Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool overtuigt in uitwedstrijd tegen Watford

Liverpool overtuigt in uitwedstrijd tegen Watford

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Watford overtuigend gewonnen. Op Vicarage Road werd het liefst 0-5, waarmee het debuut van Claudio Ranieri als trainer van de thuisploeg werd verpest.

Roberto Firmino nam drie doelpunten voor zijn rekening en ook Sadio Mané en Mohamed Salah kwamen tot scoren voor Liverpool, dat de koppositie overnam van Chelsea. Later op zaterdag wacht Chelsea de uitwedstrijd tegen Brentford.

Voor Mané was het zijn honderdste doelpunt in de Premier League. Hij is de 31e speler die de mijlpaal bereikt en de derde van Afrikaanse afkomst, na Didier Drogba (104) en Salah (103). Van zijn honderd doelpunten maakte Mané er geen een uit een penalty. Mané scoorde al na 8 minuten, Firmino bepaalde pas in blessuretijd de eindstand. Na 54 minuten was het al 0-4.

Wijzigingen

Liverpool, waar Virgil van Dijk de hele wedstrijd meedeed, trad aan zonder keeper Alisson en middenvelder Fabinho. Zij zijn na interlandverplichtingen in Brazilië direct naar Madrid gevlogen voor de Champions League-wedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid.

Ranieri werd een kleine twee weken geleden benoemd als opvolger van de ontslagen Spanjaard Xisco Muñoz. De 69-jarige Ranieri werd in 2016 zeer verrassend kampioen met Leicester City.

Watford staat vijftiende in de Premier League en heeft pas 7 punten.

Meer uit Voetbal

Menzo gaat met Suriname 'aan sterk plan werken' om WK te halen

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."

5 uur geleden
Brenet mag na kwalificatie met Curaçao duel met Rangers overslaan

LIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.

11 uur geleden
Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

21 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

22 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

23 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

1 dag geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

1 dag geleden