Liverpool met 'tweede keus' maar net langs Midtjylland
LIVERPOOL (ANP) - Een week na de overwinning bij Ajax heeft Liverpool in de Champions League gewonnen van FC Midtjylland. Tegen de kampioen van Denemarken werd het op Anfield 2-0.
Diogo Jota zette de thuisclub aan het begin van de tweede helft op voorsprong. De Portugees scoorde na een mooie aanval waarbij vooral Trent Alexander-Arnold een grote rol speelde. In extra tijd benutte Mohamed Salah nog een strafschop.
De Engelse kampioen begon bepaald niet met de sterkste opstelling en speelde matig. Trainer Jürgen Klopp hield zijn gehele reguliere aanval, Sadio Mané, Roberto Firmino en Salah, op de bank. De drie werden tegen Ajax gewisseld.
Ook voor Georginio Wijnaldum was er geen basisplaats. Hij kwam meteen na rust. Salah en Mané vielen na een uur in, kort na de openingstreffer. Firmino kwam voor de laatste 10 minuten.
Fabino viel na een half uur geblesseerd uit. Mogelijk is er sprak van problemen met een hamstring. Virgil van Dijk ontbreekt als bekend lange tijd wegens letsel aan een knie.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.
6 uur geledenCORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.
6 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.
9 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.
9 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
12 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
16 uur geleden