Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool naar finale FA Cup met winst op Manchester City

Liverpool naar finale FA Cup met winst op Manchester City

LONDEN (ANP) - Virgil van Dijk kan het seizoen met Liverpool nog steeds afsluiten met vier prijzen. De aanvoerder van het Nederlands elftal versloeg met zijn ploeg Manchester City in de halve finales van de FA Cup met 3-2. Chelsea of Crystal Palace is op 14 mei de tegenstander in de eindstrijd.

Liverpool won dit seizoen al de League Cup en stuit op Villarreal in de halve finales van de Champions League. De club staat tweede in de Premier League met een achterstand van 1 punt op City. Sadio Mané scoorde tweemaal voor Liverpool. Ibrahima Konaté maakte de openingstreffer van de winnende ploeg. Jack Grealish scoorde in de openingsfase van de tweede helft bij een achterstand van 3-0 voor City. Bernardo Silva maakte de wedstrijd met een doelpunt in blessuretijd nog even spannend.

Trainer Pep Guardiola koos niet voor zijn sterkste elftal. Onder anderen Kevin De Bruyne, Rúben Dias, Ilkay Gündogan en Riyad Mahrez maakten geen deel uit van de basisformatie van City. Doelman Ederson zat ook op de bank. Hij zag zijn vervanger Zack Steffen in de fout gaan bij de 2-0 van Mané. Van Dijk speelde het hele duel voor Liverpool. Nathan Aké stond de hele wedstrijd voor City op het veld van een volgepakt Wembley.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

8 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

8 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

9 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

11 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

11 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

13 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

13 uur geleden