Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool ontsnapt in blessuretijd bij Palace en pakt koppositie

Liverpool ontsnapt in blessuretijd bij Palace en pakt koppositie

LONDEN (ANP) - Liverpool is het gelukt om de koppositie in de Premier League te pakken. De ploeg, waar Ryan Gravenberch en Virgil van Dijk in de basis stonden, won nipt met 2-1 op bezoek bij Crystal Palace.

Na een tam begin brak de wedstrijd na ongeveer een half uur spelen los. Van Dijk legde een tegenstander neer in het eigen strafschopgebied, maar na een check door de VAR werd het uiteindelijk geen strafschop vanwege een eerdere overtreding. Na dat moment kregen beide ploegen nog wat kleine kansen, maar tot een doelpunt leidde dat niet.

Tien minuten na rust ging de bal wel op de stip voor Crystal Palace. Jarell Quansah maakte een overtreding, waarna Jean-Philippe Mateta van 11 meter raak schoot. Na een rode kaart voor Palace-aanvaller Jordan Ayew pakte Liverpool, waar Cody Gakpo nog inviel, het initiatief terug. Dat resulteerde in de gelijkmaker. Mohamed Salah schoot de 1-1 binnen. Pas in blessuretijd was het invaller Harvey Elliott die het duel besliste.

Door de overwinning staat Liverpool in ieder geval voor even eerste met 1 punt meer dan Arsenal, dat tweede staat. De Londenaren spelen later zaterdag nog tegen de nummer 3 van de ranglijst, Aston Villa. Manchester City, dat vierde staat, komt zondag in actie.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

1 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

3 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

4 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

5 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

6 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

6 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

6 uur geleden