Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool ontsnapt in blessuretijd bij Palace en pakt koppositie

Liverpool ontsnapt in blessuretijd bij Palace en pakt koppositie

LONDEN (ANP) - Liverpool is het gelukt om de koppositie in de Premier League te pakken. De ploeg, waar Ryan Gravenberch en Virgil van Dijk in de basis stonden, won nipt met 2-1 op bezoek bij Crystal Palace.

Na een tam begin brak de wedstrijd na ongeveer een half uur spelen los. Van Dijk legde een tegenstander neer in het eigen strafschopgebied, maar na een check door de VAR werd het uiteindelijk geen strafschop vanwege een eerdere overtreding. Na dat moment kregen beide ploegen nog wat kleine kansen, maar tot een doelpunt leidde dat niet.

Tien minuten na rust ging de bal wel op de stip voor Crystal Palace. Jarell Quansah maakte een overtreding, waarna Jean-Philippe Mateta van 11 meter raak schoot. Na een rode kaart voor Palace-aanvaller Jordan Ayew pakte Liverpool, waar Cody Gakpo nog inviel, het initiatief terug. Dat resulteerde in de gelijkmaker. Mohamed Salah schoot de 1-1 binnen. Pas in blessuretijd was het invaller Harvey Elliott die het duel besliste.

Door de overwinning staat Liverpool in ieder geval voor even eerste met 1 punt meer dan Arsenal, dat tweede staat. De Londenaren spelen later zaterdag nog tegen de nummer 3 van de ranglijst, Aston Villa. Manchester City, dat vierde staat, komt zondag in actie.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

8 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

9 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

9 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

9 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

10 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

10 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

10 uur geleden