
Liverpool moet op herhaling in FA Cup
SHREWSBURY (ANP) - Liverpool moet op herhaling in de vierde ronde van het toernooi om de FA Cup. Met heel wat reserves in de ploeg gaven de 'Reds' bij Shrewsbury Town, een ploeg van het derde niveau in Engeland, een voorsprong van 2-0 uit handen: 2-2. Dat betekent dat er een replay komt op Anfield.
De 18-jarige Curtis Jones, een van de talenten die mocht starten, opende na een kwartier de score. Kort na rust werkte rechtsback Donald Love van Shrewsbury Town de bal knullig in eigen doel.
De thuisploeg uit League One knokte zich echter langszij door twee doelpunten van invaller Jason Cummings, waarvan de eerste uit een strafschop. Bij Liverpool kwamen Mohamed Salah en Roberto Firmino in de slotfase nog binnen de lijnen, maar ook die twee topaanvallers konden niet voorkomen dat de ongeslagen koploper van de Premier League een replay moet gaan spelen. Supporters van Shrewsbury Town bestormden direct na het laatste fluitsignaal het veld. Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum ontbraken in de selectie van manager Jürgen Klopp, Ki-Jana Hoever bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
SPIEZ (ANP) - Aanvoerster Sherida Spitse hoopt in haar toekomstige trainerscarrière samen te werken met Arjan Veurink, de bondscoach van Oranje vanaf na dit EK. De 35-jarige verdedigster noemt een combinatie met de huidige assistent van Engeland-bondscoach Sarina Wiegman "ideaal" gezien haar ervaring als voetbalster, maar sluit dit op korte termijn uit.
23 minuten geledenSPIEZ (ANP) - Recordinternational Sherida Spitse is nog niet bezig met een mogelijk afscheid bij het Nederlands elftal. De 35-jarige aanvoerster zegt dat ze nu alleen nog maar denkt aan het EK-duel met Frankrijk van zondag en de kleine kans die Oranje nog heeft om de kwartfinales te bereiken.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van AZ-speler Ruben van Bommel afgerond. De 20-jarige aanvaller tekende een contract tot de zomer van 2030 bij de landskampioen. Dat maakte PSV vrijdag bekend.
5 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.
23 uur geledenZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.
1 dag geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.
1 dag geleden