 met een fraaie uithaal van buiten het strafschopgebied. Het was zijn eerste goal in deze competitie. Door treffers van Matip en Semedo in het laatste half uur liep de score verder op. Bij de Wolves bleef Ki-Jana Hoever op de bank.

Liverpool sluit woensdag de groepsfase in de Champions League af met een uitwedstrijd tegen FC Midtjylland. De Engelse ploeg is in poule D al zeker van kwalificatie en van de eindzege. De Deense club is uitgeschakeld op Europees niveau. In dezelfde groep strijden Ajax en Atalanta in Amsterdam om het tweede ticket voor de achtste finales in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

18 minuten geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

19 minuten geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

6 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

10 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

10 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

13 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

13 uur geleden