Liverpool overtuigt in uitwedstrijd tegen Watford
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Watford overtuigend gewonnen. Op Vicarage Road werd het liefst 0-5, waarmee het debuut van Claudio Ranieri als trainer van de thuisploeg werd verpest.
Roberto Firmino nam drie doelpunten voor zijn rekening en ook Sadio Mané en Mohamed Salah kwamen tot scoren voor Liverpool, dat de koppositie overnam van Chelsea. Later op zaterdag wacht Chelsea de uitwedstrijd tegen Brentford.
Voor Mané was het zijn honderdste doelpunt in de Premier League. Hij is de 31e speler die de mijlpaal bereikt en de derde van Afrikaanse afkomst, na Didier Drogba (104) en Salah (103). Van zijn honderd doelpunten maakte Mané er geen een uit een penalty. Mané scoorde al na 8 minuten, Firmino bepaalde pas in blessuretijd de eindstand. Na 54 minuten was het al 0-4.
Wijzigingen
Liverpool, waar Virgil van Dijk de hele wedstrijd meedeed, trad aan zonder keeper Alisson en middenvelder Fabinho. Zij zijn na interlandverplichtingen in Brazilië direct naar Madrid gevlogen voor de Champions League-wedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid.
Ranieri werd een kleine twee weken geleden benoemd als opvolger van de ontslagen Spanjaard Xisco Muñoz. De 69-jarige Ranieri werd in 2016 zeer verrassend kampioen met Leicester City.
Watford staat vijftiende in de Premier League en heeft pas 7 punten.
Meer uit Voetbal
LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
10 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
11 minuten geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
55 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
23 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
1 dag geleden