Liverpool met Van Dijk en Wijnaldum in Madrid
MADRID (ANP) - Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum staan om 21.00 uur aan de aftrap bij Liverpool voor het eerste duel met Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League. Trainer Jürgen Klopp heeft zijn Nederlandse internationals in de basis gezet in het Metropolitano-stadion in de Spaanse hoofdstad.
De opstelling van Liverpool wijkt op slechts één plek af van het elftal dat op 1 juni in hetzelfde stadion begon aan de finale van de Champions League tegen Tottenham Hotspur. De 'Reds' wonnen in Madrid met 2-0 en werden zo voor de zesde keer kampioen van Europa.
In vergelijking met toen speelt Joe Gomez centraal achterin naast Van Dijk in plaats van Joël Matip, die nu op de bank zit. Voorin hebben Mohamed Salah en Roberto Firmino weer gezelschap van Sadio Mané. De Senegalees maakte zaterdag als invaller tegen Norwich City zijn rentree na een paar weken afwezigheid vanwege een blessure. Mané nam direct het winnende doelpunt voor zijn rekening (0-1).
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
7 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
9 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
10 uur geleden