Liverpool met veel moeite langs Wolverhampton
WOLVERHAMPTON (ANP) - Liverpool heeft met grote moeite zijn 22e overwinning van dit seizoen in de Premier League behaald. Het zag er lang naar uit dat de koploper een gelijkspel moest toestaan in de uitwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers, maar in de slotfase bracht Roberto Firmino alsnog de drie punten binnen. De ploeg van trainer Jürgen Klopp, met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum als vaste krachten, bouwde zijn voorsprong in de stand verder uit en heeft 16 punten meer dan eerste achtervolger Manchester City.
Jordan Henderson zette Liverpool al vroeg in de wedstrijd met 1-0 voor, maar de ploeg wist de voorsprong niet uit te bouwen. Wolverhampton drong steeds meer aan en dat leidde kort na rust tot de gelijkmaker van Raúl Jiménez. Liverpool moest zelfs alles op alles zetten om er meer uit te halen dan een gelijkspel. Het kon uiteindelijk vertrouwen op de trefzekere Braziliaan Firmino, die in de 84e minuut toesloeg.
Meer uit Voetbal
SANTA CLARA (ANP) - Turkije heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag in het San Francisco Bay Area Stadium met 1-0 verloren van Paraguay. Het elftal van bondscoach Vincenzo Montella is daardoor al na twee nederlagen uitgeschakeld in groep D op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenSANTA CLARA (ANP) - Miguel Almirón van Paraguay heeft op het WK voetbal de eerste rode kaart gekregen voor het beledigen van een tegenstander met een hand voor zijn mond. Hij deed dat tegen de Turkse voetballer Mert Müldür. Paraguay stond met 1-0 voor.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Ronald Koeman heeft alsnog toegegeven dat zijn wissels in het eerste WK-duel van het Nederlandse elftal met Japan niet goed zijn uitgepakt. "De impact van de wissels was niet goed", zei de bondscoach van Oranje op zijn laatste persconferentie voor de tweede wedstrijd op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van zaterdag tegen Zweden in Houston.
2 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Marokko heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag het tweede groepsduel met Schotland met 1-0 gewonnen. Ismael Saibari, die de afgelopen seizoenen bij PSV speelde, maakte in Boston het enige doelpunt van de wedstrijd. Marokko gaat na twee wedstrijden met 4 punten aan de leiding in groep C. Brazilië en Haïti spelen later op de dag in Miami Gardens tegen elkaar.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Jan Paul van Hecke is met zijn gedachten volledig bij het Nederlands elftal. Dat zei de verdediger vrijdag (plaatselijke tijd) op een persconferentie in Houston in aanloop naar de groepswedstrijd tegen Zweden op het WK.
2 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Brazilië heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag de tweede groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Haïti met 3-0 gewonnen. Het elftal van de Italiaanse bondscoach Carlo Ancelotti gaat met 4 punten aan de leiding in groep C voor Marokko, dat over een minder goed doelsaldo beschikt. Schotland staat op 3 punten en Haïti is na twee nederlagen als eerste van de 48 deelnemers uitgeschakeld op het WK.
5 uur geledenHOUSTON (ANP) - Het is nog niet helemaal zeker dat Frenkie de Jong zaterdag voor het Nederlands elftal kan uitkomen in het tweede groepsduel op het WK met Zweden. De middenvelder van FC Barcelona kwam donderdag in botsing met Quinten Timber, die een lichte hersenschudding heeft opgelopen en niet inzetbaar is.
7 uur geleden