Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool moet op herhaling in FA Cup

Liverpool moet op herhaling in FA Cup

SHREWSBURY (ANP) - Liverpool moet op herhaling in de vierde ronde van het toernooi om de FA Cup. Met heel wat reserves in de ploeg gaven de 'Reds' bij Shrewsbury Town, een ploeg van het derde niveau in Engeland, een voorsprong van 2-0 uit handen: 2-2. Dat betekent dat er een replay komt op Anfield.

De 18-jarige Curtis Jones, een van de talenten die mocht starten, opende na een kwartier de score. Kort na rust werkte rechtsback Donald Love van Shrewsbury Town de bal knullig in eigen doel.

De thuisploeg uit League One knokte zich echter langszij door twee doelpunten van invaller Jason Cummings, waarvan de eerste uit een strafschop. Bij Liverpool kwamen Mohamed Salah en Roberto Firmino in de slotfase nog binnen de lijnen, maar ook die twee topaanvallers konden niet voorkomen dat de ongeslagen koploper van de Premier League een replay moet gaan spelen. Supporters van Shrewsbury Town bestormden direct na het laatste fluitsignaal het veld. Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum ontbraken in de selectie van manager Jürgen Klopp, Ki-Jana Hoever bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

2 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

5 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

5 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

11 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

11 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

11 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

23 uur geleden