Liverpool met moeite naar halve finale FA Cup tegen City
NOTTINGHAM (ANP) - Liverpool heeft met wat moeite de halve finales van de FA Cup bereikt. In het uitduel met het op het tweede niveau uitkomende Nottingham Forest scoorde de ploeg van trainer Jürgen Klopp pas in de 78e minuut: 0-1. In de volgende ronde wacht halverwege april op Wembley de topper tegen Manchester City voor een plek in de finale.
In de Premier League strijden City en Liverpool samen om de titel. De club uit Manchester staat nog 1 punt voor, maar dankzij de goede vorm is Liverpool de afgelopen periode dichterbij gekomen. Nottingham staat negende in het Championship, maar wist de kwartfinale van het bekertoernooi toch nog lang spannend te houden.
De Portugese aanvaller Diogo Jota besliste de wedstrijd met nog ruim 10 minuten te spelen door een voorzet van verdediger Kostas Tsimikas in het doel te tikken. Zo was de 25-jarige Griek, die vier jaar geleden een seizoen bij Willem II speelde, belangrijk voor Liverpool. Verdediger Virgil van Dijk speelde daar de hele wedstrijd.
De andere halve finale gaat tussen Chelsea en Crystal Palace.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
2 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
2 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
5 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
5 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
9 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
10 uur geleden