Liverpool mist doelman Alisson ook in return tegen Atlético
LIVERPOOL (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool kan ook woensdag in de return tegen Atlético Madrid voor de Champions League nog niet beschikken over zijn eerste doelman Alisson Becker. De Braziliaanse international is nog niet hersteld van een heupblessure. Volgens Klopp mist Alisson zeker ook nog de competitiewedstrijd maandag bij Everton. De Zuid-Amerikaanse keeper bleef in de laatste twee duels van Liverpool al aan de kant. In beide wedstrijden was de Spanjaard Adrián zijn vervanger.
Klopp kan wel weer een beroep doen op aanvoerder Jordan Henderson. De middenvelder liep drie weken geleden in de verloren uitwedstrijd tegen Atlético (1-0) een hamstringblessure op. Sinds afgelopen zondag traint Henderson weer volop mee met de selectie van Klopp. "Hij is speelklaar, maar of hij meteen in de basis begint, zeg ik nog niet", liet de Duitse trainer weten.
Linksback Andy Robertson is ook weer fit. Hij bleef afgelopen zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Bournemouth (2-1) uit voorzorg aan de kant wegens een lichte dijbeenblessure.
Klopp hoopt dat in het thuisduel met Atlético het thuisvoordeel de doorslag kan geven voor de titelhouder. "We hebben de steun nodig van ons publiek om een topprestatie te kunnen leveren."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Trainer Mikel Arteta van Arsenal rekent de komende weken nog niet op Bukayo Saka. De aanvaller heeft volgens hem nog enkele weken nodig om te herstellen van een dijbeenblessure, die hij vorige maand tijdens een duel met Bayern München in de Champions League opliep.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De deelname aan het WK Voetbal 2026 heeft wereldwijd voor een enorme media-aandacht gezorgd voor Curaçao. Dat blijkt uit het 'Blue Wave Impact Report 2026' van toeristenbureau CTB.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst verwacht dat Oussama Targhalline zondag met Feyenoord de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen kan spelen. "Hij was een beetje ziek, maar heeft wel individueel kunnen trainen", zei hij op een persconferentie in De Kuip. "Ik verwacht dat hij erbij kan zijn."
4 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger heeft Ajacied Aaron Bouwman en Feyenoorder Jerayno Schaken voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. Ze maken deel uit van de selectie die in een tweeluik tegen Denemarken deelname aan het EK van 2027 moet afdwingen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen (44) vertrekt in april volgend jaar bij Ajax. Dat is na gesprekken met de raad van commissarissen besloten, meldt de club uit Amsterdam in een persbericht.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz rekent zondag op Ivan Perišić voor de uitwedstrijd van PSV tegen SC Cambuur. De aanvaller liep woensdag een hoofdwond op in het thuisduel met Club Brugge in de Champions League. "Maar we hebben nog twee dagen", zei de coach van de titelverdediger in de Eredivisie. "We gaan het zien maar ik denk wel dat hij het redt."
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van België is onaangenaam verrast door Koni De Winter. De verdediger van AC Milan weigerde een plek in de selectie voor de laatste groepsduels met Turkije en Italië in de Nations League. De Winter vindt dat hij in de vorige interlandperiode te weinig speeltijd heeft gekregen.
5 uur geleden