Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool met Van Dijk en Wijnaldum

Liverpool met Van Dijk en Wijnaldum

SALZBURG (ANP) - Liverpool treedt in de afsluitende groepswedstrijd in de Champions League bij concurrent Red Bull Salzburg (aanvang: 18.55 uur) aan met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum. De laatste ontbrak afgelopen zaterdag in de gewonnen uitwedstrijd tegen Bournemouth (0-3) vanwege een lichte blessure. Door de rentree van Wijnaldum moet James Milner in Oostenrijk op de bank beginnen.

Liverpool heeft genoeg aan een gelijkspel om te overwinteren in de Champions League. Indien Napoli in de andere poulewedstrijd op eigen veld verliest van het al volledig uitgeschakelde KRC Genk, kan de ploeg van trainer Jürgen Klopp zich ook nog een nederlaag permitteren in Salzburg.

Het eerste duel tussen Liverpool en Salzburg eindigde begin oktober op spectaculaire wijze in 4-3 voor de thuisclub. De bezoekers wisten op Anfield na een snelle achterstand van 3-0 terug te komen tot 3-3, waarna Mohamed Salah alsnog de winnende treffer voor de 'Reds' produceerde.

Napoli heeft tegen Genk eveneens voldoende aan een gelijkspel voor kwalificatie. Aanvaller Hirving Lozano (ex-PSV) heeft een reserverol bij de thuisclub.

Meer uit Voetbal

Verdediger Tete akkoord met Fulham over nieuw contract

LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.

9 uur geleden
AZ verlengt contract met vleugelaanvaller Daal tot 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.

10 uur geleden
Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

11 uur geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

11 uur geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

12 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

14 uur geleden
Bonmatí is in Zwitserland teruggekeerd bij Spaanse EK-selectie

OBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.

14 uur geleden