Liverpool met Van Dijk en Wijnaldum in Madrid
MADRID (ANP) - Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum staan om 21.00 uur aan de aftrap bij Liverpool voor het eerste duel met Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League. Trainer Jürgen Klopp heeft zijn Nederlandse internationals in de basis gezet in het Metropolitano-stadion in de Spaanse hoofdstad.
De opstelling van Liverpool wijkt op slechts één plek af van het elftal dat op 1 juni in hetzelfde stadion begon aan de finale van de Champions League tegen Tottenham Hotspur. De 'Reds' wonnen in Madrid met 2-0 en werden zo voor de zesde keer kampioen van Europa.
In vergelijking met toen speelt Joe Gomez centraal achterin naast Van Dijk in plaats van Joël Matip, die nu op de bank zit. Voorin hebben Mohamed Salah en Roberto Firmino weer gezelschap van Sadio Mané. De Senegalees maakte zaterdag als invaller tegen Norwich City zijn rentree na een paar weken afwezigheid vanwege een blessure. Mané nam direct het winnende doelpunt voor zijn rekening (0-1).
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
13 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
14 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
14 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
15 uur geleden