Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool moet op herhaling in FA Cup

Liverpool moet op herhaling in FA Cup

SHREWSBURY (ANP) - Liverpool moet op herhaling in de vierde ronde van het toernooi om de FA Cup. Met heel wat reserves in de ploeg gaven de 'Reds' bij Shrewsbury Town, een ploeg van het derde niveau in Engeland, een voorsprong van 2-0 uit handen: 2-2. Dat betekent dat er een replay komt op Anfield.

De 18-jarige Curtis Jones, een van de talenten die mocht starten, opende na een kwartier de score. Kort na rust werkte rechtsback Donald Love van Shrewsbury Town de bal knullig in eigen doel.

De thuisploeg uit League One knokte zich echter langszij door twee doelpunten van invaller Jason Cummings, waarvan de eerste uit een strafschop. Bij Liverpool kwamen Mohamed Salah en Roberto Firmino in de slotfase nog binnen de lijnen, maar ook die twee topaanvallers konden niet voorkomen dat de ongeslagen koploper van de Premier League een replay moet gaan spelen. Supporters van Shrewsbury Town bestormden direct na het laatste fluitsignaal het veld. Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum ontbraken in de selectie van manager Jürgen Klopp, Ki-Jana Hoever bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

De Jong speelt zeventigste interland tegen Marokko

GUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong begint aan zijn zeventigste interland voor het Nederlands elftal. De 29-jarige middenvelder staat om 03.00 uur Nederlandse tijd aan de aftrap van de zestiende finale tegen Marokko op het WK.

6 minuten geleden
Oranje begint met vijf verdedigers tegen Marokko op het WK

GUADALUPE (ANP) - Nederland begint met vijf verdedigers aan de zestiende finale op het WK tegen Marokko. Verdediger Nathan Aké heeft een basisplaats in het Monterrey Stadium. Middenvelder Tijjani Reijnders maakt plaats voor hem.

1 uur geleden
Duitsland strandt voor derde keer op rij vroegtijdig op WK

FOXBOROUGH (ANP) - Duitsland is uitgeschakeld op het WK voetbal. De viervoudig wereldkampioen staat voor de derde keer op rij niet in de achtste finales. Het elftal van de jonge bondscoach Julian Nagelsmann (38) verloor in de nacht van maandag op dinsdag in het Boston Stadium na strafschoppen van Paraguay.

1 uur geleden
Oranjemars trekt in Monterrey minder bekijks dan in Kansas City

MONTERREY (ANP) - Het Oranjefeest in Monterrey in aanloop naar de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap heeft minder bekijks getrokken dan vier dagen eerder in Kansas City, toen Nederland de groepsfase afsloot tegen Tunesië. Er verzamelden zich zo'n 16.000 mensen in Parque Fundidora, meldt een woordvoerder van de KNVB, die de cijfers kreeg van de lokale autoriteiten.

4 uur geleden
AZ verhuurt aanvaller Zeefuik aan Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - AZ verhuurt Lequincio Zeefuik komend seizoen aan Fortuna Sittard. Dat heeft de club uit Alkmaar maandag bekendgemaakt. Hij staat nog tot medio 2029 onder contract bij AZ.

4 uur geleden
Brazilië schakelt Japan uit op WK dankzij doelpunt in slotfase

HOUSTON (ANP) - Brazilië heeft ten koste van Japan de achtste finales van het wereldkampioenschap voetbal bereikt. De wedstrijd leek lang op een verlenging af te gaan, maar Brazilië wist in de blessuretijd de beslissende 2-1 te maken. Japan, groepsgenoot van het Nederlands elftal, kwam in de eerste helft op voorsprong via Kaishū Sano. De gelijkmaker na rust was van Casemiro. De winnende treffer in de slotfase was van invaller Gabriel Martinelli.

5 uur geleden
Bondscoach Koubek van Tsjechië stapt op na uitschakeling op WK

PRAAG (ANP) - Miroslav Koubek is opgestapt als bondscoach van Tsjechië. Hij verklaarde op de website van de bond dat hij de verantwoordelijkheid neemt voor "de mislukking op het WK".

8 uur geleden