Liverpool moet op herhaling in FA Cup
SHREWSBURY (ANP) - Liverpool moet op herhaling in de vierde ronde van het toernooi om de FA Cup. Met heel wat reserves in de ploeg gaven de 'Reds' bij Shrewsbury Town, een ploeg van het derde niveau in Engeland, een voorsprong van 2-0 uit handen: 2-2. Dat betekent dat er een replay komt op Anfield.
De 18-jarige Curtis Jones, een van de talenten die mocht starten, opende na een kwartier de score. Kort na rust werkte rechtsback Donald Love van Shrewsbury Town de bal knullig in eigen doel.
De thuisploeg uit League One knokte zich echter langszij door twee doelpunten van invaller Jason Cummings, waarvan de eerste uit een strafschop. Bij Liverpool kwamen Mohamed Salah en Roberto Firmino in de slotfase nog binnen de lijnen, maar ook die twee topaanvallers konden niet voorkomen dat de ongeslagen koploper van de Premier League een replay moet gaan spelen. Supporters van Shrewsbury Town bestormden direct na het laatste fluitsignaal het veld. Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum ontbraken in de selectie van manager Jürgen Klopp, Ki-Jana Hoever bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
19 minuten geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
40 minuten geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
3 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
14 uur geleden