Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool overtuigt in uitwedstrijd tegen Watford

Liverpool overtuigt in uitwedstrijd tegen Watford

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Watford overtuigend gewonnen. Op Vicarage Road werd het liefst 0-5, waarmee het debuut van Claudio Ranieri als trainer van de thuisploeg werd verpest.

Roberto Firmino nam drie doelpunten voor zijn rekening en ook Sadio Mané en Mohamed Salah kwamen tot scoren voor Liverpool, dat de koppositie overnam van Chelsea. Later op zaterdag wacht Chelsea de uitwedstrijd tegen Brentford.

Voor Mané was het zijn honderdste doelpunt in de Premier League. Hij is de 31e speler die de mijlpaal bereikt en de derde van Afrikaanse afkomst, na Didier Drogba (104) en Salah (103). Van zijn honderd doelpunten maakte Mané er geen een uit een penalty. Mané scoorde al na 8 minuten, Firmino bepaalde pas in blessuretijd de eindstand. Na 54 minuten was het al 0-4.

Wijzigingen

Liverpool, waar Virgil van Dijk de hele wedstrijd meedeed, trad aan zonder keeper Alisson en middenvelder Fabinho. Zij zijn na interlandverplichtingen in Brazilië direct naar Madrid gevlogen voor de Champions League-wedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid.

Ranieri werd een kleine twee weken geleden benoemd als opvolger van de ontslagen Spanjaard Xisco Muñoz. De 69-jarige Ranieri werd in 2016 zeer verrassend kampioen met Leicester City.

Watford staat vijftiende in de Premier League en heeft pas 7 punten.

Meer uit Voetbal

Jong Spanje groepswinnaar op EK na gelijkspel tegen Italië

TRNAVA (ANP) - Het duel tussen de voetballers van Jong Spanje en Jong Italië op het EK onder 21 in Slowakije heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 1-1. De Spanjaarden zijn daardoor groepswinnaar geworden en Italië is als tweede geëindigd. Beide ploegen waren na twee zeges al zeker van de kwartfinales.

3 uur geleden
Emanuelson bevestigt gesprekken met Ajax over rol bij eerste team

BRATISLAVA (ANP) - Urby Emanuelson heeft bevestigd dat hij met Ajax in gesprek is over een functie in de technische staf van het eerste elftal van Ajax. "Het is nog niet zeker hoor, maar we oriënteren ons over hoe of wat voor komend seizoen", zei hij bij Ziggo Sport. "Maar ik sta er wel voor open."

6 uur geleden
Fortuna en Eagles openen nieuwe seizoen in Eredivisie

ZEIST (ANP) - Fortuna Sittard en Go Ahead Eagles openen op vrijdag 8 augustus het nieuwe seizoen van de Eredivisie. PSV en Feyenoord spelen een dag later thuisduels met Sparta Rotterdam en NAC Breda. Ajax ontvangt op 10 augustus Telstar in de Johan Cruijff ArenA.

8 uur geleden
Regionale ondernemers willen aandelen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Een groep regionale ondernemers wil alle aandelen van Vitesse overnemen. Volgens de club uit Arnhem zijn de gesprekken in volle gang en moet de licentiecommissie van de KNVB nu bepalen of dat voldoende is om de proflicentie te behouden.

9 uur geleden
Voetbalster Spitse (35) verlengt bij Ajax tot zomer 2027

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een akkoord bereikt over een nieuw contract met verdedigster Sherida Spitse. De 35-jarige recordinternational tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027.

16 uur geleden
Boca en Benfica in evenwicht op WK in duel met 3 rode kaarten

MIAMI (ANP) - Het Argentijnse Boca Juniors en Benfica uit Portugal hebben elkaar in evenwicht gehouden tijdens hun eerste duel op het WK voor clubs in de Verenigde Staten: 2-2. Oud-Feyenoorder Orkun Kökçü was belangrijk bij Benfica met de assist voor de 2-2. Drie spelers kregen een rode kaart bij het duel in Miami.

16 uur geleden
Chelsea begint met zege op Los Angeles FC aan WK voor clubs

ATLANTA (ANP) - Chelsea is goed begonnen aan het WK voor clubs. De club uit Londen was te sterk voor Los Angeles FC in Atlanta (2-0).

1 dag geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!