Liverpool ook oppermachtig in derby tegen Everton
LIVERPOOL (ANP) - Met het nodige vertoon van macht heeft Liverpool woensdag de zogenoemde Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. Op Goodison Park, het stadion van de rivaal, werd het 1-4. Virgil van Dijk speelde het hele duel bij Liverpool.
Chelsea blijft koploper. De winnaar van de Champions League in het vorige seizoen won bij Watford, 1-2. Hakim Ziyech maakte het winnende doelpunt. Manchester City blijft op 1 punt nummer 2, na de winst bij Aston Villa (1-2). Liverpool heeft 2 punten achterstand op Chelsea.
In de beladen derby tegen Everton, dat al weken niet meer heeft gewonnen, liep Liverpool al snel uit door treffers van Jordan Henderson en Mohamed Salah. Demarai Gray zorgde voor de 1-2, maar door opnieuw Salah en Diogo Jota nam Liverpool verder afstand.
Voor Manchester City scoorden de Portugezen Ruben Dias en Bernardo Silva. Ollie Watkins deed dat voor Villa, waar de nieuwe trainer Steven Gerrard zijn eerste nederlaag bij de club uit Birmingham leed. Nathan Aké speelde de hele wedstrijd bij City. Gerrard liet Anwar El Ghazi op de bank zitten.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
7 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
8 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
10 uur geleden