Liverpool ook oppermachtig in derby tegen Everton
LIVERPOOL (ANP) - Met het nodige vertoon van macht heeft Liverpool woensdag de zogenoemde Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. Op Goodison Park, het stadion van de rivaal, werd het 1-4. Virgil van Dijk speelde het hele duel bij Liverpool.
Chelsea blijft koploper. De winnaar van de Champions League in het vorige seizoen won bij Watford, 1-2. Hakim Ziyech maakte het winnende doelpunt. Manchester City blijft op 1 punt nummer 2, na de winst bij Aston Villa (1-2). Liverpool heeft 2 punten achterstand op Chelsea.
In de beladen derby tegen Everton, dat al weken niet meer heeft gewonnen, liep Liverpool al snel uit door treffers van Jordan Henderson en Mohamed Salah. Demarai Gray zorgde voor de 1-2, maar door opnieuw Salah en Diogo Jota nam Liverpool verder afstand.
Voor Manchester City scoorden de Portugezen Ruben Dias en Bernardo Silva. Ollie Watkins deed dat voor Villa, waar de nieuwe trainer Steven Gerrard zijn eerste nederlaag bij de club uit Birmingham leed. Nathan Aké speelde de hele wedstrijd bij City. Gerrard liet Anwar El Ghazi op de bank zitten.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
2 uur geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
3 uur geleden