Liverpool neemt toptalent over van Fulham
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste versterking voor volgend seizoen binnen. De nummer 2 van de Premier League neemt de 19-jarige middenvelder Fábio Carvalho over van Fulham. De geboren Portugees, jeugdinternational van Engeland, had een belangrijk aandeel in het kampioenschap van Fulham in het Championship.
Carvalho was een vaste waarde in het elftal van trainer Marco Silva dat promoveerde naar de Premier League. Hij maakte dit seizoen tien doelpunten en gaf acht assists op het tweede niveau.
Liverpool won dit jaar de League Cup en FA Cup en kan zaterdag ook de Champions League winnen. De ploeg van Oranje-international Virgil van Dijk neemt het in de finale in Parijs op tegen Real Madrid.
De 'Reds' hebben naar verluidt voor volgend seizoen ook al de 16-jarige Schotse vleugelspeler Ben Doak vastgelegd. Hij zou overkomen van Celtic, maar de clubs hebben die transfer nog niet bevestigd.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
12 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).
14 uur geleden