Liverpool overtuigt in uitwedstrijd tegen Watford
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Watford overtuigend gewonnen. Op Vicarage Road werd het liefst 0-5, waarmee het debuut van Claudio Ranieri als trainer van de thuisploeg werd verpest.
Roberto Firmino nam drie doelpunten voor zijn rekening en ook Sadio Mané en Mohamed Salah kwamen tot scoren voor Liverpool, dat de koppositie overnam van Chelsea. Later op zaterdag wacht Chelsea de uitwedstrijd tegen Brentford.
Voor Mané was het zijn honderdste doelpunt in de Premier League. Hij is de 31e speler die de mijlpaal bereikt en de derde van Afrikaanse afkomst, na Didier Drogba (104) en Salah (103). Van zijn honderd doelpunten maakte Mané er geen een uit een penalty. Mané scoorde al na 8 minuten, Firmino bepaalde pas in blessuretijd de eindstand. Na 54 minuten was het al 0-4.
Wijzigingen
Liverpool, waar Virgil van Dijk de hele wedstrijd meedeed, trad aan zonder keeper Alisson en middenvelder Fabinho. Zij zijn na interlandverplichtingen in Brazilië direct naar Madrid gevlogen voor de Champions League-wedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid.
Ranieri werd een kleine twee weken geleden benoemd als opvolger van de ontslagen Spanjaard Xisco Muñoz. De 69-jarige Ranieri werd in 2016 zeer verrassend kampioen met Leicester City.
Watford staat vijftiende in de Premier League en heeft pas 7 punten.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
21 minuten geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
3 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
3 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
5 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
5 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
10 uur geleden