Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool ruim langs Wolves mede dankzij treffer Wijnaldum

Liverpool ruim langs Wolves mede dankzij treffer Wijnaldum

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich in de Premier League niet laten verrassen door middenmoter Wolverhampton Wanderers. De ploeg van coach Jürgen Klopp zegevierde in de thuiswedstrijd, voor 2000 toeschouwers, met 4-0. Namens de titelhouder brachten Mohamed Salah, Georginio Wijnaldum, Joel Matip en Nelson Semedo (eigen doel) de treffers op hun naam. Liverpool heeft nu weer evenveel punten als koploper Tottenham Hotspur, dat met 2-0 won van Arsenal.

Salah opende de score in de 24e minuut. De Egyptenaar strafte een fout bij aanvoerder Conor Coady koelbloedig af. De verdediger van Wolverhampton dacht vlak voor de rust een strafschop mee te krijgen na een charge van Sadio Mané. De arbiter besloot op advies van de VAR de beelden langs de kant nog eens te bekijken op de monitor en herriep daarna zijn beslissing. Van een overtreding op Coady bleek geen sprake.

In de 58e minuut bracht Wijnaldum de stand op 2-0 met een fraaie uithaal van buiten het strafschopgebied. Het was zijn eerste goal in deze competitie. Door treffers van Matip en Semedo in het laatste half uur liep de score verder op. Bij de Wolves bleef Ki-Jana Hoever op de bank.

Liverpool sluit woensdag de groepsfase in de Champions League af met een uitwedstrijd tegen FC Midtjylland. De Engelse ploeg is in poule D al zeker van kwalificatie en van de eindzege. De Deense club is uitgeschakeld op Europees niveau. In dezelfde groep strijden Ajax en Atalanta in Amsterdam om het tweede ticket voor de achtste finales in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

29 minuten geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

6 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

8 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

9 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

10 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

18 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

18 uur geleden