Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool na rust langs tiental Chelsea dankzij treffers Mané

Liverpool na rust langs tiental Chelsea dankzij treffers Mané

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft de eerste echte test in het nieuwe seizoen in de Premier League redelijk goed doorstaan. De titelhouder was met 2-0 te sterk voor het ambitieuze Chelsea, dat deze zomer veel geld in de selectie investeerde. Sadio Mané kwam kort na de rust in Londen twee keer tot scoren. In de 75e minuut miste Jorginho namens Chelsea een strafschop.

Liverpool, met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum in het basisteam, profiteerde in de tweede helft van een numerieke meerderheid. De Deense verdediger Andreas Christensen kreeg op slag van rust bij Chelsea de rode kaart, na interventie van de VAR, wegens het neerleggen van de doorgebroken Mané. Aanwinst Kai Havertz moest daarna in de voorhoede van de thuisclub plaatsmaken voor verdediger Fikayo Tomori.

Doelman Kepa Arrizabalaga maakte bij Chelsea opnieuw een onzekere indruk. De Spaanse keeper lijkt als eerste keus bij de Londenaren zijn langste tijd te hebben gehad. In de 54e minuut leverde hij de bal zomaar in, waarna Mané simpel zijn tweede treffer kon produceren. Vier minuten eerder had de Senegalese spits de score geopend met een kopbal uit een fraaie aanval.

Strafschop

De Spanjaard Thiago Alcantara, die afgelopen vrijdag van Bayern München overkwam, viel bij Liverpool na de rust in voor Jordan Henderson. De nieuwkomer veroorzaakte een kwartier voor tijd een strafschop, die door de Braziliaanse doelman Alisson onschadelijk werd gemaakt.

Chelsea trad aan zonder onder anderen Hakim Ziyech, Thiago Silva, Christian Pulisic en Ben Chilwell. Het viertal was nog niet speelklaar.

Liverpool heeft evenals Everton, Arsenal en Crystal Palace zes punten na twee duels. Chelsea bleef op drie punten staan.

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

10 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

10 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

11 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

11 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

11 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

13 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

13 uur geleden