Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool na drie nederlagen op rij in Europa wel succesvol

Liverpool na drie nederlagen op rij in Europa wel succesvol

BOEDAPEST (ANP) - Liverpool is het winnen nog niet verleerd. De Engelse landskampioen was dinsdag in de achtste finales van de Champions League te sterk voor RB Leipzig: 0-2. Het betekende voor Liverpool de eerste zege in februari, waarin in de Premier League achtereenvolgens werd verloren van Brighton & Hove Albion (0-1), Manchester City (1-4) en Leicester City (3-1).

De wedstrijd werd gespeeld in Boedapest, waar naar uit was geweken vanwege reisbeperkingen rond het coronavirus. Dani Olmo was in de beginfase met een kopbal dichtbij de openingstreffer, maar hij raakte de paal.

Mohamed Salah zorgde na een klein kwartier voor het eerste gevaar van Liverpool. Doelman Peter Gulacsi redde en niet veel later kopte Sadio Mané over. Ook Andy Robertson was nog in de buurt van een doelpunt.

Alleen scoorde Gerrard meer dan Salah

In de tweede helft waren de aanvallers van Liverpool wel trefzeker, al kregen ze hulp van Leipzig. Nadat eerst Alisson Becker knap redde op een inzet van Christopher Nkunku, opende Salah in de 53e minuut de score. In de 58e minuut zorgde Sané voor de 0-2. Ook daar ging een verdedigingsfout aan vooraf.

Salah heeft nu in Europese wedstrijden 24 keer gescoord voor Liverpool. Alleen Steven Gerrard (41 maal) trof vaker doel voor de Engelse topclub.

Georginio Wijnaldum deed dinsdag de gehele wedstrijd mee bij Liverpool, dat in de eigen competitie is afgezakt naar de zesde plek. Leipzig, waar Justin Kluivert op de reservebank bleef, staat momenteel op de tweede plaats in Duitsland.

De return is over drie weken.

Meer uit Voetbal

Inter verstevigt koppositie Serie A met zege op Parma

PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.

3 uur geleden
Manchester City voor derde keer op rij gelijk in Premier League

MANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.

3 uur geleden
FC Barcelona laat Athletic Club kansloos in halve finale Supercup

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.

3 uur geleden
Napoli verspeelt met basisspeler Lang punten tegen Verona

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.

5 uur geleden
Aanvalster DellaPeruta op huurbasis naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.

7 uur geleden
Messi wil na voetballoopbaan geen coach maar clubeigenaar worden

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.

8 uur geleden
KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

12 uur geleden