Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool overtuigt in uitwedstrijd tegen Watford

Liverpool overtuigt in uitwedstrijd tegen Watford

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Watford overtuigend gewonnen. Op Vicarage Road werd het liefst 0-5, waarmee het debuut van Claudio Ranieri als trainer van de thuisploeg werd verpest.

Roberto Firmino nam drie doelpunten voor zijn rekening en ook Sadio Mané en Mohamed Salah kwamen tot scoren voor Liverpool, dat de koppositie overnam van Chelsea. Later op zaterdag wacht Chelsea de uitwedstrijd tegen Brentford.

Voor Mané was het zijn honderdste doelpunt in de Premier League. Hij is de 31e speler die de mijlpaal bereikt en de derde van Afrikaanse afkomst, na Didier Drogba (104) en Salah (103). Van zijn honderd doelpunten maakte Mané er geen een uit een penalty. Mané scoorde al na 8 minuten, Firmino bepaalde pas in blessuretijd de eindstand. Na 54 minuten was het al 0-4.

Wijzigingen

Liverpool, waar Virgil van Dijk de hele wedstrijd meedeed, trad aan zonder keeper Alisson en middenvelder Fabinho. Zij zijn na interlandverplichtingen in Brazilië direct naar Madrid gevlogen voor de Champions League-wedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid.

Ranieri werd een kleine twee weken geleden benoemd als opvolger van de ontslagen Spanjaard Xisco Muñoz. De 69-jarige Ranieri werd in 2016 zeer verrassend kampioen met Leicester City.

Watford staat vijftiende in de Premier League en heeft pas 7 punten.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

5 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

7 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

10 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

11 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

13 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

17 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

18 uur geleden