Liverpool met Van Dijk, Fabinho en Thiago in finale tegen Real
PARIJS (ANP) - Liverpool speelt zaterdagavond (21.00 uur) in Parijs in de finale van de Champions League tegen Real Madrid met Virgil van Dijk, Fabinho en Thiago Alcantara in de beginopstelling. De drie zijn voldoende hersteld van hun blessures. Van Dijk viel eerder geblesseerd uit in de finale van de FA Cup, waarin Liverpool na strafschoppen won van Chelsea.
De opstelling van Real Madrid kent in het Stade de France van Parijs geen verrassingen. Coach Carlo Ancelotti koos voor de min of meer verwachte elf, met uiteraard Karim Benzema als centrale aanvaller. Gareth Bale zit op de bank.
Het is de derde keer dat beide elftallen tegenover elkaar staan in de finale van de Champions League (voorheen Europa Cup 1). In 1981, in Parc des Princes van Parijs, won Liverpool, in 2018 was Real Madrid in Kiev de sterkste.
Opstellingen: Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Konaté, Van Dijk en Robertson; Henderson, Fabinho en Thiago; Diaz, Salah en Mané.
Real Madrid: Courtois; Carvajal, Militão, Alaba en Mendy; Kroos, Modric en Casemiro; Valverde, Benzema en Vinicius.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft huisgehouden in een bewogen IJsselderby. De club uit Deventer won in de eigen Adelaarshorst met grote cijfers van PEC Zwolle: 5-0. Dat gebeurde voor het oog van alleen de eigen supporters. De vierhonderd fans van PEC werden voor aanvang uit het stadion gezet, omdat ze tegen de gemaakte afspraken gezichtsbedekkende kleding droegen.
19 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk heeft excuses aangeboden aan de fans van Liverpool voor de ruime nederlaag tegen Manchester City in de kwartfinale van de FA Cup. "We hebben onze fans teleurgesteld, onszelf en de coach. Vooral de manier waarop we in de tweede helft speelden, moet iedereen pijn doen. Het doet mij in ieder geval pijn", zei de aanvoerder van Oranje over de afstraffing met 4-0.
56 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten (29) heeft in het duel met FC Utrecht een kruisbandblessure opgelopen en mist het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verdediger van PSV moet een operatie ondergaan en zal langere tijd zijn uitgeschakeld. Dat heeft de club uit Eindhoven zondag bekendgemaakt.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Het duel tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle in de Eredivisie is ruim anderhalf uur later dan gepland alsnog begonnen. De IJsselderby liep lang uitstel op doordat de meegereisde supporters van PEC Zwolle weigerden verboden gezichtsbedekkende doeken te verwijderen en evenmin gehoor gaven aan een oproep om het uitvak uit eigen beweging te verlaten. Pas toen de Mobiele Eenheid het vak had ontruimd en de fans in de bus naar Zwolle zaten, kon de wedstrijd zonder uitsupporters aanvangen.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord speelt zondag het uitduel met FC Volendam zonder Anis Hadj Moussa en Anel Ahmedhodzic. Als het elftal van Robin van Persie punten verspeelt, dan is PSV officieel kampioen van Nederland. De aftrap is om 14.30 uur.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Mobiele Eenheid is uitgerukt om het uitvak met supporters van PEC Zwolle te ontruimen bij de IJsselderby. De fans weigerden gezichtsbedekking te verwijderen en evenmin uit eigen beweging de tribune in het stadion van Go Ahead Eagles te verlaten, ondanks herhaalde oproepen. Alle supporters van PEC worden in bussen terug naar Zwolle gestuurd. Daarna moet het duel alsnog beginnen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - De aftrap van de Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Supporters van PEC Zwolle staan in het uitvak met bedekte gezichten en dat is tegen de afspraken die zijn gemaakt tussen beide clubs. De zogeheten IJsselderby zou om 12.15 uur beginnen.
3 uur geleden