Liverpool neemt jonge Schot Ramsay over van Aberdeen
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de derde aankoop voor het nieuwe voetbalseizoen binnen. Na spits Darwin Núñez en middenvelder Fábio Carvalho komt nu ook de Schotse rechterverdediger Calvin Ramsay de selectie van trainer Jürgen Klopp versterken.
De 18-jarige Ramsay, die overkomt van Aberdeen, werd verkozen tot grootste talent van de voorbije Schotse competitie. Bij Liverpool ondertekent de Schotse jeugdinternational een meerjarig contract.
"Liverpool is niet alleen een hele grote club, ze geven ook jonge spelers een kans in het eerste elftal. Dat is een van de redenen waarom ik voor Liverpool heb gekozen", zegt Ramsay.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP/BELGA) - De Italiaanse voetbalclub Atalanta heeft in Raffaele Palladino al snel een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De Italiaanse oud-coach van Fiorentina heeft als opvolger van de maandag ontslagen Kroaat Ivan Juric een contract tot halverwege 2027 getekend. Bij de nummer 13 van de Serie A staan Marten de Roon en Mitchel Bakker onder contract.
8 uur geledenRIYADH (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo verwacht zijn voetbalcarrière binnen een of twee jaar te beëindigen. Dat zei de 40-jarige Portugees dinsdag tijdens een videogesprek in het kader van een conferentie over toerisme en investeringen in Saudi-Arabië. De vedette van het Saudische Al-Nassr kondigde vorige week al aan "snel" na het WK van volgende zomer te stoppen, maar gaf daarbij geen termijn.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Emmanuel Emegha traint dinsdag al mee met het Nederlands elftal. De 22-jarige aanvaller van Strasbourg verscheen aan het begin van de middag op het veld in Zeist, samen met 24 andere internationals.
18 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Polen mist een flink aantal internationals als het vrijdagavond in het nationale stadion van Warschau aantreedt tegen het Nederlands elftal. Bondscoach Jan Urban kampt volgens verschillende Poolse media met meerdere blessuregevallen en enkele schorsingen. Polen strijdt met Oranje om de winst van Groep G en daarmee om rechtstreekse kwalificatie voor het WK voetbal van 2026.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Spits Emanuel Emegha is voor het eerst opgeroepen voor het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige aanvaller van Strasbourg aan zijn selectie toegevoegd, omdat nog niet duidelijk is of Wout Weghorst kan spelen tegen Polen. "De Ajacied is niet helemaal fit en de komende dagen moeten uitwijzen in hoeverre hij aanstaande vrijdag inzetbaar is", meldt de KNVB.
20 uur geledenBUENOS AIRES (ANP/RTR) - Atlético Madrid-spelers Julián Álvarez, Nahuel Molina en Giuliano Simeone kunnen niet met Argentinië meedoen in het uitduel met Angola, omdat ze niet op tijd zijn gevaccineerd. De voetballers hebben een inenting nodig tegen gele koorts om mee te kunnen doen in het oefenduel van vrijdag in Luanda.
21 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.
1 dag geleden