Liverpool na winst op Sheffield nu een jaar ongeslagen
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook de eerste wedstrijd van 2020 in winst omgezet. De ploeg van trainer Jürgen Klopp versloeg Sheffield United op Anfield met 2-0 en is nu een jaar ongeslagen in de Premier League. Na de nederlaag op 3 januari vorig jaar bij Manchester City (2-1) boekte Liverpool 32 overwinningen, vijf competitiewedstrijden eindigden in een gelijkspel.
De langste ongeslagen reeks in de Premier League staat op naam van Arsenal, dat 49 duels zonder nederlaag bleef in 2003 en 2004. Nottingham Forest (42 duels in 1977-1978) en Chelsea (40 in 2004-2005) hebben ook nog een langere reeks dan Liverpool staan.
Mohamed Salah opende al in de 4e minuut de score op Anfield. De Egyptenaar stelde na ruim een uur spelen Sadio Mané in staat om de 2-0 te maken. Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum speelden de hele wedstrijd bij de 'Reds', die op kop van de Engelse competitie nu dertien punten voorsprong hebben op Leicester City, met een wedstrijd minder gespeeld.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
9 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
10 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
23 uur geleden