Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool mist doelman Alisson ook in return tegen Atlético

Liverpool mist doelman Alisson ook in return tegen Atlético

LIVERPOOL (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool kan ook woensdag in de return tegen Atlético Madrid voor de Champions League nog niet beschikken over zijn eerste doelman Alisson Becker. De Braziliaanse international is nog niet hersteld van een heupblessure. Volgens Klopp mist Alisson zeker ook nog de competitiewedstrijd maandag bij Everton. De Zuid-Amerikaanse keeper bleef in de laatste twee duels van Liverpool al aan de kant. In beide wedstrijden was de Spanjaard Adrián zijn vervanger.

Klopp kan wel weer een beroep doen op aanvoerder Jordan Henderson. De middenvelder liep drie weken geleden in de verloren uitwedstrijd tegen Atlético (1-0) een hamstringblessure op. Sinds afgelopen zondag traint Henderson weer volop mee met de selectie van Klopp. "Hij is speelklaar, maar of hij meteen in de basis begint, zeg ik nog niet", liet de Duitse trainer weten.

Linksback Andy Robertson is ook weer fit. Hij bleef afgelopen zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Bournemouth (2-1) uit voorzorg aan de kant wegens een lichte dijbeenblessure.

Klopp hoopt dat in het thuisduel met Atlético het thuisvoordeel de doorslag kan geven voor de titelhouder. "We hebben de steun nodig van ons publiek om een topprestatie te kunnen leveren."

Meer uit Voetbal

Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

1 minuut geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

58 minuten geleden
Oranje-opponent Tunesië met tien man hard onderuit tegen België

BRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.

5 uur geleden
FIFA staat wegwerpwaterfles wel toe in WK-stadions

ZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.

12 uur geleden
Locadia kan na rode kaart op WK met Curaçao tegen Duitsers spelen

WILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.

12 uur geleden
Duits talent Karl (18) loopt spierscheuring op en mist WK

CHICAGO (ANP/DPA) - Duitsland kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige aanvallende middenvelder van Bayern München heeft op de training in Chicago, ter voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen de Verenigde Staten, een spierscheuring opgelopen. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft Assan Ouédraogo van RB Leipzig als vervanger van Karl opgeroepen.

13 uur geleden
Kluivert ziet WK-droom na 'beetje gekke carrière' alsnog uitkomen

NEW YORK (ANP) - Justin Kluivert maakte al op 18-jarige leeftijd zijn debuut voor Oranje. Nu, ruim acht jaar later, begint de oud-speler van Ajax bij het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico pas aan zijn eerste eindtoernooi. "Als je een beetje uit beeld raakt, is het lastig terugkomen. Ook al wist ik dat ik erbij hoorde. Ik vrat mezelf soms op. Gelukkig gaat het er nu toch van komen", aldus Kluivert, die zichzelf bij Bournemouth weer in de kijker speelde bij bondscoach Ronald Koeman.

14 uur geleden