Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool naar finale FA Cup met winst op Manchester City

Liverpool naar finale FA Cup met winst op Manchester City

LONDEN (ANP) - Virgil van Dijk kan het seizoen met Liverpool nog steeds afsluiten met vier prijzen. De aanvoerder van het Nederlands elftal versloeg met zijn ploeg Manchester City in de halve finales van de FA Cup met 3-2. Chelsea of Crystal Palace is op 14 mei de tegenstander in de eindstrijd.

Liverpool won dit seizoen al de League Cup en stuit op Villarreal in de halve finales van de Champions League. De club staat tweede in de Premier League met een achterstand van 1 punt op City. Sadio Mané scoorde tweemaal voor Liverpool. Ibrahima Konaté maakte de openingstreffer van de winnende ploeg. Jack Grealish scoorde in de openingsfase van de tweede helft bij een achterstand van 3-0 voor City. Bernardo Silva maakte de wedstrijd met een doelpunt in blessuretijd nog even spannend.

Trainer Pep Guardiola koos niet voor zijn sterkste elftal. Onder anderen Kevin De Bruyne, Rúben Dias, Ilkay Gündogan en Riyad Mahrez maakten geen deel uit van de basisformatie van City. Doelman Ederson zat ook op de bank. Hij zag zijn vervanger Zack Steffen in de fout gaan bij de 2-0 van Mané. Van Dijk speelde het hele duel voor Liverpool. Nathan Aké stond de hele wedstrijd voor City op het veld van een volgepakt Wembley.

Meer uit Voetbal

Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

2 uur geleden
Trainer Alonso snapt teleurstelling bij fans van Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."

10 uur geleden
Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

19 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

21 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

21 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

23 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

23 uur geleden