Liverpool na de rust langs hekkensluiter Sheffield United
SHEFFIELD (ANP) - Na vier nederlagen op rij in de Premier League heeft Liverpool weer eens een competitiewedstrijd gewonnen. De titelhouder zegevierde met 2-0 bij hekkensluiter Sheffield United. De doelpunten vielen na de rust. Aanvoerder Georginio Wijnaldum speelde bij de 'Reds' de hele wedstrijd.
Het was aan doelman Aaron Ramsdale te danken dat Sheffield United ongeschonden de rust (0-0) haalde. Hij verrichtte tegen het aandringende Liverpool legio reddingen.
Na de pauze kwamen de bezoekers alsnog snel op voorsprong. De 20-jarige middenvelder Curtis Jones schoot raak. Het was zijn eerste treffer dit seizoen in de Premier League. Firmino zorgde na ruim een uur voor 2-0 met een schot dat door tegenstander Kean Bryan van richting werd veranderd.
Liverpool staat zesde, op 2 punten van nummer 4 West Ham United, dat met 2-1 verloor bij koploper Manchester City. De top 4 van de Premier League plaatst zich voor de groepsfase van de Champions League.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
10 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
12 uur geleden