Liverpool na winst op Sheffield nu een jaar ongeslagen
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook de eerste wedstrijd van 2020 in winst omgezet. De ploeg van trainer Jürgen Klopp versloeg Sheffield United op Anfield met 2-0 en is nu een jaar ongeslagen in de Premier League. Na de nederlaag op 3 januari vorig jaar bij Manchester City (2-1) boekte Liverpool 32 overwinningen, vijf competitiewedstrijden eindigden in een gelijkspel.
De langste ongeslagen reeks in de Premier League staat op naam van Arsenal, dat 49 duels zonder nederlaag bleef in 2003 en 2004. Nottingham Forest (42 duels in 1977-1978) en Chelsea (40 in 2004-2005) hebben ook nog een langere reeks dan Liverpool staan.
Mohamed Salah opende al in de 4e minuut de score op Anfield. De Egyptenaar stelde na ruim een uur spelen Sadio Mané in staat om de 2-0 te maken. Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum speelden de hele wedstrijd bij de 'Reds', die op kop van de Engelse competitie nu dertien punten voorsprong hebben op Leicester City, met een wedstrijd minder gespeeld.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
17 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
19 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
19 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
1 dag geleden