Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool met Van Dijk, Fabinho en Thiago in finale tegen Real

Liverpool met Van Dijk, Fabinho en Thiago in finale tegen Real

PARIJS (ANP) - Liverpool speelt zaterdagavond (21.00 uur) in Parijs in de finale van de Champions League tegen Real Madrid met Virgil van Dijk, Fabinho en Thiago Alcantara in de beginopstelling. De drie zijn voldoende hersteld van hun blessures. Van Dijk viel eerder geblesseerd uit in de finale van de FA Cup, waarin Liverpool na strafschoppen won van Chelsea.

De opstelling van Real Madrid kent in het Stade de France van Parijs geen verrassingen. Coach Carlo Ancelotti koos voor de min of meer verwachte elf, met uiteraard Karim Benzema als centrale aanvaller. Gareth Bale zit op de bank.

Het is de derde keer dat beide elftallen tegenover elkaar staan in de finale van de Champions League (voorheen Europa Cup 1). In 1981, in Parc des Princes van Parijs, won Liverpool, in 2018 was Real Madrid in Kiev de sterkste.

Opstellingen: Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Konaté, Van Dijk en Robertson; Henderson, Fabinho en Thiago; Diaz, Salah en Mané.

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Militão, Alaba en Mendy; Kroos, Modric en Casemiro; Valverde, Benzema en Vinicius.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

15 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

17 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

18 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

18 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

19 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

21 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

21 uur geleden