Liverpool met veel moeite langs Wolverhampton
WOLVERHAMPTON (ANP) - Liverpool heeft met grote moeite zijn 22e overwinning van dit seizoen in de Premier League behaald. Het zag er lang naar uit dat de koploper een gelijkspel moest toestaan in de uitwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers, maar in de slotfase bracht Roberto Firmino alsnog de drie punten binnen. De ploeg van trainer Jürgen Klopp, met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum als vaste krachten, bouwde zijn voorsprong in de stand verder uit en heeft 16 punten meer dan eerste achtervolger Manchester City.
Jordan Henderson zette Liverpool al vroeg in de wedstrijd met 1-0 voor, maar de ploeg wist de voorsprong niet uit te bouwen. Wolverhampton drong steeds meer aan en dat leidde kort na rust tot de gelijkmaker van Raúl Jiménez. Liverpool moest zelfs alles op alles zetten om er meer uit te halen dan een gelijkspel. Het kon uiteindelijk vertrouwen op de trefzekere Braziliaan Firmino, die in de 84e minuut toesloeg.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
24 minuten geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
26 minuten geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
2 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
2 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
15 uur geleden