Liverpool met 'tweede keus' maar net langs Midtjylland
LIVERPOOL (ANP) - Een week na de overwinning bij Ajax heeft Liverpool in de Champions League gewonnen van FC Midtjylland. Tegen de kampioen van Denemarken werd het op Anfield 2-0.
Diogo Jota zette de thuisclub aan het begin van de tweede helft op voorsprong. De Portugees scoorde na een mooie aanval waarbij vooral Trent Alexander-Arnold een grote rol speelde. In extra tijd benutte Mohamed Salah nog een strafschop.
De Engelse kampioen begon bepaald niet met de sterkste opstelling en speelde matig. Trainer Jürgen Klopp hield zijn gehele reguliere aanval, Sadio Mané, Roberto Firmino en Salah, op de bank. De drie werden tegen Ajax gewisseld.
Ook voor Georginio Wijnaldum was er geen basisplaats. Hij kwam meteen na rust. Salah en Mané vielen na een uur in, kort na de openingstreffer. Firmino kwam voor de laatste 10 minuten.
Fabino viel na een half uur geblesseerd uit. Mogelijk is er sprak van problemen met een hamstring. Virgil van Dijk ontbreekt als bekend lange tijd wegens letsel aan een knie.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
1 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
5 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.
7 uur geledenNUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.
9 uur geledenLAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.
10 uur geleden