Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool na rust langs tiental Chelsea dankzij treffers Mané

Liverpool na rust langs tiental Chelsea dankzij treffers Mané

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft de eerste echte test in het nieuwe seizoen in de Premier League redelijk goed doorstaan. De titelhouder was met 2-0 te sterk voor het ambitieuze Chelsea, dat deze zomer veel geld in de selectie investeerde. Sadio Mané kwam kort na de rust in Londen twee keer tot scoren. In de 75e minuut miste Jorginho namens Chelsea een strafschop.

Liverpool, met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum in het basisteam, profiteerde in de tweede helft van een numerieke meerderheid. De Deense verdediger Andreas Christensen kreeg op slag van rust bij Chelsea de rode kaart, na interventie van de VAR, wegens het neerleggen van de doorgebroken Mané. Aanwinst Kai Havertz moest daarna in de voorhoede van de thuisclub plaatsmaken voor verdediger Fikayo Tomori.

Doelman Kepa Arrizabalaga maakte bij Chelsea opnieuw een onzekere indruk. De Spaanse keeper lijkt als eerste keus bij de Londenaren zijn langste tijd te hebben gehad. In de 54e minuut leverde hij de bal zomaar in, waarna Mané simpel zijn tweede treffer kon produceren. Vier minuten eerder had de Senegalese spits de score geopend met een kopbal uit een fraaie aanval.

Strafschop

De Spanjaard Thiago Alcantara, die afgelopen vrijdag van Bayern München overkwam, viel bij Liverpool na de rust in voor Jordan Henderson. De nieuwkomer veroorzaakte een kwartier voor tijd een strafschop, die door de Braziliaanse doelman Alisson onschadelijk werd gemaakt.

Chelsea trad aan zonder onder anderen Hakim Ziyech, Thiago Silva, Christian Pulisic en Ben Chilwell. Het viertal was nog niet speelklaar.

Liverpool heeft evenals Everton, Arsenal en Crystal Palace zes punten na twee duels. Chelsea bleef op drie punten staan.

Meer uit Voetbal

Atlético wint in La Liga in aanloop naar duel met Arsenal

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.

3 uur geleden
NEC blijft bij FC Twente steken op 1-1-gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.

3 uur geleden
Godts leidt Ajax met wonderschone treffer en assist naar zege

BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.

4 uur geleden
Ruime zege PSG in aanloop naar duel met Bayern München

ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.

5 uur geleden
Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

5 uur geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

5 uur geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

5 uur geleden