Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool naar finale FA Cup met winst op Manchester City

Liverpool naar finale FA Cup met winst op Manchester City

LONDEN (ANP) - Virgil van Dijk kan het seizoen met Liverpool nog steeds afsluiten met vier prijzen. De aanvoerder van het Nederlands elftal versloeg met zijn ploeg Manchester City in de halve finales van de FA Cup met 3-2. Chelsea of Crystal Palace is op 14 mei de tegenstander in de eindstrijd.

Liverpool won dit seizoen al de League Cup en stuit op Villarreal in de halve finales van de Champions League. De club staat tweede in de Premier League met een achterstand van 1 punt op City. Sadio Mané scoorde tweemaal voor Liverpool. Ibrahima Konaté maakte de openingstreffer van de winnende ploeg. Jack Grealish scoorde in de openingsfase van de tweede helft bij een achterstand van 3-0 voor City. Bernardo Silva maakte de wedstrijd met een doelpunt in blessuretijd nog even spannend.

Trainer Pep Guardiola koos niet voor zijn sterkste elftal. Onder anderen Kevin De Bruyne, Rúben Dias, Ilkay Gündogan en Riyad Mahrez maakten geen deel uit van de basisformatie van City. Doelman Ederson zat ook op de bank. Hij zag zijn vervanger Zack Steffen in de fout gaan bij de 2-0 van Mané. Van Dijk speelde het hele duel voor Liverpool. Nathan Aké stond de hele wedstrijd voor City op het veld van een volgepakt Wembley.

Meer uit Voetbal

Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

14 minuten geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

1 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

2 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

3 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

4 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

4 uur geleden