Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool rondt komst van spits Darwin Núñez af

Liverpool rondt komst van spits Darwin Núñez af

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de komst van spits Darwin Núñez afgerond. De Engelse club betaalt 75 miljoen euro aan Benfica voor de 22-jarige Uruguayaanse international. Dat bedrag kan via bonussen oplopen tot maximaal 100 miljoen.

Benfica meldde in de nacht van zondag op maandag al dat de clubs een akkoord hadden bereikt. Liverpool speelt met de komst van Núñez in op het mogelijke vertrek van Sadio Mané. De Senegalese aanvaller staat nadrukkelijk in de belangstelling van Bayern München.

Núñez, die met rugnummer 27 gaat spelen, is na Luis Suárez en Sebastián Coates de derde Uruguayaan bij Liverpool. Hij ondertekent een langjarig contract op Anfield, naar verluidt voor zes jaar. "Ik heb tegen Liverpool gespeeld en veel wedstrijden van ze gezien in de Champions League. Liverpool heeft een paar fantastische spelers, ik denk dat mijn manier van spelen past bij deze club", aldus de spits.

Núñez werd afgelopen seizoen de topscorer van de Portugese competitie met 26 doelpunten in 28 wedstrijden. Hij was ook zes keer trefzeker voor Benfica in de Champions League. Zo maakte de Uruguayaan in de achtste finales tegen Ajax het beslissende doelpunt in de return in Amsterdam (0-1) en hij scoorde twee keer in de kwartfinales tegen Liverpool. Benfica werd desondanks uitgeschakeld door de 'Reds'.

Meer uit Voetbal

Hattrick Lewandowski bij 6-0-zege Polen op Roemenië

WARSCHAU (ANP) - Polen heeft Roemenië een forse nederlaag toegebracht in de Nations League. De ploeg van bondscoach Jan Urban won in Warschau met 6-0 van Roemenië. Routinier Robert Lewandowski maakte een hattrick.

3 uur geleden
Koploper Heracles Almelo verspeelt punten bij Helmond Sport

HELMOND (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de eerste keer dit seizoen gelijkgespeeld. De ploeg van coach Vincent Heilmann kwam uit bij Helmond Sport tot 2-2. De ploeg blijft ondanks het puntenverlies koploper van de eerste divisie en heeft de eerste periodetitel voor het grijpen.

3 uur geleden
De Bruyne loodst België langs Turkije in Nations League: 3-0

LUIK (ANP) - Het Belgische voetbalelftal heeft in Luik Turkije met 3-0 verslagen in de Nations League. Kevin De Bruyne maakte in Stade Maurice Dufrasne (Sclessin) twee doelpunten voor de ploeg van bondscoach Mark van Bommel. Romelu Lukaku nam de derde treffer voor zijn rekening.

3 uur geleden
Aartsrivalen Frankrijk en Italië in evenwicht in Nations League

SAINT-DENIS (ANP) - Frankrijk heeft zijn derde overwinning op rij in de Nations League misgelopen. De ploeg van de nieuwe bondscoach Zinédine Zidane speelde in het Stade de France met 1-1 gelijk tegen aartsrivaal Italië. Frankrijk won eerder van Turkije en België en leidt met 7 punten groep 1 van de A-league.

3 uur geleden
Jong Oranje houdt kansen op EK in leven met zege op Slovenen

MARIBOR (ANP) - Jong Oranje heeft de kans om de play-offs voor het EK van 2027 in Albanië en Servië te bereiken in leven gehouden. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger won in Maribor de voorlaatste kwalificatiewedstrijd met 4-2 van Jong Slovenië.

6 uur geleden
Van 't Schip verliest met Kazachstan ook van Moldavië

ASTANA (ANP) - John van 't Schip heeft ook de derde wedstrijd als bondscoach van Kazachstan niet kunnen winnen. In het eigen Astana verloor de ploeg met 2-1 van Moldavië.

6 uur geleden
Oranje traint dag na gelijkspel tegen Grieken met negen spelers

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een dag na het gelijkspel tegen Griekenland (2-2) in de Nations League met een select gezelschap getraind. Bondscoach Xavi Hernández verscheen vrijdag aan het begin van de avond met negen spelers op het veld in Zeist. Naast de reservedoelmannen Robin Roefs en Mark Flekken waren dat verdedigers Nathan Aké, Jorrel Hato en Jeremie Frimpong, middenvelders Teun Koopmeiners, Kenneth Taylor en Gjivai Zechiël en spits Joshua Zirkzee.

7 uur geleden