Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool met Van Dijk, Fabinho en Thiago in finale tegen Real

Liverpool met Van Dijk, Fabinho en Thiago in finale tegen Real

PARIJS (ANP) - Liverpool speelt zaterdagavond (21.00 uur) in Parijs in de finale van de Champions League tegen Real Madrid met Virgil van Dijk, Fabinho en Thiago Alcantara in de beginopstelling. De drie zijn voldoende hersteld van hun blessures. Van Dijk viel eerder geblesseerd uit in de finale van de FA Cup, waarin Liverpool na strafschoppen won van Chelsea.

De opstelling van Real Madrid kent in het Stade de France van Parijs geen verrassingen. Coach Carlo Ancelotti koos voor de min of meer verwachte elf, met uiteraard Karim Benzema als centrale aanvaller. Gareth Bale zit op de bank.

Het is de derde keer dat beide elftallen tegenover elkaar staan in de finale van de Champions League (voorheen Europa Cup 1). In 1981, in Parc des Princes van Parijs, won Liverpool, in 2018 was Real Madrid in Kiev de sterkste.

Opstellingen: Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Konaté, Van Dijk en Robertson; Henderson, Fabinho en Thiago; Diaz, Salah en Mané.

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Militão, Alaba en Mendy; Kroos, Modric en Casemiro; Valverde, Benzema en Vinicius.

Meer uit Voetbal

PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

1 minuut geleden
Doelman Pasveer keert met zege terug bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.

33 minuten geleden
PSV laat Feyenoord kansloos (3-0) en ziet landstitel al naderen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.

47 minuten geleden
PSV vergroot enorme voorsprong nog verder met zege op Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.

58 minuten geleden
Mbappé laat Real Madrid in tiende minuut blessuretijd ontsnappen

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).

59 minuten geleden
Grim ziet talenten vermoeid raken en mist volwassen spelers

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim zag Ajax ook tegen Excelsior (2-2) na rust een voorsprong verspelen. "We spelen een goede wedstrijd en maken twee prima doelpunten", zei hij. "Maar we geven het ook weer weg binnen vijf minuten."

2 uur geleden
Godts baalt van 'onnodig' puntenverlies van Ajax

ROTTERDAM (ANP) - Mika Godts baalde van het gelijkspel van Ajax tegen Excelsior (2-2). De linksbuiten schoot de bezoekers met twee doelpunten op voorsprong, maar zag zijn ploeg toch weer in de fout gaan. "Dit is heel frustrerend", zei de Belg bij ESPN. "Dit is ons ook al vaker gebeurd. Er was ruim een uur niets aan de hand en toch gaat het weer fout."

2 uur geleden