Liverpool moet Gakpo mogelijk missen tegen PSG
PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot weet nog niet of hij woensdagavond een beroep kan doen op Cody Gakpo in de uitwedstrijd van Liverpool tegen Paris Saint-Germain in de achtste finale van de Champions League. "Hij was bijna klaar om te spelen", zei hij op een persconferentie in Parijs. "Maar hij voelde toch weer pijn toen hij een schot op de training blokte. We bekijken op de dag van de wedstrijd hoe hij ervoor staat."
Liverpool leidt de Premier League, met een voorsprong van 13 punten op het als tweede geklasseerde Arsenal. Koploper PSG is nog ongeslagen in Ligue 1. De riante koploper van Frankrijk zag de afgelopen jaren vedetten als Kylian Mbappé, Lionel Messi en Neymar vertrekken. Maar de Franse topclub maakt de afgelopen weken indruk met aanvallers als Chvitsja Kvaratschelia, Ousmane Dembélé en Bradley Barcola. PSG scoorde in de tussenronde van de Champions League tien keer in twee duels met Stade Brest (7-0 en 3-0).
Liverpool wist voor de loting voor de achtste finale dat het PSG of Benfica zou treffen. "Ik vind Benfica een heel goede ploeg", zei Slot. "Maar iedereen die PSG heeft zien spelen de laatste tijd zal snappen dat we liever in Lissabon hadden gevoetbald. Het spel van Dembélé is indrukwekkend. PSG is nog sterker dan in het vorige seizoen."
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.
6 uur geledenATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.
6 uur geledenATLANTA (ANP) - Engeland heeft zich met veel moeite geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won met 2-1 van de Democratische Republiek Congo, dankzij twee late doelpunten van Harry Kane.
7 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.
18 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.
18 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."
18 uur geleden