Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool ontsnapt in blessuretijd bij Palace en pakt koppositie

Liverpool ontsnapt in blessuretijd bij Palace en pakt koppositie

LONDEN (ANP) - Liverpool is het gelukt om de koppositie in de Premier League te pakken. De ploeg, waar Ryan Gravenberch en Virgil van Dijk in de basis stonden, won nipt met 2-1 op bezoek bij Crystal Palace.

Na een tam begin brak de wedstrijd na ongeveer een half uur spelen los. Van Dijk legde een tegenstander neer in het eigen strafschopgebied, maar na een check door de VAR werd het uiteindelijk geen strafschop vanwege een eerdere overtreding. Na dat moment kregen beide ploegen nog wat kleine kansen, maar tot een doelpunt leidde dat niet.

Tien minuten na rust ging de bal wel op de stip voor Crystal Palace. Jarell Quansah maakte een overtreding, waarna Jean-Philippe Mateta van 11 meter raak schoot. Na een rode kaart voor Palace-aanvaller Jordan Ayew pakte Liverpool, waar Cody Gakpo nog inviel, het initiatief terug. Dat resulteerde in de gelijkmaker. Mohamed Salah schoot de 1-1 binnen. Pas in blessuretijd was het invaller Harvey Elliott die het duel besliste.

Door de overwinning staat Liverpool in ieder geval voor even eerste met 1 punt meer dan Arsenal, dat tweede staat. De Londenaren spelen later zaterdag nog tegen de nummer 3 van de ranglijst, Aston Villa. Manchester City, dat vierde staat, komt zondag in actie.

Meer uit Voetbal

Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

8 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

8 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

11 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

14 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

14 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

19 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden