Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Liverpool met moeite naar halve finale FA Cup tegen City

Liverpool met moeite naar halve finale FA Cup tegen City

NOTTINGHAM (ANP) - Liverpool heeft met wat moeite de halve finales van de FA Cup bereikt. In het uitduel met het op het tweede niveau uitkomende Nottingham Forest scoorde de ploeg van trainer Jürgen Klopp pas in de 78e minuut: 0-1. In de volgende ronde wacht halverwege april op Wembley de topper tegen Manchester City voor een plek in de finale.

In de Premier League strijden City en Liverpool samen om de titel. De club uit Manchester staat nog 1 punt voor, maar dankzij de goede vorm is Liverpool de afgelopen periode dichterbij gekomen. Nottingham staat negende in het Championship, maar wist de kwartfinale van het bekertoernooi toch nog lang spannend te houden.

De Portugese aanvaller Diogo Jota besliste de wedstrijd met nog ruim 10 minuten te spelen door een voorzet van verdediger Kostas Tsimikas in het doel te tikken. Zo was de 25-jarige Griek, die vier jaar geleden een seizoen bij Willem II speelde, belangrijk voor Liverpool. Verdediger Virgil van Dijk speelde daar de hele wedstrijd.

De andere halve finale gaat tussen Chelsea en Crystal Palace.

Meer uit Voetbal

UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

22 minuten geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

49 minuten geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

51 minuten geleden
Oranje-opponent Japan boekt nipte oefenzege op IJsland

TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.

3 uur geleden
Oranje traint voor 1500 enthousiaste toeschouwers in Zeist

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste groepstraining voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman staat met 27 spelers op het veld in Zeist. Ze worden aangemoedigd door 1500 veelal jonge fans die een kaartje hebben bemachtigd voor de oefensessie.

4 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk bedankt ontslagen Liverpool-trainer Slot

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk van Liverpool heeft op Instagram Arne Slot bedankt. De Nederlandse trainer werd zaterdag ontslagen bij de Engelse club.

4 uur geleden
Vertraging WK-ganger Zuid-Afrika door visumproblemen

KAAPSTAD (ANP/RTR) - De voetballers van Zuid-Afrika hebben door visumproblemen vertraging opgelopen bij hun reis naar Mexico, waar ze de openingswedstrijd van het WK voetbal spelen. Zuid-Afrika speelt op 11 juni het eerste duel met gastland Mexico, dat het toernooi organiseert met de Verenigde Staten en Canada.

4 uur geleden