Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool na drie nederlagen op rij in Europa wel succesvol

Liverpool na drie nederlagen op rij in Europa wel succesvol

BOEDAPEST (ANP) - Liverpool is het winnen nog niet verleerd. De Engelse landskampioen was dinsdag in de achtste finales van de Champions League te sterk voor RB Leipzig: 0-2. Het betekende voor Liverpool de eerste zege in februari, waarin in de Premier League achtereenvolgens werd verloren van Brighton & Hove Albion (0-1), Manchester City (1-4) en Leicester City (3-1).

De wedstrijd werd gespeeld in Boedapest, waar naar uit was geweken vanwege reisbeperkingen rond het coronavirus. Dani Olmo was in de beginfase met een kopbal dichtbij de openingstreffer, maar hij raakte de paal.

Mohamed Salah zorgde na een klein kwartier voor het eerste gevaar van Liverpool. Doelman Peter Gulacsi redde en niet veel later kopte Sadio Mané over. Ook Andy Robertson was nog in de buurt van een doelpunt.

Alleen scoorde Gerrard meer dan Salah

In de tweede helft waren de aanvallers van Liverpool wel trefzeker, al kregen ze hulp van Leipzig. Nadat eerst Alisson Becker knap redde op een inzet van Christopher Nkunku, opende Salah in de 53e minuut de score. In de 58e minuut zorgde Sané voor de 0-2. Ook daar ging een verdedigingsfout aan vooraf.

Salah heeft nu in Europese wedstrijden 24 keer gescoord voor Liverpool. Alleen Steven Gerrard (41 maal) trof vaker doel voor de Engelse topclub.

Georginio Wijnaldum deed dinsdag de gehele wedstrijd mee bij Liverpool, dat in de eigen competitie is afgezakt naar de zesde plek. Leipzig, waar Justin Kluivert op de reservebank bleef, staat momenteel op de tweede plaats in Duitsland.

De return is over drie weken.

Meer uit Voetbal

Messi nieuwe eigenaar Catalaanse vijfdeklasser Cornellà

BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.

1 uur geleden
AZ zonder Goes, Mijnans, Smit en Parrott tegen Sjachtar

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.

1 uur geleden
Ajax verliest in oefenduel van FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.

2 uur geleden
Middenvelder Proper klom met NEC van eerste divisie naar de top

NIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.

3 uur geleden
Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

7 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

9 uur geleden